Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět

Berete stopaře?

ano
6
4%
ne
69
50%
občas
40
29%
jen stopařky
23
17%
 
Celkem hlasů: 138

StrejdaChuligan
Příspěvky: 826
Registrován: stř led 04, 2012 7:55 pm
Bydliště: Broumov

Příspěvek

Kamarad jednou nalozil holcinu. Meli jet z hradce do prahy. Vypadala pry v pohode a po dvaceti minutach mu rekla, ze jestli ji neda dva litry, ze si udela modriny a rekne ze ji znasilnil. On zastavil u krajnice a poslal ji do prdele s tim, ze nema prachy a ze ma vse nahrany na kamere kterou ma na celnim skle. Holcina mu nadala do cura*u a on odjel. Kamera byla vypnuta :-)


Ja zas jednou nevzal stopare z M.B. do Usti. Mlatil mi na dvere na krizovatce, kdyz jsem stal na cervenou na vyjezdu z plazu. Byl to nesympatickej clovek a nemel jsem z neho dobrej pocit. Pak jsem stal na hradecky na ty selce co je u ni KFC asi 30 km od pardubek. Tocil jsem 45. V CB chlapik, jestli by ho nekdo nevzal do pardubek. Okoukl jsem firmu a spz kdyz zastavil a vzal jsem ho, jinak neberu
Je vsem hovno po tom, kde jsem a kde jsem byl.
stř srp 06, 2014 9:59 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Prave proto nikoho nikam nevozim.... :shock: navic jak se vykokotim nekam na bok,zmrzacim sam sebe jen.
Neřeším...
stř srp 06, 2014 12:57 pm

TTNandy
Příspěvky: 880
Registrován: stř lis 09, 2011 8:39 pm
Bydliště: Dubí

Příspěvek

Za mlada jsem bral kolegy s kolečkem v ruce,vojáky a samozřejmně holky :D Ještě tak do roku 92-93.Pak když jsem viděl jak se doba pěkně rozdivočuje a pár vyprávění kamarádů se špatnou zkušeností už neberu nikoho.Je to každopádně ryziko,at už kvůli nějaký vychcaný ludře která bude vyhrožovat znásilněním,tak možností krádeže,zanesení kdejakýho svinstva do kabiny v který člověk jí,spí a žije.V neposlední řadě člověk bere na sebe obrovskou odpovědnost za případný zranění uplně cizího člověka-kterýmu pak do smrti může platit za nějakou ůjmu.......
Ale když přijde prokazatelnej kolega na pumpě,nebo stojí u chcíplýho nákladáku tak samozřejmně beru,ale to se nedá považovat za stopa,to by se tu mělo v tématu rozlišovat :D
TTN
stř srp 06, 2014 7:39 pm

Der Sankte
Příspěvky: 767
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Naposledy jsem asi před 14 dny vzal chlapíka ze Svitav do Hlinska. Fousatej, vlasatej kovář, co se jel zeptat na práci. Fajn se s nim kecalo, ale vždycky když jsem zpozoroval jeho kovářský pracky, kterýma by mě roztrhl jak hada, tak ve mně hlodal červíček a doufal jsem, že bude vše ok, a zase bylo :)
stř srp 06, 2014 8:08 pm

Uživatelský avatar
Study
Příspěvky: 177
Registrován: pon pro 24, 2007 10:17 pm
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Z netu:

Vzhledem k několika závažným nedorozuměním z poslední doby vydala Policie ČR následující doporučení pro stopařky a stopaře: pokud cestujete autostopem do obce Kouřim, neuvádějte na kartonových cedulích tuto destinaci.
úte srp 12, 2014 9:01 pm

Lukas L.
Příspěvky: 324
Registrován: pon srp 30, 2010 11:55 am
Bydliště: Letonice

Příspěvek

:smich: :smich: :valetsesmihy: :valetsesmihy: to se povedlo :-D
čtv srp 14, 2014 10:21 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů