Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Dnes a denně se přesvědčuji že je řidičů dostatek. Dnes a denně se přesvědčuji na skladech a v nadnárodních firmách, jak se chovají k řidičům, že jsme jen povl a vrahové na silnicích, kde jen zavádíme a zdržujeme osobáky.
Ono když se nad tím člověk zamyslí, tak je to jednoduché. Řidiče může dělat jak doktor, vysokoškolský profesor, tak nějaký Franta Vohrablo z horní dolní který má 5 tříd základní školy. Jediné co musí mít, je řidičák a profesák, což v dnešní době není problém získat. Takže celý ten problém je v tom, že firmy potřebují spolehlivé blbce, kteří budou trávit týdny v boudě a nebudou za to chtít peníze. A proto stále nové a nové hledání řidičů a nářky jak je problém sehnat řidiče.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte led 15, 2019 4:01 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Ja to delam uplne naopak.nikde nikdy nevykladam ze jsem ridic,treba u piva v hospode.a priserne slovo kamionak,ktomu se vubec nehlasim.jezdim i po srazech aut,treba bmw,nebo opel,a nikomu tam nerikam ze mam fh petikilo ve fullu.protoze to nikoho nezajima.myslim civilistu. Takze tak.ja se chovam slusne,kazdemu vykam,a snazim se truck nijak neukazovat protoze vim ze v cz nikdy obdiv mit nebudes.vzdy jsi jen cyp co prekazi na silnici.
úte led 15, 2019 9:37 pm

vašek
Příspěvky: 1448
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

německo zpomaluje, do toho brexit, automotive půjde asi dolů, s nástupem elekromobilů pak ještě víc, nebude třeba vyrábět a přetahovat tolik součástek jak u spalovacích motorů, ten tlak na víc řidičů částečně opadne

rok 2008 si pamatuju moc živě, snad se to nebude opakovat v takové síle
stř led 16, 2019 8:36 am

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Chose, 4215 :thumbud:
Vašek: to zas nevidím tak černě, já třeba automotiv moc nejezdím, skoro vůbec a stejně jsou to nahovno kšefty, jde spíš o to jak psal 4215, je moc povolaných málo vyvolených a mladí už to dělat nebudou, takže pro staré cypy bude práce dost, chce to je jen posílat do piče vychcané spedice. Já teďka třeba už 2 měsíce nejezdím a taky žiju:)
stř led 16, 2019 9:08 am

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne ned led 27, 2019 10:50 am, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
stř led 16, 2019 12:09 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

práce sice dost, ale to zas nechápu jak při těch cenách může někdo ten ansábl utáhnout a ještě ty řidiče tak dobře platit. Pokud si jezdím sám tak to vychází dobře..ale mzdové náklady v dnešní době, kdy neurveš z firmy nic bokem, s finančákem za prdelí všechno hlásíš online? Nedávno mi zavolali s finančáku, že mě navštíví , přišli dvě milé paní, prý jen takové místní šetření a že pokud dobrovolně budu odpovídat na otázky založí mi složku, kurva co to je SLOŽKU!!! Vyhnu se prý chozením na FÚ a hloubkovým kontrolám. Jestliže místní šetření mi zabralo 3 dny otázek a neustálé volání si s účetní jak potom vypadá kurva hloubková kontrola? Člověk si klade otázku proč to kurva dělám, proč neležet na dávkách jak cigoši nebo nejít do státní správy třeba k fízlům. A kurva ještě zaměstnávat lidi? Nasrat. Sorry ale trochu se mi vaří chcánky, to by jeden :savle:
stř led 16, 2019 3:10 pm

vašek
Příspěvky: 1448
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

práce dost ale nedobře placené, můžeš tlačit na cenu u nějakých speciálek, pokud normal přeprava tak smůla, spedice to zařídí za pytel hrušek, zas jí to nějakej kkt vezme za ,,zpátečkovou cenu´´
stř led 16, 2019 4:02 pm

153
Příspěvky: 1144
Registrován: stř led 24, 2018 1:42 pm

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) 153 dne stř led 19, 2022 2:27 pm, celkem upraveno 1 x.
stř led 16, 2019 4:19 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Stojim na pwc na a38.dojel Mercedes,tandem,od Stebal.jako uz jsem videl temer vse za volantem,od vyzraneho cecha co ma 200kg+a na trajektu se plazi opreny o zabradli jak jde na zradlo,po ruzne fetky,na tyden 2 majky,hlavni je fet.ale co vylezlo ztoho mercedesu,dva ukrajinci,kteri evidentne nevi kde jsou,cary na zemy jsou pro blbce a v kabine jim visy myslim i koza
pát úno 08, 2019 8:58 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Tak panu "Stebalovi" je jedno kdo v tom sedí, leží, hlavně že jim stačí 400eur na měsíc oběma. Za dva měsíce až se otrtkají půjdou dělat někam jinám pan "Stebal" jim nedá poslední výplatu s odůvodněním, že musí zaplatit škody a dezinfekci, kterou neprovede a nastoupí další Lojza,který si to rád uklidí sám. A tak se vydělávají peníze. Na černý účet jak o tom píše Jeď bezpečně. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob úno 09, 2019 9:53 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Evidentne mu to jedno je uplne kdo tam sedi.ten clovek neumel ani slovo cesky,jen pronesl ja ukrajina..jako videl jsem i normalni ukrajince,toto musel dluho hledat.ja bych do toho actrosu zanovniho ani ve skafandru nevlezl.
sob úno 09, 2019 11:02 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Přesně tak, v životě do toho nesedne,i kdyby měl popojet deset metrů, max otevře dveře a procedí mezi zuby, že ti řidiči jsou dobytkové, ale že za tím stavem je on, to si nepřipustí.
Nemůžu si pomoct, ale prostě chybí selský rozum.
Před 30ti lety mi staří hospodáři říkali. "Dej krávě do držky, ona ti dá do dížky." Dnes bych to upgradoval, "Doj krávu co to jde pak ji kopni do držky." :think: :think:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob úno 09, 2019 11:36 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Nevim,ja ho neznam.mel jsem za to ze je normalni.asi neni.cele to je postavene na tom ze fakt nejsou lidi.sef to dela opacne,jak rika nez to dat debilovy,at to stoji na place bez spz,ty odnesl do depozita.je to jeho vec,myslim Stebala,a jeho vyzitka.
sob úno 09, 2019 11:53 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

Jozine, rozumní mají plný stav, nebo auta v depozitu, to jen hladový a nenažraní vymýšlí takovéto věci, nebo různé náborové kampaně.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob úno 09, 2019 8:00 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Ridicu je dost?

Příspěvek

No já dal výpověd. A řidič se hledat prý nebude, sníží se stav aut. Dodám info o poslední výplatě atak podobně :D
ned úno 10, 2019 7:24 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 11 hostů