Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Uživatelský avatar
jelda
Příspěvky: 153
Registrován: ned úno 10, 2008 11:46 pm
Bydliště: česká lípa

Příspěvek

Jestli to byl on nevím, tenhle osobák tam stojí poprvé, od tý doby co si tak všímám. Sem zvědavej až budu ráno vyjíždět, jaký tam bude překvápko :D
ned pro 07, 2008 1:44 pm

manmaniak
Příspěvky: 208
Registrován: sob led 20, 2007 8:59 pm
Bydliště: Chrudim

Příspěvek

Tata parkoval vzdycky tady http://www.mapy.cz/#x=136326496@y=13557 ... _145704833
doufam, ze to je videt, bydlime v tom oznacenym dome a takovej ten prouzek o kus niz. Pak udelali z bejvalyho kina dum s pecovatelskou sluzbou a taky to nikomu nevadilo, ani kdyz odjizdel kazdej den v 01:30. Loni udelali s toho dalsiho domu byty. Ted uz tata teda jezdi jinde, ale parkuje tam jeden chlapek. A najednou je problem, protoze lidi co tam bydlej sou liny jet do dalsi ulice a dat auto na dvur. Ja takovyhle dementy nechapu, maj dvur, muzou si tam davat auto, ale protoze by museli udelat o dvacet kroku vic, tak radsi budou delat problemy
ned pro 07, 2008 1:50 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

MANMANIAK: Hele, já jsem taky línej a parkuju taky tak, abych ušetřil i těch 20 kroků :lol: Ale nemyslím, že bych tím někomu způsoboval problém či něco porušoval....a natož pak "škodil" náklaďákům, že :wink:
ned pro 07, 2008 2:01 pm

manmaniak
Příspěvky: 208
Registrován: sob led 20, 2007 8:59 pm
Bydliště: Chrudim

Příspěvek

David: kdyz to de, tak to taky udelam, ale jde o to, ze se takhle parkuje od nejakyho 96 roku a nikdy zadnej problem nebyl a to je to u hospody. A najednou je problem.
ned pro 07, 2008 2:06 pm

Uživatelský avatar
Foglik
čelo až na záda
Příspěvky: 1899
Registrován: stř čer 04, 2008 9:41 pm
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ono je to o lidech. Já když jsem chtěl uklidit v autě, tak jsem ho odpřáhl a zajel k baráku na takovej plácek vedle garáží. No a přišla za mnou paní, že si mám přeparkovat. Že tam má garáž a když jede na kole do té garáže, tak mě musí objíždět, protože stojím až u zdi a ona se tam neprotáhne. Škoda že nemám fotku toho místa, to byste se zasmáli. Ono se jednalo o to, že paní jela o tři - čtyři metry více. :lol: :lol:
Ještě když jsem jezdil se svojí avií, přijel jsem asi v jednu ráno domů a zaparkoval v ulici před panelákama na parkoviště pro osobáky. Jen do rána. Asi ve čtyři mě volala paní, že přijeli z dovolený a já jim stojím na místě pro osobáky a nemají kde zaparkovat a že zavolají policii, když nepřijdu přeparkovat jinam. No, šel jsem, ale jak jsem byl nasranej, když jsem tam přišel. Kolem bylo asi pět parkovacích míst, ale to kde jsem stál já bylo "jejich", protože bylo pod jejich okny. Tak je nemrzelo mě vytáhnout z postele.
ned pro 07, 2008 2:11 pm

Petr
Příspěvky: 1637
Registrován: sob srp 05, 2006 8:34 pm

Příspěvek

no to jsou teda lidi :roll:
ned pro 07, 2008 2:13 pm

Uživatelský avatar
socoman
Příspěvky: 193
Registrován: ned črc 06, 2008 7:11 pm
Bydliště: Humenné
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

teda fakt Obrázek
Ritero Xaperle Bax
ned pro 07, 2008 2:17 pm

Helena

Příspěvek

Právě proto jsem ráda, že máme sousedy jenom dva. Nechápu, když už si někdo pořídí domek, tak řadovej :roll: . Koupili jsme starej ale náš!!! A sousedi jsou 20 m od nás :D a i to mi připadá málo.
ned pro 07, 2008 2:20 pm

Uživatelský avatar
Foglik
čelo až na záda
Příspěvky: 1899
Registrován: stř čer 04, 2008 9:41 pm
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ono s tou paní je to tak, že před léty neplatila za garáž a její majitel mě nabídnul, že když to za ni doplatím, tak že mi ji pronajme. Já blbec za tou paní došel a zeptal se jí, jak se věci mají, že jestli to opravdu nedoplatí, tak že na tu nabídku přistoupím. A od té doby jsem grázl, co ji chtěl připravit o garáž a proto i prudila s parkováním kamionu. Je to o lidech. Jejich závisti, ješitnosti a zlobě.
ned pro 07, 2008 2:23 pm

Ladix
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3421
Registrován: stř lis 07, 2007 10:19 am
Bydliště: kousek od chlumce nad cidlinou pres dalnici

Příspěvek

fogliku promin ale to ses peknej vul ja bych doplatil a mel bych o jednu svini min :D
M-B Atego 1218 frigo
ned pro 07, 2008 3:09 pm

Luciferka
Příspěvky: 513
Registrován: sob říj 04, 2008 4:28 pm
Bydliště: U velikých řek

Příspěvek

My máme v celé vesnici zákaz zastavení, je to z dob, když jsme pařili(y) s kamarádkou a jejím řidičem. Pro Helču, ve slově pařili se dá použít měkký i tvrdý, záleželo na tom, kolik jsme měli promile:-))))
ned pro 07, 2008 3:23 pm

Uživatelský avatar
Foglik
čelo až na záda
Příspěvky: 1899
Registrován: stř čer 04, 2008 9:41 pm
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Bydlí naproti v baráku. Myslíš že by jí z toho jako trefilo? :-) To bych mohl mít výčitky svědomí. Takhle jsem v pohodě a nevadí mě co kecá nějaká trhlá ženská.
ned pro 07, 2008 3:25 pm

Helena

Příspěvek

Dcerko, já jsem teď toho napsala tak hodně, určitě mám taky někde chyby, některý jsem už opravila, ale dneska mě máte možnost načapat :D !
ned pro 07, 2008 3:29 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Když se člověk podívá například v belgi, nebo v holandsku, tak v každé malé vesničce stojí nějaký ten kamion u baráku a značka zákaz parkování LKW tam téměř neexistuje. A lidi tam jsou v pohodě. Jezdim nakládat do jedné holandské vesničky, třeba ve tři ráno a to tam třeba běžej friga a nikomu to nevadí. A osobáky pouštěj, nebo v klidu počkaj až zacouváš... Jo a ploty tam nemají. Je to o mentalitě a ta česká je na tom dost bídně :cry:
BES - běs
ned pro 07, 2008 3:58 pm

Luciferka
Příspěvky: 513
Registrován: sob říj 04, 2008 4:28 pm
Bydliště: U velikých řek

Příspěvek

Belgie je nádherný kus země i koně maj na oknech ve stáji květiny Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) Luciferka dne pon pro 08, 2008 4:47 am, celkem upraveno 3 x.
ned pro 07, 2008 4:21 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 16 hostů