Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Ty já se v tom pohybují dlouho. Máme více věci co se pronajímá. Nevidím jen peníze toto se týká zahrad. Vybudování celku 19 zahrad v městě na rozvoj volnočasových aktivit lidi.
sob zář 18, 2021 8:28 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Zavital k nam Turek.letite volvo omlacene,za tim ta jejich skrin.asi Freuhauf.dojel v patek v 5vecer,to uz ho nikdo nenalozil.dojedu dnes v 6h na nakladku,on couval na rampu.kazdy rika ze jsou vklidu.tu ten nebyl,furt picoval.ze v patek nenalozil,vsichni chuji atp.jakykove umel deset slov nemecky.a turecky.rusky ani slovo.rikam mu,i kdybys nalozil,stejne bys to nezaclil.on furt to svoje,ceska kurva atd.jdu kuknout na rampu,jak jde nakladka.ten idiot ze to tak reknu mel z cela vyrvane plechy,ty na zemi,a bordel jak hovado.turek rika Pavlovi,co naklada,at donese vrtacku,ze to pridela.a zacal zametat ten bordel.mel na to tri dny.zameta to pod naves..hovado.k rampe myslim.to uz kolegu prestalo bavit a vyhodil ho od rampy.je to normalni se tak chovat?arogantni doslova smradlavy nemyty turek vysoky 150cm?my s kolegou oba dva metry temer?nadavat nekomu atd?3000km od baraku?v zemi kde mu nikdo nerozumi ani slovo??
pon zář 20, 2021 5:16 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

rabano: třeba už byl asimilovanej v EU, nestihl o víkendu v Berlíně mlátit hlavou koberec tak byl nasranej, Čech bude u takového méně než pes. Měl jsi ho hned zneškodnit.
pon zář 20, 2021 5:26 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Tak se choval...jen na to nemel ani postavu,ani vysku,auto uz vubec ne a v hlave co se tyka jazykove vybavenosti uplna nula.pak sel do kanclu resit cmr,baba mu nerozumela,misto N psale E,a on pral prupiskou o stul.masakr taky magor.
pon zář 20, 2021 6:50 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

říkám, eliminovat, zneškodnit..bez soudu, okamžitě ke zdi
pon zář 20, 2021 7:37 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Většina z nich je normálních, ale taky na mě šel na hranici jeden s nožem malý žlutý daf a turek malý a smrděl :D turci říkali, že je magor. Jinak je to asi jak s ostatníma narodama všude najdeš <>
pon zář 20, 2021 10:43 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Mozna ze je vetsina normalni.to ja nevim.nejezdim tam.plno lidi tam jezdi na dovcu,ja bych tam nejel ani zadarmo to vim jiste.vadilo by mi uz to ze nerozumim ani slovo .pak moc lidi na muj vkus pohromade,hluk chaos.nic pro me.
úte zář 21, 2021 6:51 am

Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Příspěvky: 1567
Registrován: sob zář 04, 2010 10:53 am
Bydliště: jihlava

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Takového magora jsem taky potkal. Před lety v Plzni. Přijel nakládat z metrovou dírou z plachtě. Tak ho samozřejmě vyhodili ať si nechá zalepit a přijede. Nějak to nepochopil a zkoušel vjezd do firmy pro osobaky tak dlouho až zapadl v trávě a museli ho tahat hasiči. 😛
Zijte dlouho a blaze.
úte zář 21, 2021 9:31 am

Driver_1.9D
Příspěvky: 230
Registrován: pát kvě 16, 2014 11:01 pm
Bydliště: plechovy hotel

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Tak toto nevymyslis :lol: :lol: :mrgreen:
Scania R450
úte zář 21, 2021 11:10 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek ... .seznam.cz


Co si o tomto myslíte? Bude to tak jednoduché, vydat víza a situace se znormalizuje? Bude jednoduché pro zahraničního řidiče vyhovět tamním podmínkám? Něco už tu psal sof, je tu někdo kdo v UK jezdil vnitro? Od skladu do skladu?
sob zář 25, 2021 3:07 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Info je od šoféra, ktorý aktuálnu šoférčinu v Británii dobre pozná.

Britska vlada pripravuje vyjimku na 5 tisic ridicu z EU na víza, na omezenou dobu.Ted mezi sebou valci vyplatama Tesco, Amazon a MC Donalds, kdy jeden zvedne vyplatu a od ostatnich k nemu utecou ridici a pak naopak. Ted uz se u nich da vydelat pres 70 tisic rocne pred zdanenim. Vysledek je, ze preplatili ridice PHM a ti k nim pomalu zacli chodit. Ale za ty penize necekej lazo plazo praci. Nocni sichty a nespis v kamionu a robis pres vikend. Proto to nevadi ridicum PHM kteri zasobuji prevazne v noci.
————————————————————————————————————————-


Vodičov si firmy preťahujú aj tam, kde robím ja. Napríklad môj zamestnávatel, nastavil také podmienky, že k sebe pretiahol veľa šoférov z iných firiem. Lenže zaspal dobu a medzitým druhé firmy ponúkli viac a vodiči našu firmu začali opúšťať. Dokonca sa vo veľkom začali vracať do firiem odkial prišli a zo sebou si ťahajú ďalších našich šoférov. Zase u nás chýbajú vodiči a zase na firme stretávam samé nové tváre. A okrem iného utiekli aj dispečeri. Keď je u nás na firme málo šoférov, je to situácia nahovno. Je veľa roboty a tých čo ostali a jazdia ide firma zodrať s kože a nijak ich nešetrí. Zase sa nestíha, zase sa prepína, zase šofér nevie kam vlastne ide a kde skončí, lebo mu každú chvíľu vymyslia prepnutie návesu. A zase pred koncom turnusu šoférovi volajú, či by nepotiahol ešte týždeň-dva dlhšie. Tento zvýšený tlak na šoférov má len dva výsledky. Ten prvý je, že odídu ďalší vodiči. Ten druhý je, že o tom povedia iným šoférom a potom sa o firme šíria rečí (z veľkej časti pravdivé), že je na piču.

Firma ktorá si v dnešnej dobe nedokáže udržať šoférov a buduje si tým negatívnu povesť, to bude mať ťažké.
sob zář 25, 2021 4:36 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Opět se budu opakovat a tvrdit, že řidičů je dost. Jsou to jen uměle vyvolané věci. Dnes když jsem začal špačkovat za přidělenou práci, mi bylo sděleno, že mohu kdykoliv odejít. (Situace: Práce na 3 dny, po nocích a trasa 1000km tam i zpět) Když jsem volal kolegovi, tak mi to vysvětlil jaká je situace, jak mu to jeden vysoký důstojník sdělil. Jelikož jsem u firmy už delší dobu, dosáhl jsem na benefity, a už jsem pro firmu nezajímavý, za druhé už vidím do systému práce, takže mohu kritizovat chyby našeho velení.
Tak jsem o tom přemýšlel a mám pocit, nebo jsem si skoro jist, že to je stejný systém, jako : Když si nevsadíš, nemůžeš vyhrát, když nebudeš pojištěný, tak všechno zaplatíš. Ve finále je to jen o tom, vytáhnout z člověka peníze. V případě práce: Za hodně muziky dostat málo peněz, čím méně ti dám peněz, tím více zbyde na mě.
Proto v sekci "volná místa" jsou stále nové a nové inzeráty a zoufalé hledání nových a nových řidičů.
V dneším mém případě jsem si vzpomněl na kolegu 153, jak zde chválil práci nájemního řidiče. Jasně kdyby spedice nesehnala blbce řidiče(autodopravu) tak by ji nic jiného nezbylo než dobře zaplatit nájemního řidiče, neb co jsem už párkrát slyšel, že do smlouvy o přepravě se dává věta, že za nedodržení přepravy se stanovuje sankce 6 000eur. (toto nemohu potvrdit, neb se mi smlouvy o přepravě do ruky nedostávají, ale někdo by mohl potvrdit, či vyvrátit) Samozřejmě kdyby jsem to nenaložil, tak by tu pokutu dispečer přelil na mě. (už mi to též bylo několikrát řečeno, že zaplatím)
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv říj 07, 2021 5:02 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

A nezávisle na tomto, poslouchám rádio a Škoda M.B. vyhrožuje že zastaví výrobu a že se to dotkne celého českého průmyslu. Tedy i dopravy. :think: :think: :think:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv říj 07, 2021 5:04 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Tak s takovou objednávkou jsem se za 5 let ještě nesetkal. Možná, když jezdíš pod smlouvou pro nějakou automobilku, nebo tak.
pát říj 08, 2021 8:57 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

4215: já už dělám 6 tým rokem nájemného řidiče, akurat se svým autem a vlastní koncesí :P . Nájemný řidič proč ne? Ale co když tě posadí do nějake vybydlené pastuchy se sjetyma gumama, a to bude co druhý kšeft, když se tam ti šoféři budou takhle točit.
pát říj 08, 2021 11:03 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 18 hostů