Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
vojta0202
Příspěvky: 124
Registrován: pát bře 06, 2015 10:07 pm
Bydliště: Slezsko
Kontaktovat uživatele:

Kosta

Příspěvek

To sis dělal sám, nebo kde ti to dělali? Na kolik to cca vyjde takhle v celé kabině?
ned zář 25, 2016 10:21 pm

Kosta
Příspěvky: 274
Registrován: stř pro 29, 2010 12:55 pm
Bydliště: Hlavenec

Příspěvek

Tak sehnal jsem komplet tapeci ty jsem nechal potahnout u jedne paní v Liběchově ta to i prošívala i a potahovala ty knofliky ty jsem si tam daval pak sam protože nevěděla kam jak to bude vychazet a dodělaval jsem si některé detaily. Vím že chtěla 6 000 kč zalohu na material a zatím 10 000 kč za praci ale celkem ještě to není konečna cena protože mi bude postupně dodělavat nějaké věci je v tom i 4 cm molitan.
ned říj 09, 2016 10:01 pm

Uživatelský avatar
Witmen
Příspěvky: 1266
Registrován: stř pro 01, 2010 10:20 pm
Bydliště: Uherský Ostroh-Zlínský kraj

Příspěvek

sob pro 10, 2016 3:27 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

,,vyzdoba kabiny,,-vlajecky,firhanky,koberecky atp.

Příspěvek

Kazdy to mame jinak asi teda jak tak koukam,co se tyka toho jak vytunit svou kabinu abychom to meli super a hlavne se tam citila jako doma,utulne.Patrim asi mezi 1% ridicu co uznava cisty styl,tzn.blbiny za oknem,jmenovky cele rodiny vcetne tchyne
Obrázek
Zadne lapace prachu,plysaky uz vubec,zadne police,a uplne nesnasim veskere kable co tam nemaji byt pocas jizdy
Obrázek,vcetne majka od vysilacky ten jsem uz davno vysrouboval a hodil pod postel.Vse ma sve misto kde najdu vse potrebne za jizdy i poslepu,mince treba v tech trech boxech,v prvnim ceske kouruny,v druhem jen centy a eura,v treti libry a zlote

Obrázek
.Dal nemam rad jakekoliv firhanky do pul okna,za me uplny humus,a kozenkove kycove koberecky z Rozvadova za pet korun co maji navodit dojem,,full vybavy,,.Mam jen origo sedacky,bez jakycholiv potahu.
Obrázek

Obrázek
Neřeším...
sob bře 24, 2018 10:15 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: ,,vyzdoba kabiny,,-vlajecky,firhanky,koberecky atp.

Příspěvek

Telefon,tlacitkova Nokie,lezi celou dobu jizdy v te prihradce pod mincema.Propojeni je pres blututh,neni dovod na ni vubec sahat pocas jizdy.FB nemam ani mit nikdy nebudu.Ani jine aplikace zavislosti.Notas lezi v vrchni skrince zavreny v kabele.Obcas ho otevru az po sichte.Pocas jizdy neni nikde nic vytahane,na posteli nic neni ani na tunelu.Nikde nic nehoupa a nerachoti pocas jizdy.Jsem hrdy na svou kabinu citim se vni utulne ciste a nic to ani nestalo vlastne.Plno lidi rekne ze to mam uplne trapne,nebo ze to mam v ,,holobytu,,a ja bych to nemenil :D
Naposledy upravil(a) jozin dne sob bře 24, 2018 12:08 pm, celkem upraveno 1 x.
Neřeším...
sob bře 24, 2018 10:23 am

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: ,,vyzdoba kabiny,,-vlajecky,firhanky,koberecky atp.

Příspěvek

Taky mám holocaust 😂
Obrázek

Obrázek
BES - běs
sob bře 24, 2018 10:47 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: ,,vyzdoba kabiny,,-vlajecky,firhanky,koberecky atp.

Příspěvek

Mel jsem to stejne,pokud to je teda Liana :D
Neřeším...
sob bře 24, 2018 12:07 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: ,,vyzdoba kabiny,,-vlajecky,firhanky,koberecky atp.

Příspěvek

Měl jsem jí půjčenou jen na den, chtěl jsem si zkusit, jaké to je.
Obrázek
BES - běs
sob bře 24, 2018 12:13 pm

karel slezák
Příspěvky: 2349
Registrován: úte srp 24, 2010 9:27 pm
Bydliště: Brünn
Kontaktovat uživatele:

Re: ,,vyzdoba kabiny,,-vlajecky,firhanky,koberecky atp.

Příspěvek

to ja se dostal po 5 metrech do zametadla vymetl nejaky to deko sole a kurv.val ze me nejake pacholek vyhodil gumu co sem si vyrezal pod nohy ze zasterky nastesti byla u spolujezdca jinak taky málo znamená víc ale vobdivuju borce co tam jezdí v ponožkách protože si v tom i 24 hodin tak je tam čisto.
http://www.youtube.com/user/kajaslezak
**všude musí být uklizeno, řekla babička a kopla hovno pod postel**
sob bře 24, 2018 6:40 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: ,,vyzdoba kabiny,,-vlajecky,firhanky,koberecky atp.

Příspěvek

Tak boso bez ponozek jezdim cely zivot v podstate,musis koupit nejake poradne,tmave,kdyz mas tmave origo koberce a neni zadny problem,mam to furt je jak nove.Samozrejme si umyt nohy vice krat nez v pondeli a v patek :D .Na ruzne kable v kabine v kabine mam uplnou alergii,rozdvojky zastrcka blbiny nic podobnehoo u me nenajdes.
Neřeším...
sob bře 24, 2018 7:06 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: ,,vyzdoba kabiny,,-vlajecky,firhanky,koberecky atp.

Příspěvek

Joo.. Kable taky nesnáším. A jak nemám ve vokně vlaječky, na první možný zastávce je tam dávám :-D
Ačkoliv v autě nespím, tak se zouvám - jde i o hnátní hygienu
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob bře 24, 2018 7:11 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: ,,vyzdoba kabiny,,-vlajecky,firhanky,koberecky atp.

Příspěvek

Vsak jasne.Kazdy to mame jinak,jak jsem predeslal na uvod,a nikde jsem nenapsal ze muj nazor na vyzdobu je spravny.Jen pisu jak to mam ja,co mam rad a co nesnasim.Ale asi jsem temer jediny stim to pohledem,potkavam samy opak,policky pres pul auta(v novem FH netusim k cemu to je,firhanky takove ze ven nevidi vubec nic ,treba chodce na prechodu z boku.atp)
Neřeším...
sob bře 24, 2018 7:25 pm

jirixerion
Příspěvky: 131
Registrován: ned led 11, 2015 3:53 pm
Bydliště: Humpolec

Re: ,,vyzdoba kabiny,,-vlajecky,firhanky,koberecky atp.

Příspěvek

Jo jo Liza to uš je let ale mival jsem to taky tak nějak, A ty kabely a plne okno veci to fakt ne. Stim musim souhlasit . :(
sob bře 24, 2018 7:29 pm

tatrák pája
Příspěvky: 373
Registrován: úte črc 01, 2014 8:57 am
Bydliště: praha

Re: ,,vyzdoba kabiny,,-vlajecky,firhanky,koberecky atp.

Příspěvek

Když je řeč o těch " závěsech" tak v Praze a okolí vídám černého Mana sklopku návěs a ten má boky zataženo na 10cm (na předek jsem neviděl) a prvně, když jsem ho potkal v Uhříněvsi jsem si nebyl jist, zda někdo sedí za volantem. Připomínalo to auto, které se rozjelo z hofu, zatím co řidič ještě nocuje a tudíž neodtáhl. Sice v Tatře, ale nebylo mi dobře. Je to otázka času, než potká chodce z boku, jak píše Jožin. Jenom je smutné, že to musí chodec odskákat, než se nocležník dostane ze silnic :cry:
sob bře 24, 2018 9:54 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

Re: ,,vyzdoba kabiny,,-vlajecky,firhanky,koberecky atp.

Příspěvek

Jo to kdyz potkam ze ma z boku zatazeno to si rikam co hnup schovava... Vetsinou jede agresivne jak blb.aaaa zase neni doma nikdo maj zatazeno :roll:
ned bře 25, 2018 12:19 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů