Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Šak sem do toho čuměl jak do mapy s vyznačenou vestou, ale měl sem ju naopak :D Jo sranda je taky jet někam ve dne, když tam normálně jezdíš v noci. Nepoznáš ani vrátnýho :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát pro 06, 2019 1:25 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Jo, nebo klasika je když jedeš cestou co máš najetou osobákem - nedejbože když je to směr domů. Kolikrát jsem mixa otáčel u metra na Hájích.... :-D :-D
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pát pro 06, 2019 6:13 am

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Já si asi budu muset tu kameru taky pořídit :doh:
Rakousko A8 směr Passau.. celkem provoz, já sek Duvenbecka, co sme za ním jeli šici v zákazu, jeden tam vyblikával s fhčkem xenonama, bo spěchal.. dostal se ke mě asi kilometr před sjezdem Ort/Innkreis na Braunau, rakušák vypečenej.. Jel čáru 2m za mnou, nevydržel a skříp tam osobáky, tak sem vyhodil tempomat, jen plachtil a když byl kabinou předemnou a že mu to sotva jelo, začal blikat doprava. Ještě sem teda přibrzdil ať jede doriti, blikl mu a von to sek přezemně rovnou do na ten sjezd :roll: No tývole, eště začal při tom manévru brzdit, no málem sem ho sejmul einsteina :wall:
Já nevim :shock:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř pro 11, 2019 3:57 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Ze se furt vstekas já se ti divim..Kamera je asi lepší než nic.
stř pro 11, 2019 8:29 am

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

No musím to dát sem, to se nedá :wall:
Ještě jeden dnešní.. Dojedu Girteku(jezděj pomalu), na vratech načmáráno MAX 82, Limit 82, Sorry a smajlík s hubou dolu. No než sem se k němu dostal, začal předjíždět ADR cisternu s naftou od Pöppel.. Radar mi ukazoval, že ta cisterna jede 81 a ten Lotyš 82, když sem za něj najel :roll: Tak sem zůstal vpravo a za 2km tam udělali takovej štrůdl, že :doh: No blikali na ně, já taky bo sem dneska jó spěchal.. Nic, Girteka ho udělala kokečně, štrůdl se rozjel a víte co udělal ten hňup s ADR? Ubral na 75 a začal si dělat odstup :wall: TVL proč neubral hned a držel tam všechny ty osobáky :wall:
Přemejšlejte kolegové za tím volantem, někteří ste na ranu(tady asi oba dva) :roll:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát úno 07, 2020 9:26 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Prouza - keby tam boli cajti tak obaja zaplatia pokutu. To čo si videl je Elefant rennen. Pokial do 30-45sek obehnes, je to ok, vse nad limit už platíš pokutu👌🏻
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
sob úno 08, 2020 2:45 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Peter, eště sem ani neslyšel, že by to někdy pokutovali :think: Ani třeba to, když ti to pustí z kopce.. Hlavně se mi nezdá, že by to měla Girteka utáhlý až na 82..
A vůbec, šoféři sou blbci, to by museli bejt rovnou dva policajti v kabině :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob úno 08, 2020 3:21 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Prouza - toto som našiel na trúbke toťkaj, snad to viac ozrejmia https://m.youtube.com/watch?v=jW11LXHW-Kw
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
sob úno 08, 2020 6:23 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Možná víte že nejsem žádnej příznivec nějakýho vychovávání, ale jednoho debílka jsem dneska trošku proškolil.

Strakonická výpadovka z Prahy. Je tam most zvaný inteligence, kde musím do levého pruhu, protože v pravým je snížená vejška kvůli mostnímu oblouku.
Takže před mostem (ne 5km před ním, jak by si někdo mohl myslet), jsem přejel do levého pruhu a po podjetí onoho mostu jsem chtěl zpět do pravého.

Ovšem když jsem byl pod mostem, hned se tam zprava vedle mě nacpal spěchálek - a jelikož v pravém pruhu jel osobák, zhruba stejnou rychlostí jako já, neměl kam jet.
Takže asi jako čekal že budu brzdit, abych se zařadil za něj, nebo že předjedu ten osobák. Naše rychlost byla mírně nad povolenou, takže k předjetí nebyl žádnej důvod.
Navíc kdyby čekal že předjedu ten osobák - tak by zůstal v levém, to by předjíždění zprava nemělo logiku

Čistě z osobní zásady v levém pruhu brzdit nebudu (nemá to žádnou logiku), takže jsem jen vyhodil pravej blinkr a čekal, až se dotyčný spěchálek vyklidí. Samozřejmě na efektu jsem přidal tím, že jsem prostor pro "předjetí zprava" nevytvořil.
Jeli jsme takhle asi půl kilomteru než mu došlo, že tudy cesta nevede - najednou vidím jak se mu čumák zapíchnul do asfaltu, a kdyby na tom Rapidu neměl ABS, tak bych se dočkal nejspíš i kouře od gum.

Takže jsem se konečně vrátil do pravého pruhu. Pak pan debílek najel vedle mě a jel stejnou rychlostí - jestli si mě prohlížel nevím - mám tam záclonku, takže jsem ho neviděl, a on neviděl mě. Chvíli tam dělal špunt, pak přidal a nevím co mu ten za ním proved - ale vystříkal na něj nádržku odstřikovačů
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
čtv úno 13, 2020 8:51 am

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

David29, ty seš tak vysokej? :shock: Včera sem ti to projížděl na trubce, krásně zvedne náladu to tvoje rozčilování :D Čekám video, kdy někoho propleskneš :D
Jinak celkem běžná situace, třeba při připojování na dálnicu, my co to mámě delší ještě těžko odhadnem, kdy se můžem zařadit, tak jedu vlevo o to dýl :think: Nenaděláš nic, a pořád je to o tom že si blbci neuvědomí že porušují zákon. Řidič předjížděného nesmí bránit předjetí :idea:
Peter: na to video sem uplně zapoměl :doh: Pěkný, mělo by se pouštět někde na pumpách ve všech jazykách :idea:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv úno 13, 2020 9:06 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Ted nevím kolik tam je psáno...
Ale auto má cca 3,7, a jízda vozidel vyšších než 3,4 (?) tam je prostě v pravém pruhu zakázána. Asi by to vyšlo - už jen díky té kulatosti mixu, ale zákaz tam je a zkoušet to nechci

Jinak na vystupování už kašlu. Vždy když jsem na někoho vyběh, tak každej se zamkl a dělal, že tam není. Pak by mi akorát ujeli nervy, a musel bych vysvětlovat ukopaný zrcátko - a na to se už můžu vykašlat :-D
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
čtv úno 13, 2020 10:24 am

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Já myslel že tam právě 3.70 je, nebo aspoň sem to s tím podjel :think: No je to už let co sem tam jel a ta cedule ukazuje vejšku u krajnice, ale pamatuju poprvý, to sem si málem střík, se sklopkou, když sem viděl ten vobouranej nosník a já neměl kam :D Čechy no :doh:
Jinak můj tata(72 křížů) je startovací na první našlápnutí, no uplně tě vidím, neskutečná prča :mrgreen: Tudle ho nějakej sopel s golfem vzal zprava na 50, když svítila červená o kus dál. Borec mu řek z okýnka do okýnka aby ho z toho netrefilo, matka se řehtala jak sviňa a tata lezl ven aj s pásem :D No musím si pustit Westernstory, tam Bohouš Klepl taky tak pěkně startuje :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv úno 13, 2020 10:38 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Já asi nepochopím nikdy, proč prázdné auto začíná předjíždět naložené z kopce dolů a ve větru ještě :? :shock:
čtv úno 13, 2020 10:07 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Bo v tom sedí kokot, jednoduché
pát úno 14, 2020 5:09 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

jose rabano: No pozor, ted budu mít ve videu extra materiál. Slovák mě předjížděl před místem zúžení. Kdybych mu na poslední chvíli neuhnul, nevím co chtěl dělat - vůbec neubral, a kdybych byl paličatá ultrasvině, narval to bud do mě nebo do značek.
Bylo to na vrcholu stoupání, kde vozidlo přirozeně zrychlovalo - znatelně, a on stejně začal předjíždět.
Někdo bude namítat, že to byla podobná situace co se stala mě, kdy mě tam zavřel na D5, ale tam je ten rozdíl, že jsme se neblížili k omezení a nezvařel bych ho tam úplně... No, uvidíte sami.

Jinak tady jsem střihnul video k předchozí situaci, kdy jsem byl po dlouhý době na jiným břehu... Ale co, má co chtěl, kokot.
https://youtu.be/-ddijjljDKI
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pát úno 14, 2020 10:23 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů