Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Foglik
čelo až na záda
Příspěvky: 1899
Registrován: stř čer 04, 2008 9:41 pm
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Moje vánoce za volantem

Příspěvek

Toto téma mě napadlo, když jsem četl otázku "kdo jezdíte mezi svátky". Snad tedy nebudu mít takovou zkušenost jenom já a někdo se přidá se svým příběhem :wink:
Jezdil jsem tenkrát pro firmu z Přeštic na mrazáku a čtyři dni před vánoci za mnou přišel šéf, že má moc dobře placenej kšeft do Itálie a jestli bych to s ním neodjel ve dvojce. Všechno má prý ošetřený, nejpozději na Štědrý den ráno jsme zpátky. Protože jsem už věděl, jak to na firmě chodí, chtěl jsem aby s náma mohla jet i moje přítelkyně. Spát stejně moc nebudem a ve volvu je postel pro dva dobrá(no, měl jsem ještě o 20kg míň :lol: ).
Souhlasil a tak jsme vyrazili. Přijeli jsme na vykládku, tam o tom nikdo nevěděl, takže vykládka až druhý den. I zpětka nám tím pádem utekla a trvalo celý den, než se podařilo splašit jinou.
Celou cestu domů pršelo a potom začalo mrznout. No, co budu povídat. Na Štědrý den jsme snad byli jediné auto na dálnici a to myslím i silničáře. V deset večer jsme se dostali na Rozvadov. Tenkrát se ještě dělali papíry, ale závora byla nahoře a nikde ani noha. Bohužel jsme potřebovali razítka, tak jsme bloudili po terminálu, všude otevřené kanceláře a nikdo nikde. Našli jsme je všechny (Němce i Čechy) v té kukani pro osobáky. Koukali na TV a na nás zírali jako na přízrak. Tenkrát jsme vezli mandarinky, tak jsme je tam podělili, dostali všechna razítka a šli hledat doktora. Ten byl zalezlej ve svém kamrlíku s nějakou měchurkou a jak byl naštvanej že jsme je z toho vytrhli, nechal nás zacouvat k rampě. Naštěstí igelitka mandarinek ho taky obměkčila a my mohli vyrazit k domovu. Kopec z Rozvadova jsme se po ledu škrábali krokem, byl to jeden led. Domů jsme přijeli půl hodiny před půlnocí.
Šéf měl doma mladou ženu a malé děti a já věděl že to nebylo nic naschvál, takže jsem ani nenadával. Přesto sáhl do peněženky a vyndal pět tisíc. "To máš k výplatě za zkažený Štědrý den a sorry, takhle jsem to nechtěl".
Štědrý den jsme si s přítelkyní udělali o den později a já měl o zkušenost víc - :!: :!: Před vánoci se už na rychlovku nikam nevydávej :!: :!:
sob pro 13, 2008 6:38 pm

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

Je pěkné co si napsal... :) tak taky pridam,i když to jel kolega s červeným TGA...jel 4 dny pred Štedrym dnem do DK....Tedy byl Štedry den v patek,on jel v utery....ve středu večer byl v DK,složil a čekal na zpátečku....nikde zadna nebyla,čekal v DK jeden den a pak mu despečer pise- JED DOMU POPRAZDNU ,takže nastartoval a na Štedry den večer byl doma.Taky má 3 děti.... 1075 km POPRAZDNU...parada :) :roll: :roll: :roll:
sob pro 13, 2008 6:48 pm

gugýto
Příspěvky: 3642
Registrován: pon pro 18, 2006 7:14 pm
Bydliště: Okres HODONÍN

Příspěvek

Ten Dispečer měl rozum! Prázdný neprázdný na štedrý den je to snad jedno ne?
Rozvážet a Loupat
Cibka Express.
sob pro 13, 2008 7:29 pm

v8lado
Satan s bradkou
Příspěvky: 459
Registrován: ned čer 18, 2006 12:57 am

Příspěvek

Taky jsem jednou vyrazil tyden pred stedrym dnem do frncie.Zacalo to na folmave,kde jsme stali asi 18h,tim se nam vse posunulo,pak problemy s vyclenim ve francii,2dny nas vyclivali.Slozili jsme v patek v 15.00.Nakladku jsme uz nestihali,natoz zacleni na ty problematycky celnici.Stedry den byl v utery,tak jsme taky pelasili domu po praznu.Bylo to ze San Briecu v bretani asi 1500km.Pak jsem jednou travil silvestra v belgii s kolegou a to bylo celkem v poho.
sob pro 13, 2008 7:53 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Moje vánoce za volantem

Příspěvek

Foglik píše: Přesto sáhl do peněženky a vyndal pět tisíc. "To máš k výplatě za zkažený Štědrý den a sorry, takhle jsem to nechtěl".
Před vánoci se už na rychlovku nikam nevydávej :!: :!:
moc pěkný ,bohužel podobně uznalejch šéfů je čím dál tím míň
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob pro 13, 2008 8:34 pm

Hroch.R420

Příspěvek

Jezdili jsme kdysi Lozorno -Sittard do NL a byla tam posledni fura pred vanocema a samozrejme ze se s tim nutne musi jet. Seslo se nas tam asi 6 lkw na vykladku,ja jsem skladal 23. prosince rano a do odpoledne jsem cekal jesli nahodou nebude nejaka zpatecka. Jasne ze nic nebylo tak z NL domu poprazdnu. A rikam ze vanoce nestravim na parkovisti ani nahodou,ze pojedu poprazdnu domu i kdyby se vsichni staveli na hlavu.
sob pro 13, 2008 10:31 pm

Jakub88

Příspěvek

taky pridam trosku do mlyna,je to dnesni...sef me pozadal,abych jel jedno spanelsko,ze do Barcelony stroje a zpatky od Valencie mandarinky,v utery jsem vyjel s tim,ze to v patek slozim,slozil jsem v Barcelone rano v 9,jak bylo okno a pisu sms,ze jsem slozeny at posle adresu nakladky,tak me vola,ze mandarinky nejsou at jedu do Vitorie nalozit gumy do PL,tak jsem prejel 650km na nakladku,u nasi firmy bezny prejezdy....vecer jsem to nalozil,ale uz jsem to nezaclil,zacleni je nutne,ptz to jede do Ruska atd..v Polsku se to dava na vagony...tak jsem to zaclil v sobotu dopoledne a po Francii jsem ujel nejakych 8 hodin z Irunu.nedele se nesmi a v pondeli jsem vyrazil a dneska jsem to rano skladal v Polsku.dobry ne?takze jsem dneska dopoledne dojel
stř pro 24, 2008 6:13 pm

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

ty w tak to už bych byl asi drobátko nasranej... ne že bych se vztekal, ale obočí bych zvedlý měl :?
stř pro 24, 2008 8:27 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

já jsem dneska koukal tady na pumpách ... celý parkoviště vymetený jen celkem asi 4 kamiony ... :roll:
stř pro 24, 2008 8:32 pm

tom
Příspěvky: 275
Registrován: pon lis 06, 2006 10:30 pm
Bydliště: Mutěnice u Hodonína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak od 18hoh. držím hotovost na telefonu,ale naštěstí nepadá tak si to užívám u stromku a televize.
Všem šťastné,veselé a pohodové svátky.
Tom
Naši veteráni www.tonejlepsi.unas.cz
stř pro 24, 2008 9:16 pm

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

To je vidět jak je na dolákách :lol:
U nás sněží jak v zimě..
stř pro 24, 2008 9:19 pm

tom
Příspěvky: 275
Registrován: pon lis 06, 2006 10:30 pm
Bydliště: Mutěnice u Hodonína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

:shock: Sakra to mně nestraš,ja chci spat až do rána a ne mít nervy někde za volantem.
Naši veteráni www.tonejlepsi.unas.cz
stř pro 24, 2008 9:34 pm

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Tady už napadlo nějaký ten centimetr. U vás toho nikdy moc nebylo tak můžeš celou noc v klidu užívat dárky :wink:
stř pro 24, 2008 9:37 pm

l.kazda

Příspěvek

tom píše:Tak od 18hoh. držím hotovost na telefonu,ale naštěstí nepadá tak si to užívám u stromku a televize.
Všem šťastné,veselé a pohodové svátky.
Tom
Vzdyt silnicari chodej na 8 at snezi nebo je teplo nemam pravdu? hehe nic ve zlym jen malinkej rejpanecek :lol: :lol:
stř pro 24, 2008 10:00 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

A já měl zato, že silničáři jedou do práce (vlastním autem)
až když jsou protažený silnice ...... :valetsesmihy:
stř pro 24, 2008 10:32 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 8 hostů