Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
slidel
Příspěvky: 226
Registrován: stř črc 09, 2008 12:21 pm

Příspěvek

smazano
Naposledy upravil(a) slidel dne ned úno 10, 2013 9:02 pm, celkem upraveno 1 x.
čtv kvě 13, 2010 12:41 pm

slidel
Příspěvky: 226
Registrován: stř črc 09, 2008 12:21 pm

Příspěvek

smazano
Naposledy upravil(a) slidel dne ned úno 10, 2013 9:02 pm, celkem upraveno 1 x.
čtv kvě 13, 2010 1:16 pm

slidel
Příspěvky: 226
Registrován: stř črc 09, 2008 12:21 pm

Příspěvek

smazano
Naposledy upravil(a) slidel dne ned úno 10, 2013 9:03 pm, celkem upraveno 1 x.
čtv kvě 13, 2010 2:16 pm

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

hodně stestí
čtv kvě 13, 2010 6:33 pm

Myška
Příspěvky: 222
Registrován: úte led 01, 2008 5:07 pm

infrmace

Příspěvek

Byla bych ráda, kdyby tady o mě Slidel nepsal a necitoval mě. Nejezdím naštěstí long haul a nepracuji za 0,20 centu za míly. Ono se přátelé dobře sní o Kanadě,když tady Slidel píše růžově jak je možné zde začít žít. Hodí sem link na truckerskou firmu, kterých je po celé Kanadě neskutečně mnoho. Problém je, že mnoho firem nebere imigranty, chtějí jen Canadian Citizen - Kanadany, dále třeba FAST card co firmy požadují od řidičů není možné zařídit bez statusu Permanent resident či kanadského občanství atd. atd. spousta věcí, které tady Slidel neuvádí a s prominutím machruje. Chlapi pozor ať neztroskotáte, neutratíte své úspory cestou a začátkem tady v Kanadě, není to žádná sranda! Kanada přiostřila svůj imigrační systém, pracanty již nevítá s otevřenou náručí, ba naopak je tady velký problém se šikmookýma z Asie, kteří jsou bez práce. :!: :wink:
pát kvě 14, 2010 7:18 pm

slidel
Příspěvky: 226
Registrován: stř črc 09, 2008 12:21 pm

Příspěvek

smazano
Naposledy upravil(a) slidel dne ned úno 10, 2013 9:04 pm, celkem upraveno 2 x.
pát kvě 14, 2010 10:10 pm

Myška
Příspěvky: 222
Registrován: úte led 01, 2008 5:07 pm

to SLidel:

Příspěvek

Ty IQ tykve přestaň mě neustále osočovat a urážet a piš si tohle forum dál beze mě. To je přátelé tady bez komentáře opravdu. Neklesnu na jeho úroveň a nebudu se zbytečně hádat s kreténem, co si o sobě myslí že je jednička a všem by rád radil dle své pravdy. Nuž velké EGO, pýcha a rozum je špatná kombinace pro život. A nezapomeň frajere že je velkej rozdíl začínat žít a makat v Kanadě před rokem nebo začínat před 5 lety, kdy byla situace maximálně jiná s jinými podmínkami na pracovním trhu!
pííííííííííííp ... tečka. :idea: Už tohle psaní by Vás chlapy truckeři mělo zastavit a něco o tomhle vševědovi Slidel říct, že není normální. Neustále se snaží útočit a zraňovat, když s ním něgdo nesouhlasí. Sakra proč mě může takovej idiot rozčílit to nevím, snad jen že furt se snaží chlapi poučovat ženy, který dělaj mužské řemeslo a mnohde i líp.
sob kvě 15, 2010 5:39 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

a Myška zase rozjíždí :?
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob kvě 15, 2010 6:48 pm

slidel
Příspěvky: 226
Registrován: stř črc 09, 2008 12:21 pm

Příspěvek

smazano
Naposledy upravil(a) slidel dne ned úno 10, 2013 9:04 pm, celkem upraveno 1 x.
sob kvě 15, 2010 7:57 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11907
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

no---- obecně hodně lidí-většina (čecháčků a podobných) si myslí, že když jsou za "velkou louží" jsou jedničky a jedineční , prostě, proto, že tam jsou...... ale jaksi zapomínají, že jsou i okolnosti, kvůli kterým, mnoha lidem ač by taky rádi, se jim nevyplatí a ani nechtějí se plahočit někam za nějakou kaluž....ono totiž USA -americký kontinent...není až tak pro rodilého čecha-evropana ...země zaslíbená--spíš jak pro koho,pro někoho zlatý důl-pro druhého svinec a zoufalství a bezradnost...záleží na každém...kdo na co se cítí, kolik je ochoten obětovat a pod....(mám na mysli normálního člověka) ne každý je ochoten a schopen ustát tlak a nároky "jinde" nic osobního proti nikomu myslím to obecně :!: :!: :!: :!: :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob kvě 15, 2010 9:27 pm

Uživatelský avatar
Icewinter
Příspěvky: 1114
Registrován: stř říj 07, 2009 11:37 am
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Příspěvek

Myška ty naopak ale všechny už předem "shazuješ" a dáváš jim najevo že když to skusej, skončej na mizině... kritizuješ druhýho co něco nabízí, ale sama tu "svou" pravdu neřekneš. Jen píšeš že on lže :) To mě v tý Kanadě zavřou když tam přijedu za prací? :twisted:
sob kvě 15, 2010 11:05 pm

reza
Příspěvky: 3
Registrován: čtv kvě 06, 2010 5:22 pm
Bydliště: jablonec

Příspěvek

Myška : Chtěl bych získat od Vás informace ohledně truckingu v Canadě.Chtěl jsem jet do Canady puvodně s kámošem jen tak se podívat,ale nyní jsem přišel o práci,takže bych rád spojil cestu do Canady s možným legálním výdělkem. Dostal jsem slušný odstupný a prodám i auto.Peníze do začátku, bych určitě měl.Jezdil jsem přes 2 roky kamionem a hrozně mě to bavilo, je nějaká šance,že bych se mohl dostat na truck i v CA. Mám v pase návštěvní vízum. Přečetl jsem si hodně informací o truckingu v USA i CAN. Chápu, že je to jinej styl života a velká dřina.Rád bych to zkusil a udělám pro to maximum,anglicky se běžně domluvím. Mužeš zelenáčovi poradit, jakým směrem se vydat.Dík za tvuj čas a přípednou radu. REZA
pon kvě 17, 2010 1:59 pm

Myška
Příspěvky: 222
Registrován: úte led 01, 2008 5:07 pm

REZA

Příspěvek

Ahoj, lépe by Ti poradil Slidel, je to jeho forum. Za prvé si vyřiď pracovní povolení, bez něho Tě v Kanadě žádná firma nezaměstná (v USA ano). Jestli Ti je do 35 let, koukni na Program mobility mládeže v ČR, kde můžeš dostat work permit na 1 rok. Pak doleť do Kanady, udělej rychle řidičák Class I. a jdi hledat job truckera. Good luck! :wink:
pon kvě 17, 2010 5:23 pm

reza
Příspěvky: 3
Registrován: čtv kvě 06, 2010 5:22 pm
Bydliště: jablonec

Příspěvek

Děkuji za odpověd.Mužu to povolení získat v Kanadě a co všechno budu potřebovat k tomu řidičáku,nebo mužu ten řidičák dělat bez toho povolení.Nemohla bys napsat něco víc podrobněji, moc by mi to pomohlo.Je snad jedno čí je to forum,když je to k tématu,nebo alespon tak to píšou v pravidlech. Děkuji za pomoc.
pon kvě 17, 2010 7:27 pm

Myška
Příspěvky: 222
Registrován: úte led 01, 2008 5:07 pm

Reza:

Příspěvek

teď tě nechápu, jsi v ČR nebo v Kanadě? Ten work permit, o něj se dá zažádat z Kanady, přečti si podmínky na webu, potřebuješ doložit i český Rejstřík trestů a ostatní dokumenty, vygoogluj si ten program. Kanadský řidičák na Class I. můžeš dělat i jako turista bez work permit, ale ověř si to na ICBC, které najdeš na webu, tam se dělají všechny řidičáky. Dyžtak mi napiš na email výše uvedený. Zdar a sílu.
úte kvě 18, 2010 4:04 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot], zdenekjihlava a 6 hostů