Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
FR1GTX
účastník zájezdu
Příspěvky: 1272
Registrován: stř pro 29, 2010 6:50 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

Co to, co to? Jahody se slehackou? Neudelalo ti to zle? :)
MAN=(M)ínusy (A) (N)egativa
pát kvě 22, 2015 11:34 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Skouska letosni urody, zda-li bude vyhovovat pro lahvovou 56 a vice %-ni produkci! :lol:
pát kvě 22, 2015 11:47 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Obrázek Obrázek
pon kvě 25, 2015 10:23 am

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

clovek neni masozravec, ale vsezravec, toz i zelenina atd..a zeptej se tech rezniku, cim to soli vsechno, nejlip at ti to ukaze, mozna budes koukat ...a uzeniny a maso v jednom kuse te zabije, nejde jen o vsemozny sracky co se tam pridavaj, ale o latky v mase uz obsazeny, jednou to dozene kazdyho kdo to takhle masti..znam z povolani nekolik rezniku, co na to dojeli , furt klobasa v puse , ovarek, jitrnicka...a to to nebyli zadny burti, normalni stihli kluci, ja to vypotim byla odpoved vzdy, zacnou ti otykat klouby, nehnes s rukou, ramenem, nebo loktem a je vykydano,DNA jak vysita, najdi si to na googlu jaky je to svinstvo, dieta do konce zivota a uz si budes moct jen cuchat ..a taky je to nejak upraveny tepelne, pochybuju, ze pri poctive domaci vyrobe to nekdo jen zaudi a pak dovaruje jak moderni udirna, ale udi se to celou dobu, nekolik hodin, tak taky nic zdravyho....ja ti to nezavidim, taky to muzu, takova klobaska prave vyndana z udirny, noo jee jee...ale dam si to jednou, max 2x za tyden a i si to vic vychutnam nez kdyz jsem to mel denne a behal mezi tim :-D ...dnesni rychly obed, ryzove nudle s fazolkama a vajckem :-D ...nic moc co :-D
stř kvě 27, 2015 12:49 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Tak rozhodne ze se necpu kazdy den klobasama, clovece, vzdyt to by mne ty klobasy lezli pres usi jak z mlynku! :lol:
Vim ze clovek je vsezravec, a tak ja take jim vsechno, ale rozhodne nebudu zrat takove halusky z bryndzu! Ja je rad, ale tak jednou za rok za dva! :lol:
Takze masita strava a ne trava! :lol:
stř kvě 27, 2015 12:55 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Příspěvek

Člověk by měl jíst to, na co má chuť.
stř kvě 27, 2015 1:51 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

spravne! :thumbud: :clap: :lol:
stř kvě 27, 2015 2:12 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

Teda Arktiku, v mnoha věcech s tebou nesouhlasím, ale v tomto vláknu vedeš excelentně. Vždy po shlédnutí tohoto vlákna dostanu takový hlad, že slupnu i suchý, tvrdý rohlík. :D :D
FR1GTX by měl vzít autobus a uspořádat výlet na Ukrajinu pro nás a ty uspořádat týden Prostřeno. :D :D :D
Ne nadarmo se ti říká Polreich východu. :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv kvě 28, 2015 9:00 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

SASLYK Tour! :valetsesmihy:

Obrázek

Neni potreba tyden, ja si myslim uplne staci patek, sobota a nedele! :lol:
Skoda, jezero se kuli valce nedostavelo, to by bylo jine kafe! Protoze tam to melo fungovat jako komplex odpocinku ktery by zacinal od stravovani, ubytovani, disco, vodni sporty, rybolov, pres OFFROAD a konci aj nevim kde.
Ale zase vse ma svoje reseni! :lol:
Ja bych tomu rekl AGRO tour ktery by zacinal ve sterkovne na ukrajinsko slovenskem pomezi a koncil nekde na Karpatech!
Samogon toho tady mame dost, maso se musi den predem namarinovat a klobasy vyrobit, slovem vseho je tady dost! :lol:
čtv kvě 28, 2015 10:25 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

4215:

:think: tady u mne se porad nekdo od nas z CR a Slovenska zastavi, ted o vikendu byly u mne tady slovaci!
Ja jim dal dve flasky samogonu! :lol:
Tak jak prijeli domu na Slovensko, pokostovali, tak hned mne psali at jim dam recept, coz u nas tady to je vyrobni tajemstvi! :lol:
No jak mne psali, tak ten nas samogon si velice pochvalovali, jak mne bylo napsano "jeden kalisek je hned citit v hlave" nevim jaky objem ma ten kalisek 0,25 nebo puldeci, ale je to sila! :lol:

Obrázek

Jinak tady je vinarsky kraj "Tokaj" takze dobreho vinka je tady vsude kolem dost! :lol: Ja vino nepiju, ale kolik jsem kostoval, tak tady je fakt dobre vinko! :lol:
A jidlo?
Tady na Zakarpati je prevazna cast madarske a slovenske mensiny. Ja mam nejradci madarskou kuchyni ta je temperamentni vynikajici! A k ni pasuje jak dobre vinko tak i samogon! :lol:
Kamarad ted dela na UA-SK pomezi jablonovy sad, sme dovezli na breh reky kung (spojarska bedna sundana z vojenskeho zila) ja mam do pikapa vybaveni mobilni saslycny takze tam je vse, je tam venkovni posezeni v prirode, na rece, siroko daleko nikde nikoho, tak tam se clovek muze treba stavet na hlavu! :lol:
Akorat toho roku jeste nebylo dobreho pocasi vyjet! Ale ono zacne sezona, tak pak uvidis jak to tady vali! :lol:
čtv kvě 28, 2015 6:25 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Pes jitrnicku sezral... :lol:

Obrázek Obrázek
sob kvě 30, 2015 2:40 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
pon čer 01, 2015 4:27 pm

Uživatelský avatar
pecco sk 400
Příspěvky: 1739
Registrován: pát kvě 14, 2010 8:56 am
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek

Arktik, dostal jsem hlad, když vidím ty tvoje pochutiny :D

To já si dnes uvařil žebra, dostal jsem od kolegy celých 5 Kg domácích uzených.....

Obrázek Obrázek
Potain a Pecco: nejlepší jeřáby na světě.
úte čer 02, 2015 10:47 pm

wizard
Příspěvky: 73
Registrován: stř bře 11, 2015 9:31 pm

Příspěvek

Abych trochu vyvazil prispevky..

Dobrou snidani jsou cerealni polstarky, roky kupuju v Albertu, ted je zacli delat ve vetsim baleni, vyhodou je, ze se daji nakoupit do zasoby, staci pockat na slevu a pak dlooouho neni ranni stravu vubec nutno resit :lol: Jeste mit vzdy po ruce mliko, pullitrovy hrnek a cajovou lzicku. Myslim, ze na cesty idealni. Stridam liskooriskove a cokoladove. Zkusil jsem i jine vyrobce, ale vzdy jsem se zahy vratil ke sve "levne" znacce, ktera chutna rozhodne lip.

http://www.kupi.cz/sleva/cerealie-polstarky-basic
stř čer 03, 2015 11:31 am

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

Neznam presny slozeni, ale dobra snidane to muze byt tak akorat v tom, ze ti chutna... jinak to vetsinou bejva prislazenej sacharidovej kedr, bez znamek vlakniny a jinejch nejen pri snidani dulezitejch veci.. !;) ale aspon ze to jis s mlikem, to je fajn :)
stř čer 03, 2015 12:05 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti