Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Helena

Příspěvek

Sice jsme teď trochu OT, ale to musím napsat. Spousta lidí, co mají titul, jsou debilové, udělali vejšku se štěstím a teď jsou to arogantní šéfové, co zneužívají jejich moc.

A nazpět k původnímu tématu: tak Jeníčku, odkud jsi?
pát led 23, 2009 7:55 pm

jenicek32
Příspěvky: 78
Registrován: čtv led 22, 2009 8:33 pm

Příspěvek

No tak to je super. Ste skvělí. Já sem z Pelhřimova ale ještě mám spoustu papírování a zkoušek než budu moct jezdit tak zatím musím jen zhánět jako info. Dobrá sranda děkuji za vysvětlení teď už chápu a nedá mi to nezasmát se sám sobě což je fajn. Jo sranda musí bejt. Tak já mám spoustu nadřízených v továrně ale kam dali rozum nechapu. no a nemluvě o němcích a jejich technické dokumentaci a měření úplný tupci a ještě dělaj z čechů hlupáky. No a japonci ty tomu nasadili korunu. Chtěj výrobek,když ho maj nelibí se jim, tak sem se snažil vysvětlit že ta mašina to líp neumí. tak mi kontrolor kvality vysvětlil že je to marná snaha že japonci ty mašiny vživotě neviděli a něvěděj o co de. musim ocat vipadnout.
Chtěl bych jezdit za 15 - 16 korun za kilometr.
pát led 23, 2009 9:57 pm

jenicek32
Příspěvky: 78
Registrován: čtv led 22, 2009 8:33 pm

Příspěvek

Je mi jedno kam pojedu až pojedu. Moje splatka na kamion je 3600 a další náklady už jen nafta a náké opravy daň atd. Nepotřebuji moc. Jenže můj poradce radil tak dobře že ted nemám ani na dálniční známku a musím vymyslet taky jak nato vydělat. to sou akce semnou.Neměl sem toho poradce poslouchat . Chtěl sem si nachat peníze do rezervy a koupit
Avii 75. Vyvetlil mi ze si mam koupit Iveco za 180 000 s DPH ale na penize do budoucna zapomel a ja ztech blbejch kecu byl taak hotovej ze sem realne neuvažoval. Sem se pěkně zasekal. Takže místo supr Avie s nezavislim topenim spaním a hydraulickym celem a jeste penezma na naftu ted mam iveko se stresnim spojlerem bez baterek zadní čelo to nema vubec topeni taky ne a prachy žadný. mam pocit že už sem zkrachoval ale naděje umira poslední.
pát led 23, 2009 10:18 pm

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

a neni lepsi to treba na rok nechat a nepustit to auto treba 150 000 s dph, a vyhrabat se z toho a zacit s klidem se zkusenostma a pozdeji?
pát led 23, 2009 10:23 pm

jenicek32
Příspěvky: 78
Registrován: čtv led 22, 2009 8:33 pm

Příspěvek

Možná jo ale já mám od řína kšeft až do vánoc za 200 000 čistého. A od léta snad budu rozvážet nabytek a stavebniny z bazaru. Tak netuším co mám dělat abych to ještě nezhoršil. štve mě jen že to auto stojí.
pát led 23, 2009 10:28 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: daf VM a 16 hostů