Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nevím, jak silný byl provoz za ním, ale blinkr tam dal, prostor na reakci měl. Mě to přišlo, že ho jednoduše nechtěl pustit, ale špatný odhad obou řidičů a skončilo to odřeninou.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
stř kvě 06, 2015 1:34 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Prostoru bylo plno,blinkr byl.Staci necumet do notase za jizdy a nebyt nasrany na osobaky a nestane se to.
Neřeším...
stř kvě 06, 2015 1:37 pm

clovek
Příspěvky: 122
Registrován: pát pro 13, 2013 5:34 pm
Bydliště: domov

Příspěvek

Další ukázka inteligence tzv. profesionála. Nehodě šlo zcela zabránit - předvídat a zabrzdit.
stř kvě 06, 2015 6:56 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

clovek.svata pravda---ale nadavani by mo slo po nehode,k.kot
Neřeším...
stř kvě 06, 2015 6:59 pm

JohnyS
Příspěvky: 116
Registrován: pát bře 13, 2009 7:08 pm
Bydliště: Strakonice

Málem jsem se po...

Příspěvek

https://www.youtube.com/watch?v=MTPmx31 ... e=youtu.be

Málej jsem se ve čtvrtek posral. Zku.venej autobusák. kvůli jedné báběa hlavně pááánu šoferovi z autobusu kterej to na tvrdku zahamstnul
sob kvě 09, 2015 2:14 pm

clovek
Příspěvky: 122
Registrován: pát pro 13, 2013 5:34 pm
Bydliště: domov

Příspěvek

Nechci moralizovat, ale existuje něco jako bezpečná vzdálenost. Brzdit jsi začal asi trochu později, než ten před Tebou. Rychlost také nebyla zrovna košér, alespoň na tom přejezdu.
sob kvě 09, 2015 2:33 pm

TTNandy
Příspěvky: 880
Registrován: stř lis 09, 2011 8:39 pm
Bydliště: Dubí

Příspěvek

K tomu MANu.Proč by měl ryskovat,strhávat něco kvuli bezohlednému případně blbému praseti doprava????Přesně jak psal SOF,moh tam bejt motorkář,cyklista-víme jak rádi podjížděj zprava.Na zrcátko nebyl čas.Já například vozím zboží na paletách-pytle kočičího steliva,stažený folii.Ale spodní vrstva pytlíků díky barvám a druhu papíru ráda klouže po podložce na paletě.Jeden tenhle čurák a 33palet udělá to,že se o 5 i víc cm posune.Spodní pytle přesáhnou hranu palety a o tu se prostřihnou.Celý náklad ven,všechny palety přeložit,zničenejch x desítek balení,plus cesta zpátky do fabriky.A proč,aby spěchajícímu blbovi někde nevystydla polívka???Já na to dupnu,von v prdeli a já to celý zatáhnu?Mým kolegům už se to párkrát stalo,já měl zatím kliku.
Myslím že kdyby to byla tramvaj,nebo vlak tak to ten trouba ani nezkusí-páč by šlo vo hubu.To co udělal byl jasnej vychcanismus,ne chyba.Já bych ho zboural že by nevěděl čí je....A ten kluk udělal chybu že s nákladákem couvl,neměl s tím hejbat dokud nepřijeli poliši.
TTN
sob kvě 09, 2015 3:24 pm

pan Jamal
Příspěvky: 767
Registrován: pát bře 02, 2012 12:07 am
Bydliště: Krkonoše

Příspěvek

TTNandy:K tomu MANu.No myslím že tady to nebylo zapotřebí nikam strhávat,tady stačilo přibrzdit.Vždyť nejeli vůbec rychle,ale "profík " z Manu mu vysvětlil kdo je na silnici pánem :roll: .Ču..ka v osobáku pořádně vyškolil to jo,ale čekáním na poldy,starostí s opravou auta atd... potrestal hlavně sebe.
sob kvě 09, 2015 4:58 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

:thumbud: moc mi to zastávání se Mana nejde pod fousy.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
sob kvě 09, 2015 5:28 pm

TTNandy
Příspěvky: 880
Registrován: stř lis 09, 2011 8:39 pm
Bydliště: Dubí

Příspěvek

Každej kdo je do určitý míry profík dobře automaticky odhadne z chování a stylu jízdy těch před sebou co jsou zač.Váhavý,nejistý pohyb auta starýho dědy,začínající maminy,rozčilený kličkování a změny rychlosti hádajícího se manželskýho páru,odpichy a sekavý kličkování 18ti letýho frajírka,změny směru a ignorace všech ostatních s ledovým klidem kysličníkový blondýny,kličkování postaršího pána s telefonem na uchu nezvládajícího dvě činnosti najednou,vražedný styl mlaďase s dodávkou balíkový služby čtoucího si v papírech další adresy,zpupnou aroganci a agresivitu obtloustlýho zbohatlíka s kravatou...........atd. :D Máme ty vzory pohybu za leta praxe už v podvědomí a tušíme na koho dát majzla :D
Jasně že tomu moh MAN zabránit třeba i jen včasnou reakcí,stejně to každej řešíme už reflexivně a přes to,že si kolikrát pozděj řeknem-měl jsem to do toho hajzla napálit to neuděláme.A tyhle situace nás potkávaj po desítkách za den.Jenže když občas tyhle hajzly někdo neskřípne,nebo nepostraši či neutře,jejich agresivita a bezohlednost stoupá.A zase lepší když ho nabere maňas na rohy aby mu srazil sebevědomí,než aby příště nekde vytlačil vyplašenou ženskou ze silnice :D
Já odpouštím a toleruju přestárlýho dědu,mladou vyplašenou ženskou,toho přepracovanýho poštáka co čumí do papírů,tu natvrdlou blondýnu,i toho nabuzenýho mladase-ale nesnesu prasárnu a aroganci.Ta většinou jednou bude někoho stát bolest či život většinou nevinných.
TTN
sob kvě 09, 2015 6:39 pm

pan Jamal
Příspěvky: 767
Registrován: pát bře 02, 2012 12:07 am
Bydliště: Krkonoše

Příspěvek

Pokud na to máš čas,auto a nervy tak narážej a vychovávej.Já už jsem vyměklej a nemám na to do někoho najet.I když bych to kolikrát nejradši udělal 8)
sob kvě 09, 2015 7:12 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Ad Johnys

Příspěvek

Ani jsi to sem neměl dávat, je vidět, že jsi blb a leda sis udělal ostudu. Pokud vím, řidič musí sledovat situaci před sebou.Ten autobusák určitě nic nezahamstnul, to by nemusel otvírat dveře, ale měnil by přední sklo, protože ta babka by vyletěla oknem.
sob kvě 09, 2015 8:01 pm

vojta0202
Příspěvky: 124
Registrován: pát bře 06, 2015 10:07 pm
Bydliště: Slezsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

JohnyS: promiň ale jestli je to zku...... autobusák tak potom řidič jako ty nemá na cestách vůbec co dělat. Vidím to kolem sebe pořád, nedodržuje se vzdálenost. Při téhle rychlosti jsi měl být prostě dál, musíme počítat s tím že se něco stane a musíš zastavit "na místě"
sob kvě 09, 2015 8:18 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne úte úno 18, 2020 3:35 pm, celkem upraveno 2 x.
sob kvě 09, 2015 8:18 pm

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

a co kdyz koukal do pravyho zrcatka zrovna ? nebo do levyho ? a najednou je pred nim hnup ...takovej, kvuli kterym je vetsina kolon i na dalnicich, hele vpravo to jede rychlejc a jeb tam s tim a ted zas vlevo a sem tam a 5 takovych a stau jak vysita ...dostal co potreboval, priste si to rozmysli strkat to pred rozjetej nakladak a mel to urco i s pokutou , vetsinou s tim takovydle roury i pocitaj, ze ten druhej zabrzdi...nekde je video, jak tohle resi jeden autobusak v Rusku, zatim neprohral jedinej spor :-)
sob kvě 09, 2015 8:33 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 57 hostů