Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

ja jezdim po svedsku 82 max.A to mam plachtu.Ze me predjizdi kazdy bulhar rumun a polak neresim nemam z toho depku,jak chce at jede.Platit 650e za to by je asi jeblo.Policajtky me jako zeny nezajimaji uz nejakou dobu,i kdyby byla naha :D
sob úno 09, 2019 7:53 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4503
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

to peter:To je firemní kultura. Prostě heslo radši mrtvý nežli druhý je tak aktuální až to hezké není. King of road nemůže být každý. Dnes co předváděl asi dispečer, nebo majitel, když jel z kina, tak se tomu ani nedivím co píšeš. A myslet si že když má na dveřích jen TTV, tak člověk neví o koho jde. A zda tento manager vychovává řidiče, tak potěš koště. (3H9 0505)
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob úno 09, 2019 7:53 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

tiez som lietal,ale co som zaplatil tak 80-83max po svedsku. to ze ma niekto obieha my je jedno,co my vadi je to ze ta kde kdo ozavodi a hned ti to pred kabinu sekne,idealne este orve spigl a kus kabiny. stretavam sa s tym coraz castejsie,at je to lkw ci osobak - vacsinou nejaky prtavy pekac a este si pribrzdi. zacnes obiehat,prida ti,spomalis,spomali tiez, ty ludia zacinaju byt uplne na hlavu. som sjel do nemecka teraz po dlhej dobe a ide my z toho hlava kolem. baustela,80 pred teba sa frkne osobak,brzdy a 60 celu baustelu,jebacz totok. bliknes po nom tak este spomali. zlate norsko,radsej sa budem v snehu jebat,a retaze co 20km nasadzovat nez jazdit v tomto blazinci🤦🏻‍♂️😓🙈 kazdy ta chce vybrzdovanim vyskolit a ucit,v autoskole by mali hlavne ucit ze lkw nezastavis na metre🤦🏻‍♂️🙈
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
sob úno 09, 2019 8:22 pm

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Jakej king??V CZ budes vzdy jen za vola co prekazis ,zavazis na ceste,nic vice i kdyby si mel V9 a 1000koni,vzdy to tak bude,osobak nikdy nepochopi proc se rozjizdis minutu z krizovatky a do zatacky jedes 40kmh....hlavacky nekomentuji a na Polonce sedim co nejdal od nich at neposloucham celou plavbu jake je volvo FH 500 raketa...
sob úno 09, 2019 8:26 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

4215 - jooo ttv je inny oddiel,hold,to sa neda nic robit. ten v mojom pripade bol prazdny,tadnem,na aute zvedla naprava,tak mohol valit,ale neeeee🤦🏻‍♂️ uz mam taku averziu na tutych profikov,ze na parkare radsej nepriznam ze rozumiem,zbalim si batuzek, a idem do mesta,kecy ma fakt nezaujmaju,zrovna vcera na parkingu,idem zo sprchy,typek ze kolko stoji,hovorim 2eura,tak prej tolkoooo jooo? to do pondelka vydrzim😳😖 picky sak to iba 2e, piatok a nedela,prip pondelok rano 6e max, to snad neni tolko🤔 fakt som zhnuseny,par dni a staci my to tu😖
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
sob úno 09, 2019 8:30 pm

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

peter-ja znam lidi co se nemyjou ani kdyz je sprcha zadara,a ne za dve ecka.Nevim kde zijes.Treba u nas na firme :D
sob úno 09, 2019 9:29 pm

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Poslední z hlášek .Nejsem ryba abych pořád lezl do vody.To jsem mu dával 20 kč ,až si dá sprchu na wagu. To je až ubohé.
sob úno 09, 2019 11:01 pm

Alešák
Příspěvky: 2402
Registrován: stř lis 12, 2008 8:03 pm
Bydliště: Milovice

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Taky máme u nás borce co se
koupou jen v sobotu. A to jen sudou... Podle mě to není o peněžní ale o lenosti se vůbec sebrat a jít 100m na pumpu...
ned úno 10, 2019 1:35 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Doprdele, proč někdo jede po okruhu 70 - 75km/h? Proč? A rozjíždí se jak ponocnej... Pochopím to u nadměru, ale doprdele prostě ne u nějaký 18t.
Samozřejmě v době, kdy do levého jsem nemoh - včetně celý to kolony za mnou
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
stř úno 20, 2019 8:46 am

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Protoze ma u prdele co se deje za nim.ma cas.sedi na Fb.nebo ma scanî a hraje na ty body,at ma sto.to sice nema na nic vliv to auto fakt za deset litru nepojede,ale to je jedno.nevim co se rozcilujes,to je realita.
stř úno 20, 2019 9:14 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

https://www.novinky.cz/clanek/ridic-na- ... u-40271881
tak s temahle soferama jsem mel vzdy jen dobrou zkusenost, povazoval jsem je za profiky,zadny prase,kdyz je potreba, blikne mi, uhne se, pusti me atd. a ted tenhle tezkej amaterismus?
...rád se svezu s čímkoliv...
stř úno 20, 2019 3:18 pm

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Urcite to byl nemec....dnes ty spz nic neznamenaji a nic z toho nevyctes davno
stř úno 20, 2019 4:31 pm

daf VM
Příspěvky: 847
Registrován: čtv úno 25, 2010 10:02 pm
Bydliště: V. Mýto

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Občas s nima cestuju a ani jednou to neřídil němec...samej východ
stř úno 20, 2019 4:35 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Parkujou tady v Praze na Libuši a snad všechny maj D RZ...
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
stř úno 20, 2019 5:08 pm

Der Sankte
Příspěvky: 768
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Já s nimi mám zase řadu špatných zkušeností. Levá páčka pouze na vonné stromky, když stojí u kruháku, tak čumák vystrčený za čáru, když mě předjíždí na dálnici, tak zásadně pravými koly po čáře a tak dále a tak dále a tak dále. Tato zpráva mě nepřekvapuje, když je někde vidím, jsem na pozoru.
stř úno 20, 2019 5:31 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 51 hostů