Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

teď jsem svačil u Markvartic (Kasárna) u těch kravínů a vedle klaničáky celkem zánovní ACROSy na LT značkách, mladí kluci podle řeči UKa, těžko jim asi bude nějaký Čech dlouho konkurovat, jsou rychlejší a jejich víc než toho kúrovca.
čtv kvě 07, 2020 7:50 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Konecne real pohled.receno cisly,v polsku je 60%ridicu mkd Ukrajina....
čtv kvě 07, 2020 7:59 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

No to nebude tak lehký, co sem viděl, tak hajnej střílel dřevo rovnou dopravci a ten zas pile(malej většímu a ten zas většímu) asi by tolik s němcem nevyhádal a hlavně kdy.. Tak když nebudou kurvit velký firmy co skupujou dřevo ceny jak to dělali mlíkárny před 10rokama, tak můžem bejt vklidu, včera říkali v telce kolik dřeva leží v lese a není kdo by ho odvez, a další sem koukal na statistiku, ročně vytěžíme nějakých 15mil. m3 ale přírůstek v lese je kolem 18... už x desítek let.. Já bych to tak černě neviděl, a ještě sem slyšel hajnýho jak říkal, že letos už zas vysadil rekordní množstvý.. tak za 40-50 let bude dřevo furt a možná i u nás na Znojemsku, bo tu jinak uschnou aj kaktusi a pivaři :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv kvě 07, 2020 8:05 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Sem si teď vzpoměl na platidlech, u Ventimiglia jsou poslední platidla a pak Francouzská čára, hned za nima je stoupák do tunelu.. Zaučoval sem tehdá kamaráda a jezdili sme Innsbruck :arrow: Barcelona, já nakládal a skládal, bo neuměl couvat eště a jemu to za volantem vycházelo právě na tydle blbý platidla.. Což vo to, já byl na infarkt že přidem o špígle, ale když sme ty platidla projížděli asi po čvrtý směrem na Francii a on tam před tunelem počtvrtý vzal kanál, tak sem mu musel udělat přednášku o bouchajících kolech a jak si to vymění :mrgreen: Za tejden tam jel znova a co myslíte? Až ho vzal, tak řek že o něm věděl :D
Někdy to ale mělo výhodu mejt tam jedny ruce navíc, to mi tak totiž volalo dispo, ať dáme palety do koše, že sou bez výměny.. Tak sem vylez ven a říkám, hele Pepi, pocem, ti něco mám ukázat, tak takhle a trénuj, ať to umíš až tu nebudu :mrgreen: No hned mu to cvaklo, bo sem ho tak nechal prvně tahat paleťákem džusy, a to bylo zajímavý sledovat, jak se s tím neumí otočit vzadu :D Ale jo, pak uměl..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát kvě 08, 2020 6:37 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Do platidel stačí najet pomalu a rovně.ne jak Ital 70 kmh,bo není čas....
pát kvě 08, 2020 8:13 am

Derek88
Příspěvky: 177
Registrován: pon bře 28, 2011 10:31 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Když jsem ještě jezdil do itálie, tak jsem měl že začátku z těch platidel strach, pak už časem 60, 70 jak píše jozin nebyl problém, stačilo se chytnou čáry v zrcátku a modlit se, aby se stihla zvednout zavora... :D
Jo, to byla doba, MB 1848 gigaspace, jednoosak za sebou,vzduch v něm... pod 20 na sto se ta trasa dala jezdit
pát kvě 08, 2020 9:34 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

https://www.novinky.cz/koronavirus/clan ... paign=null
Žadný strach, že by nebylo kulatých lopat dost.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob kvě 09, 2020 8:27 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

nafta levná, šofci co budou čelit exekucím taky dost ..co víc si může vykořisťovatel přát..ať se práší za kočárem :clap:
sob kvě 09, 2020 8:34 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Teď jak koukám po práci, tak místa sou a to i ty slušný, ale i já s praxí mám problém chytit něco lepšího, kde tu praxi nemám, natoš zelenáč :idea: Typicky třeba ADR cisterna, nadměry, silo, šoupačka, lesáci.. Tam zelenáč nemůže. Chtěj s praxí a vybíraj opatrně, bo filtrujou ještě ty "coronabrigádníky", a to jim nevysvětlíš, že ty to nejseš :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob kvě 09, 2020 8:37 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Add cisterna??já potkal jednoho věkem tak třicet.v životě nejezdil,adr mu firma zaplatila.budu citovat některé jeho hlášky.vozim asi lepidlo na nevím co vtom je.mam mana,nevím kolik koní(na kabině napis500)samo to brzdí tak jen čumím na filmy,vychází mi to na tři a pak zacne blikat palubka,někam to dám bokem třeba na výjezd,postojim 45 minut a jedu dál.na víkend jsem to postavil na autobusak vedle náměstí a došla mi pokuta,to jsem tam měl nějaké jedy :shock:
sob kvě 09, 2020 9:29 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

No vidíš :idea:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob kvě 09, 2020 9:51 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

To Prouza88: To děláš špatně, musíš mít malou praxi ale chuť dělat, že jsi měl pauzu v oboru,ale že tě láká volant a dálky. Zkus říct, že by ti stačilo 20tis in exclusiv max. jeden víkend v měsíci volný a myslím, že ti utrhaj ruce podnikatelé. Třeba i Driver Brno by tě zaměstnal.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob kvě 09, 2020 10:32 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Teď je taková doba že už ve dvojce se jezdí i Německo. A mají to na celý týden. Hlavně že byla doba, že se všichni smáli, že česani jezdí ve dvojce Hamburg a mají to na týden. :D :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob kvě 09, 2020 10:35 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

4215 :D Já do hokny chodím pro peníze ne se projet :D A toho drivera bych zaměstnal já, by nestačil schánět kšefty 8)
Jinak jo, jezdili sme pro Dehner(zahradnictví, hobbymakrt) z Donauwörthu do Rakouska na pobočky v každým větším městě.. 10mražáků a dvě dvojky sme tam měli, dělaly to samí co my, sem tam něco navíc :mrgreen: Ale dneska už ten Hamburg neotočím taky, bo se jede bundeskama, na spotřebu a 80 :doh: Nová doba :mrgreen: Jo a eště 3x přes celej HH kvůli 5ti paletám na výměnu, bo jinak nenaložíš :wall:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob kvě 09, 2020 11:02 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

To Prouza88:No jo tak ty jsi pro firmy a podnikatelé nezajímavý. Ty musíš dýchat za firmu, reprezentovat mít dobrý pocit z vykonané práce, do práce musíš chodit pro radost a pro potěšení z toho, že majitel firmy pojede 2x do roka na Seycheli si odpočinout, bude mít každé 3 roky nové auto, na zahradě mu bude pobíhat pěkný koník a jeho rodina bude zabezpečena. A ty chceš peníze. Tak přízemní. :wall: :wall: :wall:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob kvě 09, 2020 12:34 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů