Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Francoa
Příspěvky: 72
Registrován: čtv zář 20, 2012 11:17 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

http://www.navratdoreality.com/index.ph ... w&id=19415 nojo, novej truck a prázdnej kontík na suchu zabrzdí pekelně dobře :-)
úte kvě 06, 2014 10:12 pm

Tatrol
Příspěvky: 259
Registrován: ned zář 15, 2013 1:11 am
Bydliště: Jihlava

Francoa

Příspěvek

Reklama na leštěnku,důchodové pojištění,volvo,brzdové obložení,chování, nebo na ameriku....
stř kvě 07, 2014 12:30 am

Uživatelský avatar
Adonisos
Příspěvky: 691
Registrován: stř lis 03, 2010 6:05 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Teplo, otevřená okna, zařadím se za borce s kontíkem a posekanou trávou bez plachty.. Maska a kabina i zevnitř zas**ná trávou!! Miluju jak Scania pomalu zavírá okna..
Obrázek
Ranní ptáče bez lahváče vůbec nikam nedoskáče!!
úte kvě 13, 2014 8:18 pm

mischelin
Příspěvky: 67
Registrován: stř bře 26, 2014 6:15 pm
Bydliště: Zahrádky

Debil na silnici

Příspěvek

Nevím kam to dát, ale snad to patří sem. Každopádně co říkáte na takovýdle agresivní kretény?! Sám ze silnic vím, že občas ty řidiči kolem to je šílený, ale toto je podle mne už moc.http://www.novinky.cz/krimi/338341-brut ... ezeni.html
stř čer 04, 2014 7:23 pm

Uživatelský avatar
Witmen
Příspěvky: 1266
Registrován: stř pro 01, 2010 10:20 pm
Bydliště: Uherský Ostroh-Zlínský kraj

Příspěvek

včera jedu s přitulkou na vylet....jel jsem tak 85 pohodička...široká cesta..ve špiglu vidím jak se ke mě řítí motorkář...vidím doprotivky auta...říkam v klidu, uhnu mu do prava at si mě předjede...tak jsem začal uhybat doprava, najednou vžuuuuuuum...kuknu a ten osel mě podjel z prava..dement...doufám, že se někde zapleští hovado
stř čer 18, 2014 4:54 pm

Menfis
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 94
Registrován: pát zář 20, 2013 6:39 pm
Bydliště: Ustecky kraj

Příspěvek

To je osel a tys mu jako dobrák chtěl jestě uhnout. Mě zas stejně malem sejmul cyklista. Ja jel na moto a cyklista jel u středový čáry a vypadal že bude odbočovat. No tak jsem ho pomalu začal objíždět zprava, no místa bylo dost pro kolo a motorku že. A ten blbec když jsem byl kousek za nim, tak mě asi uslyšel a forem k pravý čáře. No stihl jsem to ubrzdit, ikdyž sem šel do smyku, poslat ho do hajzlu. Naštěstí se nikomu nic nestalo. Možná kdybych ho sejmul tak by to byla moje chyba ale on nemusí jezdit jak naliztej a jeste u stredový čáry :?
stř čer 18, 2014 6:22 pm

Uživatelský avatar
Johnny_P
Příspěvky: 2092
Registrován: ned srp 09, 2009 12:56 pm
Bydliště: Kolín

Příspěvek

Tak zážitek z dneška v Kolíně, jedeme s J@kubem v osobáku v levém jízdním pruhu, v pravém pruhu mírně za námi kamion. Před námi renault(osobák). Dojiždíme na křižovatku kde padla zelená a před renaultem je auto odbočující vlevo takže zastaví v křižovatce, Už jsem říkal že nebudu riskovat odbočit těsně před kamionem a pomalu brzdím, ale ten renault nejdřív skoro zastaví, ale pak to najednou strhne do pravého pruhu těsně ale naprosto těsně před ten rozjetý kamion, který okamžitě dupne na brzdu, kvílí gumy a kamion zastaví tak po dvou metrech(asi byl prázdný) až mu zdechl motor. Renault v pohodě pokračuje dál a my s Kubou jen nechápavě koukáme co se vedle nás zrovna stalo :shock: :roll:
Pak jsme viníka ještě dojeli, takže očividně zas tak moc nespěchal.
Scania R streamline Topline E6 (2015) + plachta Krone(2015) lowdeck
Mými životními vzory jsou Kentán z Montargi, Bender a Homer Simpson
pát čer 20, 2014 6:07 pm

Uživatelský avatar
MACÍNO
mat
Příspěvky: 447
Registrován: úte čer 16, 2009 5:31 pm
Bydliště: Kutná Hora

Příspěvek

Tak on ani kvaltovat nemusel, jen spouta šuldů nepoužívá zrcátka, to je celý. Jinak já dneska málem spálil dovedu, co vyjel z vedlejší a včera málem zahradní traktůrek, borec si na něm jel a čuměl někam na druhou stranu...
pát čer 20, 2014 6:15 pm

Uživatelský avatar
Luďa
Příspěvky: 1426
Registrován: sob říj 31, 2009 10:24 pm
Bydliště: Nížkov (ZR) - Brno

Příspěvek

Pár parkující profíků dávající si jídlo. A kudy se bude jezdit je nezajmá.
Obrázek
Když se potíš u polívky - jsi zdravý.
Když se potíš u acylpyrinu - jsi nemocný.
Když se potíš u sexu - jsi starý.
Když se potíš u práce - jsi blbý
sob črc 26, 2014 10:50 am

delivio

Příspěvek

Pár parkující profíků dávající si jídlo. A kudy se bude jezdit je nezajmá
:lol: Třeba si mysleli, že už končí den :lol:
sob črc 26, 2014 12:05 pm

Uživatelský avatar
Luďa
Příspěvky: 1426
Registrován: sob říj 31, 2009 10:24 pm
Bydliště: Nížkov (ZR) - Brno

Příspěvek

To si myslet můžou, jenže je tam pár firem co tama musí jezdit i v noci.
Když se potíš u polívky - jsi zdravý.
Když se potíš u acylpyrinu - jsi nemocný.
Když se potíš u sexu - jsi starý.
Když se potíš u práce - jsi blbý
sob črc 26, 2014 12:30 pm

JohnyS
Příspěvky: 116
Registrován: pát bře 13, 2009 7:08 pm
Bydliště: Strakonice

Já potkal sám sebe:))

Příspěvek

Jako tohle může napadnout jen mě. ale každej se chybama učí. Jako se zvedlíma packama a odjištěným návěsem si odpojit nejdřív žlutou hadici od ručky....... Jsem po dvou mětrech běžení po tahači odpojil červenou a návěs naloženej se mi posadil na ojnici a na jednu packu. Ted už se tomu směju ale v tu chvíli mi do smíchu moc nebylo když u pacek stál kámoš že je stočí
sob črc 26, 2014 2:24 pm

petanekoli
Příspěvky: 58
Registrován: sob led 07, 2012 8:10 pm
Bydliště: Středočeský kraj

Příspěvek

JohnyS,neboj určitě nejsi sám,mě se stalo něco podobnýho,ale naopak,zapřahal jsem z kopce,zacvaknul na kolík,zvednul na měchách,zatočil nohy,hup nahoru a červenou hadici zapojit a koukám,já jedu,jak to v kabině nikdo,a né že bych tu hadici vytáh a bylo vyřešeno,já z lávky dolu a mastil jí do kabiny zabrzdit.Ejhle vona nebyla zatažená ručka. :blink: Dneska už se tomu taky směju
sob črc 26, 2014 9:46 pm

0plik
Příspěvky: 127
Registrován: sob čer 12, 2010 6:28 pm
Bydliště: Jindřichův Hradec

Příspěvek

Není se za co stydět. Mě takhle na nakládce ještěrkář řiká hele asi ti jede auto. Přede mnou kolega se kterým jsem zrovna mluvil u jeho kabiny. Těch 20 metrů jsem letěl, že by mě ani pan Bolt nedohnal :D ale stihl jsem.. zatáhnout nezataženou ručku :-)
Oplík_XF_106
pon črc 28, 2014 11:23 am

stř črc 30, 2014 9:46 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 hostů