Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

Tak se musím taky podělit s předvánoční fůrkou. Bylo to ještě za hranic. Stalo se to v Maďarsku.Jezdil jsem takovou pravidelnou linku do Budapešti. 20.12. jsem v Praze naložil jako vždy, a vyrazil jsem podle plánu. Vše to fungovalo jak má, až do té doby, než jsem přijel na importní nakládku. To už bylo 22.12. večer. Někde jsem se zpozdil, myslím že to bylo na celnici kde jinde. Měl jsem připravené čokolády pro ženské v kanclu, aby mi ještě udělaly papíry a já to mohl jet zaclít na non stop celnici na Hungarcamion v Budapešti. Když jsem přišel na vrátnici, tak arogantního vrátného jsem ještě neviděl. Bez sebemenšího zamyšlení mi s ledovým klidem řekl, že mám jít spát, že budu nakládat 23.12 ráno, což znamenalo v lepším případě dopoledne. Asi už tušíte co se mi prohnalo hlavou a já jsem doslova se skácel. Doma žena a tři děti a já bych strávil vánoce na Rajce. (V té době 12 hodin čekání bylo takové optimální) No ihned jsem volal na podnik, řešili to od šefdispečerů, po garážmistra, až ředitele. Po desátem telefonu tedy svolili jet poprázdu domů. Na nic jsem nečekal a kopl do vrtule a jel nonstop domů. Domů jsem přijel sice 23.12 ráno přes kolečka, ale těch nervů co jsem zažil, a jak jsem zešedivěl, už nikdy. Od té doby jsem si vždy týden před vánoci bral radši dovolenou, aby jsem předešel těmto situacím.
Loni jsem jel za kolegu ještě vnitro kdy jsem 23.12. odpoledne nakládal a večer,v noci jsem to skládal a po prázdnu domů.Domů jsem přijel 24.12. Jel jsem to proto že už rodinu nemám, a jeho čekala rodina doma.
čtv pro 25, 2008 9:12 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Moje vánoce za volantem

Příspěvek

Včera 20.12. jsem jel jako nejeden frontový bojovník do nákupního centra po mezinárodní silnici a když jsem viděl kolik se valí našich kolegů z PL směr západ, tak mi jich bylo opravdu líto. Nevěřím že v pondělí 24 někde budou skládat a tak ta představa, že budou někde na parkovišti do čtvrtka stát, tak ani nezdaněné přilepšení k výlapě 5000 nemůže stát za to. :( :( :(
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát pro 21, 2018 12:50 pm

Krocan
Příspěvky: 850
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Na Vánoce ven...

Příspěvek

D11...stejný postřeh...
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
pát pro 21, 2018 1:56 pm

iveco
Příspěvky: 422
Registrován: stř lis 25, 2009 10:02 pm
Bydliště: Rožmitál

Re: Moje vánoce za volantem

Příspěvek

Poláku je všude jak psů a do polska se nevejdou a nebo by se vzajemně pozabíjeli kdyby tam všichni jeli tak musejí jet ven zaparkovat.
pát pro 21, 2018 8:32 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Moje vánoce za volantem

Příspěvek

Vsechny ty polske kamiony co potkas jet smerem ven pred vanocama,stim ze se nevrati zpet,nebo to spise nemaji sanci stihnout,jsou za volantem Ukrajinci.Ti to neresi a jedou,,Rusaci to same pro ne to neni zadny svatek.Polak jako krestan ti na Vanoce ven nepojede,to same na Velikonoce,to da radeji vypoved.Jinak vzdy pred vanocema jezdim Marseilie,tam slozim,dispecer mi tvrdi ze neco najde zpet,to se jeste nikdy nestalo a vzdy jsem jel prazdny az na plac,1800km :D ma to zaplacene tam i zpet,tak jsem v klidu.Letos se to poprve nejelo :(
pát pro 21, 2018 8:37 pm

pan Jamal
Příspěvky: 767
Registrován: pát bře 02, 2012 12:07 am
Bydliště: Krkonoše

Re: Moje vánoce za volantem

Příspěvek

Vánoce jsou významným svátkem pro Ukrajince i Rusáky,ale v pravoslavném náboženství se slaví až 7.ledna.Proto se nám může zdát že vánoce neřeší.
Já budu asi po deseti letech konečně na Štedrý den doma :dance: ,pokaždý jsem byl v prácí a domů se vracel až odpoledne kolem třetí hodiny.
Strávit za volantem celý vánoce bych asi nemohl.
ned pro 23, 2018 8:37 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Moje vánoce za volantem

Příspěvek

No jo, je to tady :think: U oběda mi zařinčel telefon a prej jestli mi raci hlásili Weihnachtsplán.. Srandista, no a tak prej chcou jet takhle:
Pondělí 23. večer mám letět 200km do hokny otočit Norimberk(700km) a zas dom 200km. No supr, 24. dojedu ráno v 8 vytáhlej :roll:
Pátek 27. večer zas 200km do hokny na jednu otočku a zas dom :roll:
Pondělí 30. večer zas letět do hokny na jednu otočku a zas dom, bo další fůra bude až čtvrtek 2. večer, pak ještě jedna pátek 3. večer a zas volno :doh: No tý vole :wall:
Následovala provokační otázka, jestli to tak může být, páč kdyby náhodou né, tak na ten den co by se mi nehodil, bych ještě vyklízel auto a zaučovat chlapa :wall:
Může to mejt vůbec někdo víc dodrbaný než já? :D Letos sem měl jen v letě 14dní dovolenou v kuse, jinak hákuju nonstop Po-Pá a prostě ten kamec musej poslat mezi svátkama i se dvěma balíčkama! To mi to ani nemá jak zaplatit, bo sem stejně v tabulkách za celej rok až na půdě :smich: Ták mě s těma vašejma balíkama nes*rte :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte lis 26, 2019 3:53 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Moje vánoce za volantem

Příspěvek

oznámil bych jim, že když celý rok lítám, chci být na vánoce s rodinou a pokud s tím mají problém pro jistotu hned posílám výpověď, už by tě příště neotravovali. Něco jiného když musí jít zdravotní personál na vánoce do špitálu, ale řidič? Věř že to nějaké ukáčko odjede, zeměkoule se bude točit dál.
úte lis 26, 2019 5:33 am

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

Re: Moje vánoce za volantem

Příspěvek

Cau Prouza 88 podle tech predeslych firem... Ty jsi nekde od Znojma?
úte lis 26, 2019 7:13 am

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Moje vánoce za volantem

Příspěvek

Drivere já mám ještě práci snů na to abych kvůli tomuhle mával výpovědí, spíš si ji držím zuby nehty. Na unii, a vůbec v zahraničí s tebou nikdo moc nediskutuje, doma jsem, jen to letos blbě vyšlo :doh: Sice netahám nějaký důležitý psaní, ale zkus si představit, že by ti na poště řekli: "Přijďte za 14 dní, šofér si vzal volno přes vánoce :lol:
mmartinzjn: jj znojmo, mám to v profilu, někde si se mnou jezdil, nebo nedej bože po mě u ABC? Tam mě pustil po výpovědní lhůtě 23.12 aby mi nemusel platit do konce roku :roll: .. U Augustina sem je tehdá 3 měsíce bombardoval že chci hned 23.12 nastoupit, ale klepali si na čelo, tak sem nastoupil až 27.12 a do konce roku za 3 pracovní dny dostal zaplaceno víc, jak za ten zbytek(15tis proti 17tis) :wall:
Mimochodem na vánoce sem byl vždy doma. Byly přeprahy s konkurencí, zákaz nezákaz, žolíci, magnety ale byl sem doma :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte lis 26, 2019 8:18 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Moje vánoce za volantem

Příspěvek

Já jel na silvestra úplně do te paty v Itálii. Jak říkal podrouzek.hned druhého vas složí.taktem mlti na vrata.v poledne dojem talos na fichtlu ze románu latina.takže třetího.jinak vánoc mám několik v autě.díky Rusku a jejich kalendáři :D
úte lis 26, 2019 8:44 am

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Moje vánoce za volantem

Příspěvek

Tak nikdo nemůže vědět, jestli tě kdesi dole opravdu složí jak tvrdí, to prostě neovlivní ten telefonista, není totiž špeditér, a u nás není žádnej, všecko jenom raci.. To spoustu šoférů neví, že oni ti jen volaj, co mu přistálo na stole, nějakej výběr moc néní, ale napsat mu může no.. hádej co mu odpoví :D Sem to řešil tolikrát, že psal uplný kraviny až sme čučeli voba a vymluvit si to nenechal(ať termíny, náklady, trasy), tak se to udělalo po něm a samozřejmě všechno spatně.. za ty leta už to tak nějak znáš a hned to vidíš když ti pošle 23.5t do friga přes váhy a řekne OK :wink:
Jinak VŘíjnováSR v listopadu to je možný jen v rusku takový věci :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte lis 26, 2019 9:06 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Moje vánoce za volantem

Příspěvek

Já si nijak nestezuji jen konstatují co sem zažil.každopádně nejteplejší Silvestr v mém životě manaj jsem mel pod palmou na prázdné benzicea na teploměru 20st.ideální stav.
úte lis 26, 2019 2:45 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Moje vánoce za volantem

Příspěvek

Tak co kluci už stresujete :lol: No já sem včera páčil z raka kdy bude 23. večer návěs naloženej abych věděl kdy mám táhnout z baráku. Sem ho houpal, že skládaj ten den jen do půlnoci, tak ať tam nestojím do jara. No vypadal, že se bude snažit to tam dodělat dřív. Ále kvůli sobě :D Tak přinejhorším budu doma v 8 a nevyspanej, ale když to pude dobře, tak si dáchnu dvě hoďky na čáře a dojedu v 8 8)
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát pro 20, 2019 9:31 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Moje vánoce za volantem

Příspěvek

Musíš psát srozumitelně 8) (rak=rakušan, dachnout=lehnout)pak se nediv ze nikdo nereaguje. hlavně to nepis věčné za jízdy,jako bych te videl 8) .neboj večer si doma.dárky z Aralky jako vzdy :D
pát pro 20, 2019 9:37 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů