Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Zamčeno
DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Politická debata...

Příspěvek

a na druhou stranu pokud jde o Bělorusko tak dokázali letový provoz odklonit velice rychle. Do téhle hry nevidíme, může to být i záměr, zpravodajská hra, kde jako rukojmí posloužili civilisti a ono to vyšlo svět se pohoršil a jedeme dál, konkrétně do horoucí prdele.
pát čer 04, 2021 5:55 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Politická debata...

Příspěvek

i tohle bohužel patří k politice ..... :pray: :savle: :savle: :savle: :savle: :savle: :savle:

než někdo začne kydat hovna o manipulaci ...ať napřed koukne na tu část, co se týče dětí.... :(

hodně silná prasárna

https://otevrisvoumysl.cz/kabala-ii-15- ... dicovstvi/
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv srp 26, 2021 6:07 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Politická debata...

Příspěvek

https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/ ... .seznam.cz
včera jsem nocoval v Chrudimi a i cestou od Čáslavy nade mnou lítaly vojenské vrtulníky. Po setmění zeskakovali desítky padáku svítili jako světlušky a vrtuli jsem slyšel tak do půlnoci. Jeden místní znalý mi říkal že se tam cvičí Afganci...a tak si říkám v čem budou lítat když jim stroje zabavili Talibanci 😂
čtv srp 26, 2021 7:19 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Politická debata...

Příspěvek

Takže SPOLU - Svet sa v prdel obracia... Toz hodne zdaru Česká republika , dobre už bolo...
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
sob říj 09, 2021 7:25 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Politická debata...

Příspěvek

Je to špatný,co jen s námi bude....
...rád se svezu s čímkoliv...
sob říj 09, 2021 7:53 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Re: Politická debata...

Příspěvek

Já už slavím. Hlas sem proměnil. Hlavně že ten kkt. pude. Ještě vystrojí možná hradnímu šaškovi pohřeb a sbohem.
Dvě mouchy jednou ranou. Vzali s sebou komanče a Hambáčky. Ještě by měli přišít Hamáčkovi tu rozkrádačku za roušky a může jít sedět s Babišem.
sob říj 09, 2021 8:49 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Politická debata...

Příspěvek

za mě byli volby opět naprostá katastrofa ...ostatně jako vždy .... no ani sem nečekal nějakej neočekávanej exsces...českej národ opět dokázal jací jsme dementi a zmanipulovaní blbové ... ještě smutnější než smutný.....😯
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob říj 09, 2021 10:55 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: Politická debata...

Příspěvek

Stačí se podívat jaký měl po výsledcích projev pan Fiala a jaký Babiš. Chováním jak hovado, drzé odpovídání, neodpovídal na otázky. Fiala odpovídal hezky, smysluplně, je vidět, že lidé chtějí změnu. Díky bochu socani a komunisti jsou z kola pryč.
ned říj 10, 2021 7:25 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Politická debata...

Příspěvek

tohle nebylo ani tak o volbách do poslanecké směnovny jako o referendu za sesazení Babiše. Rekordní počet voličů ho přišli podpořit nebo odvolat (zhruba 3 mil lidí), bylo jim jedno kterému slepenci to hodí, přestože pět stran v těchto dvou slepencích mají zcela odlišné názory na budoucí politiku, zaklínají se demokracijí (demoblok), jenže demokracie se nenajíš ani se s ní nedá zatopit. Pěkně nás oblafli, nutno říct že oni (hlavně ODS a TOP09) Babiše stvořili a Babiše nyní odstranili, ovšem levné to nebylo a zaplatí to ti nejchudší.

romus145: kolego taky bys měl hezký projev, kdyby se ti otevřely penězovody z EU, nenech se oblbnout žvanilem...
https://www.mix24.cz/petr-fiala-dostal- ... -internetu
ned říj 10, 2021 8:15 am

jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Politická debata...

Příspěvek

A kdo tedy vyhrál??? :D Babiš tam není,to jsem pochopil,taky jsem pochopil že byla fuška ho sesadit.
ned říj 10, 2021 8:57 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Politická debata...

Příspěvek

jose rabano: vyhrála demokracie...budeš muset vyměnit BMW za bicykl, můžeš se taky oženit s kámošem a adoptovat miminko :lol: :lol: :lol:
ned říj 10, 2021 9:13 am

vašek
Příspěvky: 1449
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Re: Politická debata...

Příspěvek

vyhrál Brusel hlavně, Babiš a V4 jim nejde pod nos, s Fialou který neumí jazyky a kromě politologie vlastně ničemu nerozumí to budou mít jednodušší nás směrovat kam oni potřebují

teď se začne lámat chleba, rušit eet, úřady, zeštíhlovat propouštět, tak uvidíme jak jim to půjde koaličníkům :-)

pro podnikatele asi dobrý, to co si začala finanční správa poslední dobou dovolovat už bylo hodně
ned říj 10, 2021 9:32 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Politická debata...

Příspěvek

to vašek: Můj osobní názor: Ještě jsem za svůj život neslyšel, nezažil, že by se úřad zrušil, nebo zeštíhlil, no a finanční správa bude pokračovat ve stejném tempu, jen se změní klientela. Takže budou zaklekávat na jiné subjekty. :D :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned říj 10, 2021 9:52 am

vašek
Příspěvky: 1449
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Re: Politická debata...

Příspěvek

já vím, sliby chyby jako pokaždé
ned říj 10, 2021 10:09 am

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Politická debata...

Příspěvek

vyhrála demokracie...budeš muset vyměnit BMW za bicykl, můžeš se taky oženit s kámošem a adoptovat miminko
Driver dobré :D
ned říj 10, 2021 10:48 am

Zamčeno

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů