Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Moje vánoce za volantem

Příspěvek

Prouza88.... tož tedy připíjím na Tvoje brutální pracovní nadšení longem ....pro sichr si ho dám víckrát ....ja vyjimečně po x letech v sobotu 4 týho :mrgreen:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát pro 27, 2019 11:58 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Moje vánoce za volantem

Příspěvek

Prouza sám vidíš k čemu to je ta přeprava...Jako by se neobešli bez těch třech košů co odveze i Dukato....Z Ostravy do prahu nasadil dopravce od nás long kamion.za návěsem přívěs jeste :shock: .předpokládám že cena za km 18kc netto zustala :)
sob pro 28, 2019 9:25 am

Prouza88
Příspěvky: 6743
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Moje vánoce za volantem

Příspěvek

No si piš že 18kč zůstalo, šak má dopravce větší efektivitu :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob pro 28, 2019 10:26 am

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Moje vánoce za volantem

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne úte úno 18, 2020 7:54 pm, celkem upraveno 1 x.
sob pro 28, 2019 9:32 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Moje vánoce za volantem

Příspěvek

sof: ja vyjizdel 25.12. v 10 vecer smer belgie ze zlina. v cesku byly parkoviste prazdne, nikde nikdo. az jak jsem najel na a3 u norimberka, to zacalo jak ty pises. parkoviste plne. spz lt, pl + balkan. kolem aut ruch jak o vikendu, tzn. malokdo z nich se nejak stahoval dom. v patek byl v belgii a holandsku provoz pomalu jak pres rok. jak jsem jel zpatky, na a30 byly vecer klasicky plne parkoviste.
sob pro 28, 2019 9:47 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Moje vánoce za volantem

Příspěvek

sof: pěkná slohová úvaha... 400 EUR to je takový lepší mobilní telefon, nebo horší iPhone..ale předpokládám, že ti východní šoféři to pošlou rodině na živobytí. Jinak pokud se rozhodneš jezdit mezinárodku, tak se s tím prostě počítá že budeš jezdit "pátky, svátky" .pro mě je to sci fi za ty peníze..ale co mají dělat ..no.
ned pro 29, 2019 7:16 am

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Moje vánoce za volantem

Příspěvek

Šmídl MKD má 2 týdny volno a svět se bude točit dál. Já byl loni mezi svatkama v anglii. Byvala firma. Vracel sem se na 31.12. Odpoledne bych byl doma. Ale parking v Kolíně v "ČSAD" by stál cca majlant a tak sem byl přes silvestr na rudné a 1.1. sem jel složit a přejet do HK abych to odstavil na 3 dny zadarmo! 31.1. bych do HK nedojel. A když sem chtěl prachy navíc že jedu mezi svatkama tak hroznej udiv.... No už na firmě nejsem :D
ned pro 29, 2019 9:40 am

daf VM
Příspěvky: 847
Registrován: čtv úno 25, 2010 10:02 pm
Bydliště: V. Mýto

Re: Moje vánoce za volantem

Příspěvek

400 euro a lidí se můžou přetrhnout... :roll: ještě na svatky
ned pro 29, 2019 5:50 pm

Prouza88
Příspěvky: 6743
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Moje vánoce za volantem

Příspěvek

daf VM: Nevím jak okolo, ale u nás to máš samozřejmě NAVÍC k plný dietě, tak nemáš jen 400€ třeba, ale 1000€ za 8dní(24.12-1.1) spaní v boudě :wink: To by se i velké podnikatel přerval za takové zisk :idea:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned pro 29, 2019 7:18 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

Re: Moje vánoce za volantem

Příspěvek

Ja ti nevim... Cely rok se kolikrat clovek honi ja k...t....a jeste i na vanoce? Penize prece nejsou vse! Doufam ze se nikdy do takove situace nedostanu ze pro penize vse:(
ned pro 29, 2019 10:27 pm

Prouza88
Příspěvky: 6743
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Moje vánoce za volantem

Příspěvek

Tak než sem měl děti tak mi za to dali prt a teď už nechcu, ale proč pro peníze všecko? Když máš děcka vodrostlí, nebo doma nikoho.. Jen bonus a lehároš, to pak rači doma v letě :wink: Se honíš celej rok a pak jim tam ty prachy necháš? (To je jen tak do debaty aby se hejbala, 200€ mě nevytrhne a není boha abych nebyl doma) I těm chlapům ala sof co musí, bo nepřetžitej provoz, by to naplánovali aby byli doma, jen chtít. Někdo to ale vesměs musí odtáhnout. Nevím přesně, ale jednoho bráchu mám dobrovolně přes svátky v práci, před vánocama dostal cisternu a vozí mlíko mezi mlíkárnama či co. Mám pocit, že šici raci byli doma a on lítal v mlíkárně sám a nakládal jim, aby ostatní nemuseli, aspoň odpo třeba. Neříkal ani, že by měl něco navíc, když sem s ním kecal, teda za svátek má v rajchu nevím kolik ani.. A de to, jenže mezi šoférama dávno platí: "Jeden za všecky, šici za nikoho" :roll:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned pro 29, 2019 10:52 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Moje vánoce za volantem

Příspěvek

Martin že to píšeš zrovna ty co řešíš televize nebo huindaje...Jinak to nikomu nezazliivam že jezdí o svátcích plno lidí vánoce nemusí,děti maji velké už,stará odtáhla už nekam tak co doma že je.Kazdeho věc a eura na zemi nenajdeš.
pon pro 30, 2019 11:17 am

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Moje vánoce za volantem

Příspěvek

jen tak pro zajímavost by mě zajímalo jak to bylo na váncoce za komančů, zda -li soudruzi nutili šoféry na vánoční šichtu. Ptám se proto, že si matně vzpomínám, jak strejda ČSAD na TIRu se doma přes rok celý měsíc neukázal (Hamburk atd) , ale na vánoce byl doma a 3 týdny o prázdninách s náma jako děcka u vody. Jinak jak píše Jožin, je to každýho věc, můj osobní názor že spíš než o penězích je to o tom nebýt doma. Každý má svoji "sociální bublinu" nastavenou jinak. Já se držím toho klišé, že váncoce jsou svátky klidu a pohody a toto porušit by pro mě byla jakási prohra v této době kdy se lidi vzájemně odcizují a baví se jen prostřednictvím nicků na sociální síti. :idea:
pon pro 30, 2019 11:58 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Moje vánoce za volantem

Příspěvek

DriverBrno...no Hamburg se taky točil tejden min :mrgreen: dneska by to po Tobě chtěl třikrát tejdně...nejezdilo se většinou, až na vyjímky ... na těžký jsme začínali třeba až 10-týho ...ale zas si měl prd .... byl si placenej od hodiny .....ale zase dost slušně....jasně že nepřetržitý provozy jedou .... tenkrát i dnes , za ty popsaný 400 kila bych dneska nehnul prstem asi....rodina je rodina prostě tečka a měl by člověk bejt doma , samozřejmě pokud je někdo sám a je mu to jedno ...nebo se mu povede zajímavá destinace ...proč ne , každýho věc.... samozřejmě sem měl doby, co sem honil chechtáky ..i na ukor rodiny bohužel ...... ale to každej ať si rozhodne sám ..... nevidím jedinej důvod proč by řidič jako zaměstnanec měl být něco "jinýho" ....zákoník práce je jeden a ten samej pro všechny ,že si s tím všichni léta vytírali prdel a lidi si nechali srát na hlavy, je věc jiná..... jistě ta práce má svoje specifika, ale musí to mít určitý hranice....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon pro 30, 2019 3:07 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Moje vánoce za volantem

Příspěvek

martin440: jj, hranice se dneska posunují úplně všude, vždyť ani ti policajti tak nemakali o vánocích jako poslední roky..samé vraždy, sebevraždy víc než kdy jindy..a to je ta doba jako že se máme líp..materiáně ano, víc sežrat = víc odvozit a někdo to zkrátka být musí..a pak se z toho posrat ...ale to je téma nadlouho :think: Šťastný Nový rok :hvizd:
pon pro 30, 2019 3:26 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 5 hostů