Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Helena

Příspěvek

toumas píše:
fatal_netware píše:Dobře najdi. Mě to právě napadlo že jsem mimo mísu. Jinak pro mě bylo vaření vždycky koníčkem. Ale fazolky no není to můj šálek čaje, to si raději dám z luštěnin čočku na smetaně. Nikdo to nezná a já se po tom mohu utlouct :D
Nechtěl bych stebou po tý čočce na smetaně dělat druhýho řidiče :lol: V kabině je to asi hustý :wink:
Čočka je ještě slabá, po bílejch fazolích je to ještě horší, ty už neriskuju. A to jezdím sama :D .
Naposledy upravil(a) Helena dne ned pro 28, 2008 5:55 pm, celkem upraveno 1 x.
ned pro 28, 2008 5:45 pm

bazén
Příspěvky: 608
Registrován: ned říj 19, 2008 1:36 pm
Bydliště: Prajzka

Příspěvek

Já rád bílou fazoli s klobasou od Hamé.
ned pro 28, 2008 5:54 pm

Maťas
Příspěvky: 249
Registrován: ned kvě 25, 2008 6:02 am
Bydliště: Carlow(IRL),Brno

Příspěvek

hrášek je taky dobrej. Tady ho mají na masle s bylinkama
ned pro 28, 2008 5:55 pm

Helena

Příspěvek

Já právě od Hamé ďábelský maso s fazolí. Ale to jím jenom, když nemusím jet.
ned pro 28, 2008 5:56 pm

Maťas
Příspěvky: 249
Registrován: ned kvě 25, 2008 6:02 am
Bydliště: Carlow(IRL),Brno

Příspěvek

Hamé ma dobry konzervy.Ted mam na mysli ale irskou konzervu.Jedna z mala poživatelnych věcí
ned pro 28, 2008 6:03 pm

fatal_netware

Příspěvek

Dneska ráno když jsem snídal část toho vepřovýho z ledničky, co jsem si upek včera, jsem si vzpomněl na to co říkám vždycky. Ta doba kdy vepřový ve vlastní šťávě ( modro červená konzerva ) byla vepřovka a Ostravsky klobásy byly Ostravsky je dávno pryč. Proto z uzeniny jím většinou dobrou šunku, nebo po česku cigánskou a tady taky dělají něco podobnýho z hovězího, kdy je hovězí vyuzeny a nakráty na plátky. A konzervy ty jím velmi vyjímečně ( to už musí být krizovka )
Jinak zbytek si rád uvařím. Klidně ve větším množství a pak zamrzím.
A když mám čas tak si vařím rád sám, nic nešidím, samý žúžo ingredience a hlavně některé kuchyně ve kterých jsem pracoval mi hodně otevřely obzory.
Jak já říkal ve všech kuchyních kde jsem dělal jídlo pro mě drogou. Nepotřebuji jiné drogy jídlo mi vystačí :D

A abych nezapomněl na cestu si nejraději dělám sendviče ( v UK z polskýho chleba ) hlavně se salátem ať jsou šťavnatý. Dá se to jíst za jízdy a nezdržuji se zbytečnými zastávkami :D
ned pro 28, 2008 6:43 pm

Helena

Příspěvek

Já podobně, ale ne sendvič, tam je mi moc málo uhlovodíků :D . Radši pořádnou celozrnou bagetu, plněnou šunkou, sýrem, rajčetem a okurkou a mám všechny živiny, co potřebuju. Uhlovodíky potřebuju, jinak trpím na migrény.
ned pro 28, 2008 6:54 pm

Helena

Příspěvek

Tak pánové, povídejte, co rádi papinkáte, ať víme, co vařit. Mě připadá, že už vařím pořád to samý dokola :roll: , tak mi něco poraďte. A dámy samozřejmě taky můžou radit :D .
sob led 24, 2009 4:59 pm

Uživatelský avatar
čertík
Příspěvky: 414
Registrován: úte led 06, 2009 4:26 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Když jsem přes týden sama tak nic moc nevařím.A když se vrátí přítel z cest,tak vaří on.On strašně rád jí a strašně dobře vaří :P
sob led 24, 2009 5:03 pm

gugýto
Příspěvky: 3642
Registrován: pon pro 18, 2006 7:14 pm
Bydliště: Okres HODONÍN

Příspěvek

RIZOTO :P :P
A taky jak bývá u nás v telce ta reklama na magy nápady. Kuře zapečené v tý omáčce se smetanou..Bych se užral :P :P Prostě hooodně věcí,ale HOUSKOVÝCH KNEDLÍKŮ nebo-li šišek jsem se už přejedl.. To si dám sem tam jen doma..v hospodě nikdy...
A ještě kurča s smetanovo paprikovou omáčkou...Mňam Mňam :) A poslední dobou celkem jím dietně takže tak :D 20 kilo důle :banana:
Rozvážet a Loupat
Cibka Express.
sob led 24, 2009 5:06 pm

Luciferka
Příspěvky: 513
Registrován: sob říj 04, 2008 4:28 pm
Bydliště: U velikých řek

Příspěvek

Já beru na cesty jídlo mražené, co máme v práci , je to praktické a čas ztrávený vařením se dá využít jinak:-)))
Naposledy upravil(a) Luciferka dne sob led 24, 2009 5:40 pm, celkem upraveno 1 x.
sob led 24, 2009 5:10 pm

Helena

Příspěvek

To je zajímavý, že chlapi asi všeobecně rádi vaří, jenom s tím uklízením kuchyně jim to teda moc nejde. q.u.q.a, rizoto vařím ráda, ale jenom zeleninový, bez masa. Taky vařím zásadně bez těch všech magi a knor, glutaman sodnej teda nemusím a jidlo chutná i bez toho. Jedna perlička: v Německu dělají bramboráky bez česneku a majoránky a jí to namazaný jablečnou přesnídávkou. Zní to neobvykle, ale je to moc dobrý.
sob led 24, 2009 5:13 pm

Helena

Příspěvek

Tak co čertíku, budou bramboráky s jablečnou přesnídávkou na Homera zabírat? :D
sob led 24, 2009 5:19 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Já mám nejraději grilovaný prase, ale to na cestách bohužel neprobíhá.
BES - běs
sob led 24, 2009 5:20 pm

Uživatelský avatar
homer
Příspěvky: 1100
Registrován: ned zář 21, 2008 10:15 am
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

no já si rád občas uvařím kuřátko na povidlech a medu....mnamka... :dance: , jinak neboj Helen, koupím čertíkovi kompl domů a můžete tlachat do nekonečna... :stavka: :stavka:
sob led 24, 2009 5:22 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] a 20 hostů