Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět

Berete stopaře?

ano
6
4%
ne
69
50%
občas
40
29%
jen stopařky
23
17%
 
Celkem hlasů: 138

r.-
Příspěvky: 494
Registrován: úte lis 22, 2011 6:16 pm
Bydliště: P´boro

Příspěvek

Teda chlapiiii :D ale jinak Milane pokud bych mel nahodou cestu kolem a mel bys problem kde ulozit druhou stoparku , toz cislo znas :D Ja vim asi jsme ve spatny zemi :( A nezaprsi a nezaprsi ... :D
ned říj 31, 2010 11:58 pm

fatal_netware

Příspěvek

Pro mili:
Jde vidět, že se vyznáš ;) a typuji, že budeš zkušená ;), ale já mám ještě i jiná esa v rukávu, ale s těmi se jen tak nedělím :D

Jinak tady byl zmiňován ten co na to není, a to já zas mohu otevřeně říct, že já tedy na to jsem. Vždycky se mi to líbilo, líbí se mi to a doufám, že se mi to ještě dlouho líbit bude :D

Pro Holky: nejsem fetka, koupu se taky rád a co nejčastěji, dokonce používám i deodoranty a každé ráno vlasový gel na mé vlasy, spodní prádlo si měním denně včetně ponožek ( z levé na pravou a obráceně někdy vyjimečně naruby ) cigarety po nikom nesomruji, protože nekouřím ( promiňte chlapi ), báchorky o znásilnění si taky nevymýšlím, protože mi to nikdo nechce věřit ;) z nikoho peníze netahám a hlavně nikoho neokrádám ( vyjma slečen o věneček ), taky nesmím zapomenout, že nejsem jehovista a nikoho na jinou víru nepřevracím, stolici mám pravidelnou a to každé ráno v pět hodin, spánek je taky pravidelný, vstávám každé ráno v šest hodin. V případě zájmu rád pošlu fotku ( při zobrazení fotky nepřebírám záruku za prasklé monitory ). Díky za každou odpověď, doufám v kladnou.
P.S. Při dlouhých nočních večerech mohu nabídnou čtení Vergilia v originále, v záloze mám ještě sbírku motýlů.

Pro r.- :

Já pocházím z dědiny a u nás se říkalo: Kdo dřív příjde, ten dřív …. a taky silnější pes …. :D Detaily vysvětlím až přijedeš ( nebo se zastavím já ) :smich: :valetsesmihy:

Pro martin440:
Na Tebe jsem zapomněl, ale myslím si, že máme hodně podobné myšlenky :smich: :valetsesmihy:
pon lis 01, 2010 7:16 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Pro mili:
Jde vidět, že se vyznáš a typuji, že budeš zkušená
A nevadí ti že je mili chlap? :lol: ,i když proti gustu :lol:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
pon lis 01, 2010 7:44 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

holky zejtra jedu nach paris nechcete jet o něco dřív ??? svezu vás kousek a na "kousku" :D :D :D :D
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon lis 01, 2010 8:16 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

haha do fronty přes F ty paříž :lol: :lol: :lol:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pon lis 01, 2010 8:48 pm

fatal_netware

Příspěvek

Není nad klasické stopování
http://www.youtube.com/watch?v=I6maCgCWh40
sob lis 06, 2010 10:00 pm

Hroch.R420

Příspěvek

Fatal dobrý málem jsem se zadusil malinovým jogurtem jak jsem se smál tomu tvýmu popisu! :lol:
P.S. Jo a u nás se říká,že když fena nepodrží,pes neskočí!
pon lis 08, 2010 5:09 pm

Uživatelský avatar
stoparMilan
Příspěvky: 4
Registrován: pon kvě 09, 2011 3:01 am
Bydliště: Praha 8

Domácí buchty za svezení do Rakouska (11.5. / 12. 5.)

Příspěvek

Ahoj,

jsem student z Prahy a rád bych tento týden ve středu večer (11.5.) nebo ve čtvrtek (12.5., i nad ránem) vyrazil stopem do Salzburgu. Nenašlo by se u někoho v kamionu místo? Třeba jen na část cesty ("okolí Prahy -> Linz"). Rád na cestu upeču bábovku nebo buchty (makové nebo tvarohové) dle přání řidiče.

Párkrát (4x) už jsem s kamionem jel, a vždycky člověk poznal sympatického řidiče (řidičku - v Německu). Proto mě napadlo, že třeba i teď najdu tady přes "truck-forum.cz" někoho, kdo má navíc rád ty buchty. Vím, že tohle domlouvání spolujízdy vyžaduje celkem hodně důvěry - z obou stran. Na druhou stranu výsledkem by mohla být oboustranná spokojenost - z cesty, z poklábosení a z buchet...

Zdraví a šťastnou cestu přeje
Milan Vaňkát

mail. vankatm@seznam.cz
tel. 732 404 960
úte kvě 10, 2011 11:15 pm

Hroch.R420

Příspěvek

Nejsi ty ten doktor ze Slunce,seno,.....,ten taky pek buchty. :lol:
stř kvě 11, 2011 7:03 pm

Michal89
Polák
Příspěvky: 1151
Registrován: čtv úno 18, 2010 8:43 pm
Bydliště: Těmice

Příspěvek

StoparMilan:Kolega jede zítra ráno Salzburg za mě nevím v kolik bude výrážet to ti zjistím, ale jede z Moravy.Tudíž asi nic pro tebe co?
stř kvě 11, 2011 7:16 pm

fatal_netware

Příspěvek

Pro Hroch.R420
:smich: :valetsesmihy:
stř kvě 11, 2011 8:26 pm

Uživatelský avatar
stoparMilan
Příspěvky: 4
Registrován: pon kvě 09, 2011 3:01 am
Bydliště: Praha 8

Příspěvek

Děkuju,
Morava je pro mě bohužel z ruky. Už jsem se taky smířil s tím, že zítra brzo ráno vyrazím stopovat na nájezd na D1 u Opatova. No každopádně si na tu cestu s sebou vezmu bábovku (protože se peče snadněji než ty buchty) - to kdyby náhodou jel kolem nějaký čtenář truck fora... ;)
Tak se mějte všichni hezky.
stř kvě 11, 2011 11:05 pm

Uživatelský avatar
schimi
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 898
Registrován: stř říj 21, 2009 11:46 am
Bydliště: Příbram

Příspěvek

Nejsi ty ten doktor ze Slunce,seno,.....,ten taky pek buchty.
Hrochu, mě to zase připomělo film Prci,prci,prcičky, jak hlavní hrdina "prcá" ten jablkový koláč :D
Brandon Walsh
sob kvě 14, 2011 7:24 am

Uživatelský avatar
stoparMilan
Příspěvky: 4
Registrován: pon kvě 09, 2011 3:01 am
Bydliště: Praha 8

Domácí buchty za svezení do Rakouska podruhé (31.5.)

Příspěvek

Nazdar řidiči,

posledně jsem nakonec stopoval z Prahy do Salzburgu na blind a cesta mi trvala den a půl. Od té doby se bohužel nic nezměnilo na mém studentském stavu (v němž je jízdenka do zahraničí luxus) a bohudík ani na tom, že mě v Salzburgu čeká jedna milá dívka.

A tak bych za ní rád tohle úterý zase vyrazil. Stále platí, že rád upeču ty buchty nebo bábovku. Hodně by mi pomohlo i svezení na části cesty... okolí Prahy - Linz, České Budějovice - Salzburg, atd...

Zdraví
Milan Vaňkát
(vankatm@seznam.cz)

PS(Schimimu): Kdybys zrovna do Rakouska jel a vzal mě - upeču ti i ten jablečný koláč. (vychutnat si ho později můžeš jak sám uznáš za vhodné... :wink: )
ned kvě 29, 2011 1:02 am

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Bůhví co by s ním nakonec dělal :lol:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
ned kvě 29, 2011 9:38 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů