Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Naše nakládky a vykládky......

Příspěvek

No napadlo mě si dát kolečko, ačkoliv nemám bráchu za všechny prachy...
Obrázek
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pát led 31, 2020 8:21 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Naše nakládky a vykládky......

Příspěvek

Po 6ti letech na zase na plachtě :D
Obrázek Obrázek
No vzpoměl sem si na fígle, abych tam neskákal jak chocholouš.. Horší bylo, že 3roky ten návěs nikdo neměl rozebranej, no já kur... :wall: Všecky sloupky dodrbaný, ani kladivo to nepoléčilo :doh: Tak jen zlehka, kurt minimum a byly nový, tak nešli ani házet, ale zato dorvaný, s rohama a dřevo pěkne o čelo a o sebe zakleslý, gumy sem nestihl, tak to nemůzu dát do "Kurtujte soudruzi, kurtujte.." :oops: Prachu v plachtě jak.. sem černej jak :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon bře 02, 2020 4:23 pm

Kalvados
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 14, 2012 9:15 am
Bydliště: Morava

Re: Naše nakládky a vykládky......

Příspěvek

Neříkal jsi Prouza, že jdeš na klaďák ?
pon bře 02, 2020 4:52 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Naše nakládky a vykládky......

Příspěvek

Ano, jen se musím zbavit tý plachty, tak mě honěj po dvoře a "přemejšlej" :D Nebo tam nemaj volno a tahaj mě za nohu.. Tak vydržet :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon bře 02, 2020 5:04 pm

Martin F.
Příspěvky: 241
Registrován: úte pro 10, 2019 6:04 am

Re: Naše nakládky a vykládky......

Příspěvek

Vykladame!!!
Obrázek
pon bře 02, 2020 5:09 pm

pon bře 02, 2020 5:18 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Naše nakládky a vykládky......

Příspěvek

Jožine s těma bramborama klasika :mrgreen: Měls to ale psat sem :wink: Já se přidám.. V Saline v Ebensee sme leta jezdili pro sůl. Najednou se kurtovalo co bylo po jedný.. OK, já měl gumy dycky ale neva.. pak se začlo kurtovat všecko, gumy negumy.. měli tam takovej Ladeplan, jak máš dát palety, abys nebyl přeloženej vpředu a po průseru tam seděli mlaďoši a kontrolovali kurty a jestli seš podle plánu. No přijel pan.. no, já s Bergrem :D Ten je vpředu malinko lehčí ale hlavně se prohejbá, že táhneš koš po zemi, takže ten jejich 4po jedný a pak zbytek do 25 neexistoval.. Tak sem si to už nevím jak spočítal, abych měl akorát na točně a hodně nad nápravama zbytek po jedný.. No ani 10 palet sem nenaložil a povídá, že to mám špatně, sem mu to vysvětlil a že ne, že to bude podle plánu :doh: No to už sem byl steklej, tak sme se tam dohádali a skončilo to tím, že mám ten jejich sk*rvenej Berger a řidič sem já tak nazdar.. Acrtos měl váhy a bylo to samozřejmě OK :mrgreen: Dlouho si mě tam pamatovali, ale pak sem tam po dlouhý době dojel s frigem :doh: No zase problém žejo :wall: Tak sem ho vyhnal, že tu nejsem poprvý a že su Herr Fahrer :roll:
S tím rozložením ale bylo zajímavý, že sem nakládal v Itálii svitky přes Brenner a.. Kolik neví, jak tězký neví(ale že néni) :doh: No vozil, vozil a před nápravama řek finito :shock: najel sem na váhu a už sem se hádal, došla Italka co šprechtila a že nezájem, max 40t víc nezájem, nějaký rozložení, tak na firmu, hodina v riti a že s nima nehnou :wall: Nepamatuju se přesně ale 22t vpředu bylo a prej mám jet :shock: Na Brenneru to prošlo :shock: a na Radfeldu mě to tlustej Timo přeložil :roll:
To samý sem měl v Coca-cola Edelstal.. Taky neví nic, jen že bude milion palet a vozí, dal sem si těžký bokem, ale jak nemáš místo(a tam nebylo) :roll: No ve 3/4 návěsu řekl hotovo :shock: 23t do friga :doh: Tak sem jim tam vjel na vrátnici na váhu, což se prej nesmí a byl sem přes.. Vyletěl vrátněj co to má znamenat a že mám problém, tak sem ho paprikáša poslal z5 a řek mu, že má problém on, že su tězkej ať tam zavolá že chcu rampu a přeložit.. No ani ho nehlo, tak sem šel z5 sám do kanclu, no hoši to bylo něco :roll: Jakej su amatér a trotl, že si sám neumím naložit, hodinu tam mlátil debil rakouskej dveřma a akorát mě ponižoval, než sem dostal rampu :wall: Kretén :evil: Vyhodil sem posledních 10 palet, udělal mezeru a za 10minut sem odjížděl a si piš že přes váhu :mrgreen: Se mohl posr*t maďar, to už aj slovensky uměl :wall: Jel sem Innsbruck, to máš 3x váhy že..
Parchanti :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř bře 11, 2020 9:32 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Naše nakládky a vykládky......

Příspěvek

Ebensee jsem kurtoval alles.v dobe jak tam nekdo zaplatim 700e km od solivaru,nejaky aktivni cajt.kobzole jsem ted dotahoval kurty,si to hezky seda.fajn z toho tece,to zas bude puch.pytel jsem nafasoval,za chytre reci asi.jedu DDR,bagouny nestiham pocitat.zitra to skopu na morave,patek asi Gb,pro nezajem ostatnich jsem vyhral konkurs...do navi zadam Halle,to pak nebude nikdo vyvolavat:-)
stř bře 11, 2020 9:53 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Naše nakládky a vykládky......

Příspěvek

Zase :D
Já se teď motal ve Šlapanicích, vezu nějaký kelímky, no kurňa, firma za drahou(a tunelem 3.50m), z druhý strany letiště, ze severu 7,5t a na jihu polňačka a nebo vedle silnica, ale hned zkraja 3,50m bez dodatku :doh: Legálně se tam nedostaneš.. Prvně sem nevěděl o tom tunelu, tak sem to tama praskal uličkama, nazačátku bylo těch 3,50m ale za 1500m dodatek.. no firma byla o 100m dál, šici na mě čučeli a eště mi domorodec řek, že su tady v zákazu a nemám tu co dělat :roll: No a v pátek mám padla a on mě s tím pošle do Kielu :doh: Tak sem na panáčka zvědavej, bo sem ho upozornil, že vejkendy nedělám a dělat nebudu a jestli tak náhodou nemám bejt jinde :think: Prej na tom dělá a že nezapoměl :doh: No už se bojím..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř bře 11, 2020 10:36 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Naše nakládky a vykládky......

Příspěvek

Brno,to je cele kokotina.co se tyka dopravy myslim.ja tam ty znacky ani nectu,krome mostu 3m teda.ted jsem tam taky bludil pro neco a oajevil tu starou komunistickou plechovou znacku,nakladak zakaz a 6.5t..vsak to uz ani neexistuje,tak jsem tam jel a bingo firma tam byla
stř bře 11, 2020 10:58 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Naše nakládky a vykládky......

Příspěvek

Jo Brno je strašný, eště jak vidí pražský čísla a ty naše červený auta :D
Eště tam gól, Kdesi u Modřic na křizovatce, osobáky rovně(to sem potřeboval), nákladní doprava, a na těch šipkách nápis "ul. Jahodová" :D Ty v*le a byl sem v pasti :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř bře 11, 2020 11:09 am

awech
Příspěvky: 57
Registrován: pát srp 27, 2010 5:42 pm
Bydliště: Mor.Krumlov

Re: Naše nakládky a vykládky......

Příspěvek

Potřebuji se zítra dostat s návěsem do Dojča . Je Hodonín nebo Sudoměřice průjezdné ? Nikde žádné info nemohu najít - jen kolaps D2 :wall:
úte bře 17, 2020 6:34 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Naše nakládky a vykládky......

Příspěvek

V Hodoníne vraj žiadna kolóna nebola. Ale keď niekto išiel od diaľnice, asi musel čakať v kolóne po odbočku na Hodonín. Slováci kolónu na D2 vytvorili umelo, kôli problémom na slovensko-maďarskej hranici pri Bratislave.
úte bře 17, 2020 7:49 pm

awech
Příspěvky: 57
Registrován: pát srp 27, 2010 5:42 pm
Bydliště: Mor.Krumlov

Re: Naše nakládky a vykládky......

Příspěvek

Vysypávám u Hodonína , tak to zkusím a v nejhorším pojedu po prázdnu zpátky . Díky za info.
úte bře 17, 2020 8:22 pm

Martin F.
Příspěvky: 241
Registrován: úte pro 10, 2019 6:04 am

Re: Naše nakládky a vykládky......

Příspěvek

Obrázek

Obrázek
čtv bře 19, 2020 2:03 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 22 hostů