Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tomik, hevér starej jak auto a novej nikdo nekoupí... a ty dorvany matky, s tím podle mě nic nenaděláš...
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
stř čer 27, 2012 2:14 pm

Uživatelský avatar
Icewinter
Příspěvky: 1114
Registrován: stř říj 07, 2009 11:37 am
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Příspěvek

Nevim zda sem dotycny chodi, kazdopadne bych chtel podekovat soferovi na 81 u Stuttgartu, co mi ve ctvrtek vecer "zachranil zivot" tabakem a papirkama a houskama se salamem :) hned byl vecer veselejsi

Doufam ze takovejch je mezi nama vice co jsou ochotny si vypomahat v jakykoliv situaci
sob črc 21, 2012 11:14 am

Venca R
Příspěvky: 1976
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Příspěvek

a ty dorvany matky, s tím podle mě nic nenaděláš...
Člověče tohle se mě stalo taky, naštěstí za hodinu jel kolega co měl násobič, tak to šlo raz dva. Od tý doby si i v pneuservisu utahuju kola sám. Nechám to utahovačkou jen přitáhnout a pak svým klíčem dotáhnu. Od tý doby keine problem
sob črc 21, 2012 12:54 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Venca R: ono to jde, když to auto máš dýl a už jednou přezuty... jak jsme jeli s tím Volvem, tak ho má otec půl roku, ale kolo dole ještě nebylo...
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
sob črc 21, 2012 1:12 pm

Venca R
Příspěvky: 1976
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Příspěvek

Jo já jsem si to myslel, tak ještěže to takhle dopadlo
sob črc 21, 2012 1:23 pm

Milan Černý
Příspěvky: 831
Registrován: úte srp 26, 2008 9:24 pm
Bydliště: E.Beneše 10/16 Prostějov

Příspěvek

Mé poděkování patří kolegovi ze Slovenska. A ten se jmenuje Marian Jančík , jestli jsem ti tedy neskomolil příjmení, protože to jméno už mi říkal za auta do auta. Bylo to v úterý v Trenčíně a jsem mu dlužníkem dvakrát. Byl to den jako blbec. A jen díky němu dopadnul pro mne dobře. Vezl jsem návěsem materiál na garážová vrata do firmy v Trenčíně. Před Trenčínem stojím a volám zákazníkovi a ptam se kde to najdu. Bere to nějaká žena a dává mi ,,prý,, zkušeného kolegu co mne navede. Vysvětlení je super, jen velké orientační body s poznámkou je to v centru a až budete na tom třetím kruháči, tak tam vlevo , nelekněte se, je to maličká ulička a hned opět vlevo. Jedu , projedu vše jak říkal, jsem v centru, lidé na mne hledí jak na velrybu na břehu. Odbočuji do leva , za mnou osobáci. Vidím ulici vlevo. Sakra značka 250 m most 3,8. Problém. Neodbočuji tedy a přejíždím křižovatku rovně a zastavuji na výstražkách, kolem mne zmatek jako prase. Hledám číslo na toho chlapa, napřed ve své paměti a pak paměti telefonu. Volám zda je firma před mostem , či za ním. říkám kde jsem a že jsem vysoký 4,1 m a zda tam tudy tedy podjíždí. Dvakrát opakuji svou výšku a jsem ujištěn , že tam tudy jezdí.Věřím z padesáti procent a s ohledem na frmol kolem se nejdu napřed podívat- chyba. Couvám pomaličku , neboť za návěsem stále nechápou co znamenají bílá světla a vystražky. Jsem před křižovatkou a odbočuji vlevo. Napravo auta , na levo stromy, anténa mrská větvičky. Ujedu 200m a do protivky jede dodávka , mávám a ptám se zda projedu. Marián říká , že ani náhodou, Už to vidím také, podjezd je utopený dva metry pod okoli , takže by to navyšlo i kdyby to byla 4. A navíc je to prý tak 3,6. Dělá se mi zle. kouknu do zrcátka a za mnou dvě stovky metrů osobáků. Hledám vrtulník co mne z toho dostane i s tahačem, není nic slyšet, tak vrtulník co odveze mne až mne škrábne, není. Marian je ochotný a že mi to půjde pohlídat do zadu. A tak tam přesvědčuje a nutí nechápající bytosti couvat. Daři se mu a tak pomaličku couvám. V tom vidím jak mi za návěsem mizí nějaká postava. Brnknu po ručce ajdu se raději mrknout, batolí se tam důchodce, co už dlouho důchodcem nebude. Sláva je pryč. jdu ještě za Marianem a domlouvám se , že to přecouvu rovně přes křižovatku a pak zlomím do levy. V tom Marian říká: ,,Jede ti auto.,, Hledím, vteřinu nevěřím, pomaličku odjíždí, těch 30 metrů je můj závod o budoucnost, makám, sláva už jsem u návěsu, mlatím po ovladačíxch brzd u návěsu, lámu si nechty a nic. Hrůza kašlu na to a běžím ke kabině , jsou to další nekonečné metry. Sláva jsem u kabiny , otvírám dvěře a po hlevě skáču na zem a rukou drtím brzdový pedál. Zhoupnutí a souprava stojí, zažívám pocit jako při milování, když člověku partnerka zatíná zoubky do krku a ztrácí kontrolu. Soukám se do kabiny a brzdím parkovačku. Ke stromu a chodníku mi zbýval metr. A ke klesání pod most asi 2,5m Chvěji se mi ruce . V tom přichází slavný navigátor z firmy a říká , že pojede se mnou a navede mne z druhé strany. Řval bych- kuwa , ono to jde jinudy. Pak už to odcouvávám a objíždím. Opravdu z celého srdce ti MARIANE děkuji , zachránil jsi mne a to dvakrát. Přeji ti hodně šťastných kilometrů a v okolí lidi jako jsi ty. A pokud by jsi někdy byl v Prostějově tak číslo na mne je 606542459 a já ti s radostí pomůžu a spletím svůj dluh. Takže tímto děkuji Marianu Jančíkovi z Trenčína . Milda PV
MILDATRUCK
ned zář 02, 2012 10:21 am

Demolition Man
fandík
Příspěvky: 1067
Registrován: pát led 09, 2009 4:22 pm
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Příspěvek

Chtěl poděkovat Davidovi,že toto forum založil....Díky tomuto foru jsem opět nabral nějaké zkušenosti ve firmě do které jsem vstoupil......a poučil jsem se z chyb,které jsem dělal a jelikož nejsem ten,kdo by mohl říct,že je nejlepší,tak se budu pořád učit :-)Pořád se učím a těším se na to,až jednou řeknu,že jsem pán řidič....což o sobě ted nemůžu říct....ale budu dělat vše proto,aby se mi to v dalším levelu povedlo :wink:
Pánbůh! Doprovázej mě na cestách a já ti budu vdečný.
pát led 11, 2013 9:31 pm

Uživatelský avatar
Icewinter
Příspěvky: 1114
Registrován: stř říj 07, 2009 11:37 am
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Příspěvek

rad bych podekoval Michalovi CB Brno za jeho super pristup a pomoc pri vcerejsim odvozu do Bratislavy jelikoz bez nej bych hledal jeste ted...

dal bych rad podekoval dvoum kolegum ( cech a slovak) kteri se podileli na mem odvozu az k VW za coz mnohokrat dekuju..

p.s.: nechal sem u tebe cigara, jelikoz nekouris doufam ze mi je nekdy predas :D

nevim zda nekdo z dotycnych sem chodi, jestli ne, aspon bude tohle dobra ukazka toho, ze v nasi profesi jsou stale fajn lidi.!!
čtv úno 07, 2013 5:23 pm

volvofh12
Příspěvky: 40
Registrován: stř led 13, 2010 4:18 pm
Bydliště: strakonice

Příspěvek

Chci podekovat klukum od CS. Cargo, (fritz heillbron) OK trans (A6- park ALB) a duvenbeck(neckarsulm audi) vsem tem za pujceni hadice na nafoukani kola u navesu bez vas bych se domu asi nedostal diky...
sob úno 09, 2013 10:37 am

tommusil
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 1043
Registrován: ned bře 29, 2009 8:16 pm
Bydliště: Moravský Krumlov

Příspěvek

Díky kolegovi od firmy Peter Velický - Nákladná doprava
90605 Sobotište 265
Slovakia
že mě vzal v pátek z Prahy do Brna.
sob bře 23, 2013 6:20 am

Krocan
Příspěvky: 850
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Příspěvek

Vyjadřuji veřejně poděkování Rudolfovi, který jezdí u firmy z Kysuckého Nového Mesta s mražákem zapřaženým do rudého Volva.
V pátek večer mi v německu na A44 u výjezdu na Brilon bouchl na tandemu balón. Hever jsem nedokázal podložit tak, aby balón byl dost vysoko k sundání, tak jsem si vysílačkou prosil o zapůjčení druhého heveru. Po první výzvě se mi Rudolf ozval. Za chvilku už byl u mne, podložili jsme rameno jeho heverem a svůj hever jsem si přepodložil a řekl jsem mu díky, že už to dodělám.
On ne, že to se mnou dodělá. Ještěže tak. Nešel mi srazit disk z náboje, mlátil jsem předtím do toho malým kladívkem. Tak Rudolf přinesl palici a pořád nic. Už jsem to chtěl vzdát a zavolat technikovi s prosbou o servis, ale prý ať vytáhnu WéDéčko. Tomu jsem nevěřil, ale ono to fakt pomohlo. To už ale měl veškerou iniciativu (když viděl mou neohrabanost) v rukách Rudolf a než já jsem vydoloval hever, měl on už všechny šrouby na kole nafest utažené a bouchlý balón přišroubovaný v koši.
Tak jestli někdo z osazenstva T-F tohoto kluka znáte, vyřiďte mu pozdrav a VELKÉ díky.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
ned kvě 05, 2013 9:25 pm

Ofca
Příspěvky: 1021
Registrován: ned lis 21, 2010 8:01 pm
Bydliště: Ludgeřovice/Ostrava

Příspěvek

ja bych jen doplnil takovou malou fintu na to sraženi disku z náboje, pokud nemame nic po ruce nebo to nejde tak vzít rezervu a rozkutalet ji proti kolu...jeji hmotnost a setrvačnost se už postara o to aby se odlepila z naboje ;-)
Chceš si žit jako prase v žite??? Bud sviňe!!!
pon kvě 06, 2013 9:52 pm

Ladix
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3421
Registrován: stř lis 07, 2007 10:19 am
Bydliště: kousek od chlumce nad cidlinou pres dalnici

Příspěvek

jen aby to ale taky neshodila s heveru :?
M-B Atego 1218 frigo
pon kvě 06, 2013 9:55 pm

daf VM
Příspěvky: 847
Registrován: čtv úno 25, 2010 10:02 pm
Bydliště: V. Mýto

Příspěvek

mesic zpet u olomouce mne ani to kutaleni rezervy nepomohlo...Posrany hlinikace
úte kvě 07, 2013 5:35 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

vždy mazat,mazat,mazat všechny místa na která dosedá disk a před namazáním vždy očistit,pak stačí barbora :wink: :lol:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
úte kvě 07, 2013 6:57 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 hostů