Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Zamčeno
delivio

Příspěvek

Úspěch je, že lid se rozhoupal a překonal svoji proslavenou hlasovací lenost. Total bitva o směr a českého občana začne za rok. To bude jiné kafé a slibované kecy !!
Opět budeme silně bojovat proti korupci tipuji.
Naposledy upravil(a) delivio dne ned led 13, 2013 3:53 am, celkem upraveno 1 x.
sob led 12, 2013 5:00 pm

J@kub
Příspěvky: 226
Registrován: pon bře 09, 2009 7:01 pm
Bydliště: Kolín

Příspěvek

hlavně že se do 2.kola nedostal prospěchář fischer, to je úspěch :D
sob led 12, 2013 7:04 pm

lukasV

Příspěvek

Ale stale lepsi ako tito dvaja dokopy :wink: A politika orientovaneho na euro a europsku uniu by som nevolil nikdy, takze aj tak nic :lol:
sob led 12, 2013 7:56 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

to teda nevim co je to za úspěch.nechápu jak někdo může volit takovou chodící mrtvolu který ani neni rozmumět,dyt je to ostuda
2x Nissan atleon 210
sob led 12, 2013 9:47 pm

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2211
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

mi to spíše přijde jako obrovský neúspěch. Prezident je stejně jen figurka s velmi malými pravomocemi, jeho hlavní úkol spočívá v důstojné reprezentaci ČR v zahraničí. A v tomto ohledu by byl Fischer mnohem důstojnější reprezentant než alkáč s huhňou dokupy.
Na druhou stranu jsme národ alkoholiků a zlodějů a tak máme ve vládě zloděje a za prezidenta budeme mít (nejspíš) alkoholika.
!LIAZ 4life!
sob led 12, 2013 9:58 pm

lukasV

Příspěvek

A pozrite sa na toho naseho stareho uja...kam ide, len sama ostuda a hamba pre narod.
ned led 13, 2013 1:56 am

Uživatelský avatar
pavel78
Příspěvky: 1298
Registrován: čtv led 29, 2009 2:06 pm
Bydliště: Budyně nad Ohří

Příspěvek

Mě fascinuje jak je pro hodně lidí Zeman alkoholikem :D, nikdy nikde se neprezentoval podnapilý (svou skleničku vždy uskrkává a nelupne to do sebe), jen prezentoval názor že není abstinent (ostatně jako většina lidí). Za druhé: když každý dnes tak vehementně kritizuje opoziční smlouvu, myslím si, že v danou chvíli to bylo to nejlepší pro tuto republiku -chvíli se vládlo v nějakém uceleném směru a šlo se kupředu. Dnes? Co udělá pravice v dalších volbách smete levice a naopak, stojíme na místě...to si lidé neuvědomují? Za třetí: četl jsem Mrázka a jen se mi utvrdil názor na "Mlhu". Za čtvrté:měl jsem tu možnost osobně se účastnit jeho prezentací a před člověkem s takovým charisma a nadprůměrnou inteligencí musíte mít "obdiv". Za páté: Volím pravici, ale Karel jaksi.... fakt nemohu, uvědomuji si jak skvěle promyšlenou a načasovanou a marketingově precizní má Schwarzenbreg kampaň - to opravdu klobouk dolu před jeho týmem.Ale změnou v podobě přístupu k prezidentské fci je pro mě osobně nyní Zeman, tím nepopírám, že před tak 10 lety by to byl Schwarz.äle vždyť on ani českou hynmu nezná, a aby mu bylo rozumět musí se sakra snažit... to mi opravdu hodně vadí.
:hand:
ned led 13, 2013 8:20 am

MagicMisel
Příspěvky: 306
Registrován: sob zář 09, 2006 10:36 pm

Příspěvek

Timy nevím co porad mas stim alkoholikem, tak si občas dá co je na tom?? Rozhodně to není zadnej alkoholik a ožrala jak ty si najivně myslíš.Kdo si tady občas nedá do trumpety že?? :lol: :lol:
ned led 13, 2013 8:27 am

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2211
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

No jak to napsat? Prostě na mně působí takovým dojmem. Asi hlavně díky tomu, jak se vždycky otevřeně hlásil ke své náklonnosti k Becherovce.
Každopádně v tomhle stádiu voleb má mou podporu. I když nejraději bych tam viděl Okamuru, když ten neprošel tak radši Fischera - a když neprošel ani ten - tak zbývá už jen Zeman. Takže asi tak. :D
!LIAZ 4life!
ned led 13, 2013 9:15 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

tak nevím jestli máme :cry: nebo se :valetsesmihy: ale šťastná volba to zrovna asi není, i když je to jen figura v poli, bez nějakých pravomocí....a možnosti cokoliv změnit, myslím, že by se našli jiní, kteří svým rozhledem, kultivovaným projevem, a mnoho jiného dalece převyšují to " co zbylo".....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned led 13, 2013 9:18 am

PETR1
Příspěvky: 442
Registrován: ned bře 21, 2010 11:46 am
Bydliště: u tří koček

Příspěvek

Naprostý souhlas Pevlem78
ned led 13, 2013 10:50 am

mili

Příspěvek

Zeman je alkoholikem ,protože to vnucují media :roll: a lidi na to dají.
ned led 13, 2013 10:58 am

pirát
Příspěvky: 63
Registrován: čtv kvě 20, 2010 8:15 pm
Bydliště: Hlučínsko

Příspěvek

Já jsem volil Zuzku Roitů, myslím že by byla supr hlava státu. Bohužel je to dnes o mediální kampani se kterou se nemohla rovnat s vítězi. Je v politice řadu let, nikdo na ní zatím nevyhrabal žádnou špínu a co jsem sledoval ve čtvrtek na jedničce superdebatu, tak se vyjadřova řekl bych nejslušněji + věcně (tak na mě působila). Volil jsem jí i přes to, že jsem se musel přenést přes to, že je to žena a hlavně přes její náklonost k EU - to je bolest.

Ať se na mě nikdo nezlobí, ale vyloženě mi udělal radost Fischer. Ten člověk se mi nelíbil od samého začátku.
Teď už se nevyhnu volbě menšího zla, ještě nemám úplně jasno ale nejspíš zvolím Miloše.
ned led 13, 2013 11:05 am

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Pavle 78 máš recht
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
ned led 13, 2013 11:12 am

Žorž.FH12
Příspěvky: 1054
Registrován: stř črc 01, 2009 12:53 am

Příspěvek

Martine jedna taková figura" bez pravomocí "se teď na začátku roku předvedla tím zvěrstvem v podobě hromadného pouštění lidského odpadu mezi lidi .. a panu knížeti to zas až tak proti srsti nebylo ..

Já přemýšlel mezi Dinsbirem a Zemanem , u Jiřího neskousnu prosazovaní adopcí děti do buzeranských párů a otevřená podpora homoušů a EU, jinak vcelku ok ..

Fisher je populista, demagog a karierista ..

Kníže naprosto nepřípustný žvatlala s nejapnýma kecama mimo téma.. Je to dřímala, ostuda národa a eurohujer.. navíc je to jen atrakce kterou si všichni pletou s oblíbeností. Hlavně toho ne !

Miloš u mě vyhrál i když sem musel překousnout některé jeho vroubky z minulosti a toleranci EU,ale je to inteligentní člověk s pevným názorem a je vidět že to má v hlavě v pořádku ..
ned led 13, 2013 12:47 pm

Zamčeno

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů