Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Dnes jedu po D5,smer domu.nekde u Tachova je zuzeni do praveho pruhu.ja jedu pravym tempomat 85 naklad role papiru 2,5m 25800kg.500m pred koncicim levym pruhem nasadi madar do leveho,ze me omete jeste.stary actros bledemodry.firma Zohling,nebo tak nejak.jich jezdi mraky.jak byl vedle me zjistil ze sto metru pred nim jsou ty reflexni desky na zemi,a dal je ta sipka uz.takze klakson na me,a pak on brzdil do nuly temer.osobne si myslim ze co vezl muselo lehnout,taky odbocil na pumpu co jsem koukal do spiglu.co dodat,jak nekdo necte znacky a cumi na film(notas za oknem mel)
čtv říj 24, 2019 2:01 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Tak to máme bránění v předjíždění, překročení maximální povolené rychlosti(80km/h) a maximální povolené hmotnosti soupravy(40t) :lol: Dobře mu tak pilot jeden, beztak by ti to pak zašláp na 79.. nejlepší když se sám spálí bo víckrát už to neudělá.. právě kvůli takovejm sme pak za pitomce šici :idea:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv říj 24, 2019 10:34 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Ja si myslim ze uz to neudela nikdy.taky je pravda nebyt tam tech prahu na vozovce,dobrzdil by to elegantne tak mu to ubralo 200m.to je jedno uz ma cist znacky a venovat se rizeni,nic vic netreba
pát říj 25, 2019 12:29 am

wckr
Příspěvky: 1020
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Dneska v ostravě jsem jel po opavské (ulice rozjebaná a jezdí se jen jedním) a zamnou jela sanitka, osobáky uhnuli lehce do skarpy, ale kolem mě neprojela. Tak to dám co nejvíc napravo k rantlu a sleduju ve spiglu jestli to kluci svihnou po tom vyfrezovanym a predjedou mě. Já bych se mezi kuzele nevlezl a byli tam hromady s nejakym sterkem nebo s cím. Hmm a nic. Najednou cervena na prechodu pro chodce, zastavím, bo lidem je jedno ze je zamnou sanitka, tak prešli a cumeli. Predemnou cca 30 metru mezera, ale ja stejně neměl kam uhnout, tak po par vterinach skocila zelená a jedu a akorat se to vpredu rozjelo a a otevrelo na dva pruhy, tak uhnu doprava a spolujezdec ze sanitky mi ukazal nějaká gesta a asi ze sem p.ča......
Během vikendu ocekavam na netu video, jak jsem asi 30 vterin zdrzoval sanitku a budou mě chtít vešet... takže asi tak k dnešku

Asi sem ten kamion měl vzít na záda a uhnout na chodník
pát říj 25, 2019 4:57 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

stema sanitkama to je tezke.ze obcas fakt spechaji to chapu,zbytecne jizdy pod majakem nechcu resit.jen je to tak ze ten kamion opravdu nejde zmensit,naopak,jak to zlomis fest do skarpy myslim kabinu,zadek navesu ti vyleze ven a neprojede.ridici sanitek by meli si myslim vice premyslet a hlavne umet pockat nejakou sekundu ne jen vytrubovat.
pát říj 25, 2019 5:52 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

říká se (informace od samotných záchranářů), že asi 40% výjezdů sanitek je zbytečných, ve velkých městech + výjezdy k fetkám a namol bezďákům. Mám jim kvůli tomu uhýbat až do škarpy? Znám saniťáka co nezapíná houkačku jen majáky, jezdí 30 let, tak asi ví co dělá, má s tím velký problém u doktorů, peněvadž ani nejezdí na dřeň tak na něj bonzují. Někdy jedeš k děcku co si zadřelo třísku, opačný případ jsou borci co mají dva bypasy a pokouší se o něj infarkt tak nikoho nevolají a zkoušejí to rozdýchat:) To samé mi zase potvrdil hasič, že takové ty splašené výjezdy k hořící kupce sena, je jen další zadělání na problém. Takže ulička na dálnici ano, ale jinak v klidu žadné zmatky jen proto že někdo potřebuje projet kilo přes křižovatku a svíti jak vánoční stromek.
ned říj 27, 2019 8:48 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Říká se že občas jedou na "svačinu" ale to nic nemění na tom že maj právo přednosti jízdy a máš se dekovat. Nemůžeš vědet kam letí a jednou je budeš taky určitě potřebovat. Ono totož stačí že je dzrží takovej wckr, kterej nemá kam a když k tomu eště připočteš takovej laksní přístup jakej tu říkáš :wall: Jesli znáš záchranáře tak ti určitě řekli kolik pitomců je zdrží a že taky občas dojeli pozdě. Tady bych prosil kolegové nevymejšlet capiny proč a jestli ale přemejšlet kam uhnout.. :!:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned říj 27, 2019 9:17 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

To je prave ono, muzou ject ke kravine, ale taky k infarktu a ani oni samy poradne nevedi, jak moc vazne to je a pidle toho jedou.
...rád se svezu s čímkoliv...
ned říj 27, 2019 11:12 am

jujo
Příspěvky: 104
Registrován: úte črc 25, 2017 8:32 pm

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Každý kto používa majáky by si mal vždy pred jazdou spomenúť na školenie a ak zabúda tak nalepiť papierik na pristrojovku aspoň s týmto textom:
Vodič vozidla, ktorý pri plnení špeciálnych úloh používa zvláštne výstražné znamenia (ďalej len „vozidlo s právom prednostnej jazdy“), je povinný dbať na potrebnú opatrnosť tak, aby iných účastníkov cestnej premávky neohrozil".
ned říj 27, 2019 11:25 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

.. je povinný dbať na potrebnú opatrnosť tak, aby iných účastníkov cestnej premávky neohrozil". no to ale přece platí pro nás pro všechny s tím rozdílem, že kdo nemá maják, tak si tam ještě doplní ba ani neomezil.. nějak se na to zapomíná :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned říj 27, 2019 11:33 am

wckr
Příspěvky: 1020
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

kdyby se řídil na 100% že nesmíš nikoho ani omezit, tak s kamionem nevjedeš ani na kruháč.....
ned říj 27, 2019 12:06 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Jako uhnout sanitce je snad samozřejmost a ne přemýšlet, jestli jedou zbytečně... Pokud na někoho osádka sanitky gestikuluje, věřil bych, že si to zaslouží. Jet v pruhu kde se nedá objet, tak určitě nebudu stát na červené, s houkající sanitkou za zády.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
ned říj 27, 2019 12:11 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Tvl, tak to se mi snad zdá
BES - běs
ned říj 27, 2019 1:01 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

ano, tomu pacientovi a dalším v sanitce ta spalšená jízda hodně pomohla
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/kam ... u-40285799
ned říj 27, 2019 1:27 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Nevím co vám tady komu není jasný a co chcou vyšetřovat. I kdyby ty majáky vyjeli z kanálu tak maj přednost tzn. řidič má předvídat a hlavně čumět kolem sebe. Nic se až tak nestalo, ale já bych solil až by se divili za takový věci, a to i zpětně podle kamery.
Ono to omezit/ohrozit se musí brát s rozumem, těžko se se 40t zařadíš mezi osobáky 130+ na nájezdu, tak to prostě rozjedes klidně ve vodstavným a pak se zařadíš a žádný omezení na tebe neplatí ale chápu že každej za volantem nemá vejšku a ruce jak Senna. Mozek ale má, tak používat a jezdit tak abych nepřekážel. Třeba.
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned říj 27, 2019 1:48 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 hostů