Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
wckr
Příspěvky: 1020
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Mě nemusíš říkat jak se má jezdit, jen sem napsal pateční zkušenost. Kdybych měl kam uhnout uhnu..... A já taky neukazuju fakače na kazdyho kdo nejede podle myho gusta.
ned říj 27, 2019 2:12 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

wckr to nebylo nic proti spíš tak trochu naopak.. někdy to prostě nejde
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned říj 27, 2019 2:15 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Fakace ukazuje jen trotl.jak pak vyleze z boudy zjistis ze ma metr pade a 60kg.takovych jsou mraky.nac se nervovat za volantem furt?ja uz jezdim v jinem levelu a beru to tak jak to je vse,ctu jizdu ostatnich a vim co asi udela..chce to jen sledovat lidi kolem sebe.stal jsem ve stau u erlagen hodinu,na vyjezdu z aurach se chce napojit prazak,strasne troubi.stahnu okno a ptam-spechas moc ze rubes pres pumpu?a on-jak to muzes vedet-a ja,se podivam a vidim ze jsi tam nedelal pauzu.vybuchnul jak bych mu pichal starou-takze nedelal...
ned říj 27, 2019 6:44 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

stane se, že čekám odbočku, hodím pravý a on je tam zákaz..., čili zpomaluji ale nakonec neodbočuji (chápu - moje chyba)..ale ještě před tím mu 2x klepnu na brzdovky, ale on je furt na vratech a nakonec mě střihne přes plnou s fanfárama a fakáčem jak jsem ho strašně vybrzdil. Nedej bože kdyby mě nabořil měl moje jednání na kameře, tak by byl za největšího hajzla, ale že on jede neomaleně bo veze 4 palety a chce furt valit kilo z kopca to mu nedojde, něco o defenzívní jízdě neví nic.
ned říj 27, 2019 6:51 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Si nevzpomínám že bych to tu čet takže: Dneska hned dva piloty jednou ranou. Za Welsem dojedu Pflaum log(30% němci), jede 83, nic nejede blinkr.. Vidim jak tlačí dalšího tak sem sek voba, dojíždím prvního a koukám že má mezi budíkama mobil a jede mu tam nějáký video. Dojedu před ním poláka a ten to samí :wall: nes..te mě kua, to ste takoví frajeři někteří? Kousek z5 sem to tu psal, jak takovej pak uhne a já to najebu do stojícího, vypne telefon a já nic to on :wall: To je jak ti experti s navigačkama, viděl sem jak měl tři nad sebou u sloupku! Věčně v tom vrtaj, kličkujou aby to naladili a nezabloudili na dálnici :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon říj 28, 2019 10:03 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Mě neomezil ani neohrozil, takže jej mám u prdele, ale vidět ho policajti, tak chodí rok pěšky (čas 1:40)

https://www.youtube.com/watch?v=hgZgxrbqtUU
úte říj 29, 2019 10:10 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Kopec, dojíždím Feldu. V ní tři mladý kluci... Začnu je předjíždět... Asi ho napadlo podřadit nebo Felda chytla druhej dech a zavřel mě v levým pruhu.
Naznačím že se budu vracet, opřu se o klakson. Felda přibrzdí, troubí. Zařadím se zpět před něj.
Po chvílí mě Felda předjede s klaksonem, řadí se přede mě.
Samozřejmě záměrně ubral (snad i přibrzdil). Nereaguju a dojíždím ho. Levej volnej, tvářím se jakože nic a zahajuju další předjíždění - na což Felda samozřejmě zrychlila :D Takže zpátky do pravýho, a zase lehce ubral...

No, škoda že jsem sjížděl - mohlo to bejt ještě zajímavý. Ale na tu brzdu bohužel pořádně nešáh... I když je pravda že by bylo divný, že mě to brzdí hůř než Felda :D
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
úte říj 29, 2019 6:56 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Taky jeden jedlej (čas 1:30 )

https://www.youtube.com/watch?v=XbC6BI-ReHw
čtv říj 31, 2019 9:00 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

tam to teda taky bylo o prsa
...rád se svezu s čímkoliv...
čtv říj 31, 2019 2:05 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Občas jezdím pres ml bolku na ceskou lípu a když jedou do nebo z automobilky kazdej druhej závodník a sebevrah :D
pát lis 01, 2019 6:55 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pát lis 01, 2019 8:27 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

A jestli zapršelo tak to tam stojí nafurt :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát lis 01, 2019 8:48 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Petr-stalo se..dnes on ,zitra nekdo jiny
pát lis 01, 2019 10:15 pm

msifa
Příspěvky: 2106
Registrován: pát bře 03, 2006 8:32 am
Bydliště: Jižní čechy

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

K čemu se budují na dálnicích v ČR tři pruhy v jednom směru?
Dnes zkušenost z pár úseků na D1: krajní pravý prázdný, ale v prostředním pokaždé nějaký blbec v osobáku/dodávce/kamionu jedoucí 80 - 100 km/h......
pát lis 01, 2019 10:34 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

,,pravej je pro kamiony,pomalej,,to hlasi i v radiu.pro osobaky v CZ je potupa jezdit v pravem i kdyz je prazdny,to uz i v blbem polsku sviti napis-prosim,jezdete v pravo.
sob lis 02, 2019 8:20 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů