Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Zamčeno
Uživatelský avatar
Sovouš
Bedřich Liška
Příspěvky: 2026
Registrován: stř dub 23, 2008 4:16 pm
Bydliště: ... u Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Politická debata...TÉMA UZAVŘENO

Příspěvek

Jelikož v kupě topiců se to zvrtne na politický nadávání a hašteření, zakládám na to jedno zvlášť, takže to kdyžtak rozjeďte tady ;)
Hamty hamty, ať mám víc než tamty ... :hvizd:
stř led 20, 2010 9:33 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

super vlákno. určitě nebudu volit modrý straky a ty oranžový pomerančády. budu volit al kaidu at to tady rozstřílí a bude klid
2x Nissan atleon 210
stř led 20, 2010 9:40 pm

Uživatelský avatar
Eddie
mizantrop
Příspěvky: 1942
Registrován: čtv úno 21, 2008 11:54 am
Bydliště: Žilina, Slovakia

Příspěvek

Som zvedavý či sa to tu rozbehne ako v "Hospodě u Tatry" :wink: :lol:
stř led 20, 2010 10:15 pm

ozzy
Příspěvky: 547
Registrován: čtv črc 19, 2007 4:36 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

já navrhuju 3. Pražskou defenestraci :D
stř led 20, 2010 11:05 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

no ale s železnejma tyčema v rukách :!:
2x Nissan atleon 210
čtv led 21, 2010 7:20 am

Uživatelský avatar
Sovouš
Bedřich Liška
Příspěvky: 2026
Registrován: stř dub 23, 2008 4:16 pm
Bydliště: ... u Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

... jo jo, zasluhovali by všichni po chrbátě, a je jedno k jaký politický straně se hlásí. Dyť je to verbež všechno, jeden jako druhej.
Hamty hamty, ať mám víc než tamty ... :hvizd:
čtv led 21, 2010 10:03 am

ozzy
Příspěvky: 547
Registrován: čtv črc 19, 2007 4:36 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

přesně tak slovoč je to úplně všechno jedno jaká je to strana. Nejhorší je, že člověk absolutně neví koho má volit, aby něco změnil
čtv led 21, 2010 11:38 am

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

dělnickou stranu,voni je tam už vybijou sami :D :D
2x Nissan atleon 210
čtv led 21, 2010 11:49 am

Uživatelský avatar
Pavel Bíteš
OPM - Tuning
Příspěvky: 953
Registrován: stř říj 28, 2009 9:45 pm
Bydliště: Velká Bíteš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Hoši, vono je to úplně jedno! Ať tam vleze ten, nebo jinej, každej, když pozná, že má tu moc, tak z toho bude chtít vytěžit co nejvíc pro sebe a na všechno ostatní se vys...e! Tento národ už je holt takovej a my, normální lidi s tím bohužel nic neuděláme! Já už nevěřím, že by se tady něco zlepšilo! Přísahu na vojně jsem podepsal s dodatkem, že je to pod nátlakem a že s ní nesouhlasím a s čistým srdcem prohlašuji, že pokud by se mi naskytla příležitost jít někam pryč, kde se budu mít trošku líp, nebudu váhat a jdu odsud do pr...e! Národní hrdost ve mě zanikla už dávno! Dnes se za svou zemi stydím! Všechno, na co mohl být český člověk hrdý se poslallo do haj...u a rozkradlo se co se dalo. A nějaká zpravedlnost? Ta je podle toho, kolik si za ni zaplatíte! Fuj! Končím s tímhle výlevem, nebo se zase vytočím. :crazy:
Obrázek
čtv led 21, 2010 12:05 pm

Lena
Příspěvky: 227
Registrován: pát úno 20, 2009 12:31 pm
Bydliště: jižní morava

Příspěvek

No slyšeli ste že bychom měli makat do 70ti no to si nedovedu představit v tolika letech jen skákat z magnuma. :lol:
lena
čtv led 21, 2010 1:59 pm

Šedý Vlčák
Příspěvky: 516
Registrován: ned kvě 18, 2008 2:35 pm
Bydliště: Severní Morava

Příspěvek

Mám tu další perličku:
http://www.novinky.cz/domaci/189894-pos ... -chut.html
aspoň vím, že těch nahoře se krize vůbec nedotkla. Jenom nechápu, proč se jim platí strava? To jim manželky neumí udělat do sněmovny svačinu?
pát led 22, 2010 8:54 am

Hroch.R420

Příspěvek

Pavle Bites a kam jit? Vzdyt je to na celym svete stejny jakmile se dostane clovek ke korytu tak bude hrabat at je to Cech ,Nemec,Ital. Me jen sere ze ty nase kurvy uz se to ani nesnazi skrejvat,pac vi ze jsou beztrestny.
pát led 22, 2010 9:17 am

milos
Příspěvky: 143
Registrován: ned dub 20, 2008 2:33 pm

Příspěvek

Trochu na zasmání.Matonoha-otevřény dopis KSČM.
http://www.youtube.com/watch?v=ARHeBxZUf6U
Konec je trošičku sprostej. :D
pát led 22, 2010 9:38 am

Uživatelský avatar
Pavel Bíteš
OPM - Tuning
Příspěvky: 953
Registrován: stř říj 28, 2009 9:45 pm
Bydliště: Velká Bíteš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Hrochu, to máš pravdu! Proto jsem psal, že pokud bych se mohl mít líp já. Na ty nahoře se..u! Vím, že já, pěšák nic nezmůžu a stejně musím jen makat a platit! Vždycky jsem se snažil každému pomoct a vyjít vstříc, ale mockrát se mi to šeredně nevyplatilo. Jenže u nás se ničeho nedovoláš! Když o něco přijdeš a potřebuješ pomoct, jsou tady takový hieny, že Tě oberou ještě víc. Takoví vietnamci, jak si můžou dovolit neplatit daně? Proč jim to trpí? Protože si to tady podplatí! Kdyby byli lidi důslední a rákoska musel ke každému zboží vydat účtenku a zaplatit tak z ní daň, to by bylo panečku peněz ve státní kase za daně! Myslíte, že by se uživili? Ne! Táhli by domů! Nebo by museli zdražit ty šunty, který stojí stejně za ho..o a tím by bylo stejně všechno neprodejný a zase by museli odtáhnout. Nejsem rasista, nemám nic proti žádné rase, ať je to běloch, černej, žlutej, nebo jakej chce, ale sere mě to jejich roztahování a okrádání nás všech! A lidi jsou ještě takoví zblblí, že nepřemýšlí a když potřebuje boty, má málo peněz, tak kam jde za rákoskou. Jenže si neuvědomí, že za ty jeho křusky zaplatí mnohem víc, než já, když si koupím značkový! Skutečný příklad: Koupím si boty NIKE za 2500,- nosím je všude a vždycky (od podzimu do jara cca 6 měsíců, do města, do práce, do dílny, na závody, prostě dostávají co proto), mám je už osm let. Začínají praskat na bocích v místě ohybu nohy a podrážka už je dost ošlapaná. Na příští sezónu už si koupím nové. Žena mi koupila na lítačku kolem domu zimní boty od rákosky za 350,- . Tak jsem jenosil, vydržely skoro dva měsíce, než se propadla vložka a ta jejich vykostičkovaná podrážka se rozpadla. Když to zpočítám, za sezónu to dělá 1050,-za osm sezón, co mám NIKE je to 8400,-Kč! Když tyhle peníze vydělám, zaplatím z nich daň! Když je dám rákosce, zaplatí ji taky? NE!!! Není účtenka, není výdělek, tím pádem není z čeho platit daň! Tak čí boty jsou levnější? Značkové za 2500,-, nebo křusky od rákosky za 8400,-? To už si málokdo zpočítá! A proč se jim to dovolí? Protože ti na hoře jsou podplacení a drží hubu a lidi jsou jako ovce a kam jde jedna, jde další...... a nedokážou se rozumně domluvit. Dělal jsem 4 roky v Německu a rákosku jsem tam nepotkal. Proč? Protože by s nima vymetli! Doprdele, to jsem se zase rozepsal! Ale se..e mě to, že pořád vymejšlej píč...y, jak nám kde ubrat a za co by jsme ještě mohli platit a tam, kde mají obrovské peníze, na to ser..ou! Nakopal bych je do prdelí všechny jednoho vedle druhýho! A dost! :wink:
Obrázek
pát led 22, 2010 10:53 am

Lena
Příspěvky: 227
Registrován: pát úno 20, 2009 12:31 pm
Bydliště: jižní morava

Příspěvek

Moc dlouhý udělej výpis,síím.
lena
pát led 22, 2010 2:41 pm

Zamčeno

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 10 hostů