Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Zamčeno
Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Politická debata...

Příspěvek

to NakejMagoj: No tak pro anglány určitě, stejně si většina myslí, že česko je u Kyjeva. :D :D :D Jinak toto jsem si do 50ti taky říkal. Ale po padesátce se něco stalo, nerozumím tomu, ale je to tak. Nechci tě tím zatěžovat, asi zřejmě na to taky přijdeš.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned led 10, 2021 8:24 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Politická debata...

Příspěvek

Otázka je, čo to je, odváděť perfektní práci?

Perfektná šoférska práca- inak si ju predstavuje zamestnávateľ, inú predstavu má zamestnanec šofér, celkom inú predstavu má policajt a politik do toho tiež kecá a tiež má celkom iné predstavy než je realita.
ned led 10, 2021 8:27 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Politická debata...

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne ned bře 14, 2021 4:45 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
ned led 10, 2021 11:13 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Politická debata...

Příspěvek

NakejMagoj,,, nebuj za chvili to začne...každá rána, co si kdy schytal, naraženina se začne ozejvat .....vychladneš :wink: budeš ve větším klídku ...nějakej stres ??? mrdat :mrgreen:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon led 11, 2021 12:25 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Politická debata...

Příspěvek

si myslím že po 40-45 tce by měl člověk už jenom radit a nechat se vozit, trend je opačný, přetáčet otáčoměr a pak hup rovnou do penálu:) tak si to doba žádá a tak je to správné..nezatěžovat na stáří erár. Je zajímavé jakého požehnaného věku se dožívají staré nomenklatury +90 štrougalové a celá ta parta, nikdy jsem neslyšel že zemřel v tomto věku nějaký brusič, tavič, havíř... nebo šofér ale hodně je takových co těsně po 50 -tce koukají na macešky jak rostou zespodu.
pon led 11, 2021 3:19 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Politická debata...

Příspěvek

FRONTEX údajně odtlačuje čluny muslimských nájezdníků od břehů EU..a to vadí OLAFu
https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... .seznam.cz

vím že novinky.cz...ale pro koho tu vlastně ten OLAF je, to je ten OLAF co u něj žaluje demoblok na Babiše ?
úte led 12, 2021 12:18 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Politická debata...

Příspěvek

To NakejMagoj: Tak do 49 jsem byl pořád mladý, ničeho jsem se nebál, nechtěl jsem nikomu radit, a nechtěl jsem aby mi někdo radil. Nebál jsem se že přijdu o práci, že bych měl problém něco sehnat, že na mě všude čekají. Nic mě nebolelo. Po padesátce, když čteš, slyšíš, že henten v 53 umřel na něco, i když mu nic relatívně nebylo, když jsem přišel k doktorovi a řekl, že nějak hůře vidím, tak odpověď co by ste chtěl v tomto věku je to normální. Když slyšíš, že firmy nechtějí zaměstnávat lidi po padesátce, tak co myslíš že se ti stane se sebevědomím. Když přijedu občas pro papírové role, tak před 10lety jsem skákal po návěsu jako veverka a za půl hodiny jsem odjížděl, teď se tam válím jako řízek a hodina mi nestačí. Ve firmě jsem netáhlo, neb nepojedu 8.50h aby jsem dělal bezpečnostní přestávku na autobusové zastávce, protože vím, že tam není žádné parkoviště, tak jedu jen 7.15h a zaparkuji na bezpečném místě. Samozřejmě zítra k nelibosti dispečera mi to bude chybět.
A hlavně, celý život jsem si říkal, že nikomu nebudu dávat rady jako starý dědci je dávali mě, ať jsem to nesnášel. A vidíš, už ti tady tluču klíny do hlavy.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte led 12, 2021 9:37 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Politická debata...

Příspěvek

Jo a před 10ti lety jsem neřešil základ 9800kč,a teď bych si za to nafackoval. (i když se nezmění výpočet důchodu, tak by mě to nemělo ovlivnit)
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte led 12, 2021 9:40 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Politická debata...

Příspěvek

Tak už začíná,respektive to asi začlo před Vánoci,politická hra nebo válka,jak kdo chce,já tomu říkám buzerace a trest za Brexit,který postihne všechny,co mají z Anglií něco společného (sakra,mám doma ještě v krabici nějaký angličáky z dětství...tak pssst),nicméně já tu dobu nepamatuju,ale třeba Jožin nebo Sof by mohli-co vám říkají rozšlapané čabajky a různé jiné maďarské salámy na německých přechodech?Nepřipomíná vám to tento článek?
https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek ... .seznam.cz
...rád se svezu s čímkoliv...
stř led 13, 2021 9:21 am

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Politická debata...

Příspěvek

Nepochopili ste, čo NakejMagoj napísal. Ale to je normálne, to nechápe asi tak 90 šoférov zo 100.

EL: ja som podobné blbiny na hraniciach nezažil. Vtedy som ešte šoféra kamióna nerobil. V tom čase som lozil na stavbách po lešení.
Naposledy upravil(a) sof dne stř led 13, 2021 11:49 am, celkem upraveno 1 x.
stř led 13, 2021 11:15 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Politická debata...

Příspěvek

tak samozřejmě, členové evropské komise (jak vznešeně to zní) jsou ve skutečnosti novodobá šlechta odtržená od reality života běžného občana. Tito lidé a na ně nalepení "eurovlezdoprdelisté" z jednotlivých zemí pobírající nemorální platy musí být strašně nasraní na bláznivé Anglány typu Farage, nebo Johnson, hodili jim vidle do jejich zasmrádlého byrokratismu a tureckého "hospodářství", to se neodpouští a "ekonomicko-byrokratická" válka se bude stupňovat. Nemá to vítěze, ale rukojmí jsou obyčejné ovce, tak vo co go.
stř led 13, 2021 11:20 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Politická debata...

Příspěvek

Driver:přesně moje řeč,novodobá "šlechta" aneb historie se opakuje,kolikrát už se různá mocnářství rozpadla a budou to zkoušet znovu a znovu....odnese to obyčejný lid,jako vždy a až se jednou tenhle srandovní spolek rozpadne,vytvoří se novej spolek a takhle to bude stále dál....
...rád se svezu s čímkoliv...
stř led 13, 2021 11:52 am

Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Příspěvky: 1567
Registrován: sob zář 04, 2010 10:53 am
Bydliště: jihlava

Re: Politická debata...

Příspěvek

Tak že by kontrolovali na hranicích bez EU jaké vezeš potraviny pro sebe to jsem nikdy nezažil ale že hledali cigarety a počítali piva to bylo skoro každý týden. Dobrý byl na Role v Dresden takový celník veterán který se ptal kolik vezeš alkoholu tak vždy česky odpovídal Pivo není alkohol.😜
Zijte dlouho a blaze.
stř led 13, 2021 2:08 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Politická debata...

Příspěvek

EL: novináři, politici se jízlivě ptají jestli neudělala UK chybu, že vystúpili... ale že vystoupila země která tam byla 47 let, tak je asi něco špatně na straně EU, tak to je ani nenapadne :wall:
stř led 13, 2021 3:22 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Politická debata...

Příspěvek

Zdenekjihlava:no já jsem mladý koště (teprva točim pul druhih mil.km),takže celnici nepamatuju a o Rudym jsem jen "slyšel"legendy,stejně tak o Maďarech (?) a o tom,jak jim chtěli na čáře zabavit klobásy (možná byli zrovna šílený krávy nebo tak něco) a měli je dát do takovýho boxu,tak prej ten madar ty klobásy hodil na zem,rozdupal je a pak až je hodil do boxu,celníci prej byli celkem nasraný :D ,ale jak říkám,mám to od starejch pardálů,ale proč bych tomu nevěřil....
DriverBrno:jak říkáš,to že vystoupil z EU vlastně zakládající člen,to je hodně špatně,to by EU měla přemýšlet,kde se stala chyba,ale oni ve své nadutosti kopou kolem sebe a vůbec si neuvědomují,že tímhle proti sobě štvou obyčejné lidi,kteří třeba budou hlasovat o Czexitu a jiných různých ...exitech,třeba Plexit,Slexit,....ježíš to jsou názvy,jestli Poláci někdy vystoupí,tak se budu při každém vyslovení toho nazvu chlámat smíchy😂
...rád se svezu s čímkoliv...
stř led 13, 2021 4:37 pm

Zamčeno

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů