Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Johnny_P
Příspěvky: 2092
Registrován: ned srp 09, 2009 12:56 pm
Bydliště: Kolín

Příspěvek

4215:
Jako "aviatik" bych řekl toto:
když vezu např. jednu paletu na složení, papíry vyřízený, jen ji složit na rampě.
Přede mnou dva plné kamiony, Když by mě pustili, zdržel bych je tak o 2 minuty.
Párkrát už se mi stalo že jsem s tou paletou musel čekat dlouhou dobu, protože hoši nechtěli ztratit ty 2 neskutečně drahé minuty :roll:
Scania R streamline Topline E6 (2015) + plachta Krone(2015) lowdeck
Mými životními vzory jsou Kentán z Montargi, Bender a Homer Simpson
sob led 22, 2011 11:02 am

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

2 minuty? to si snad děláš legraci? To ani neotevřeš vrata a nenajedeš k rampě, natož abys složil a vyřídil papíry... Takových 2 minutových skládek už jsem viděl.... pak se z toho vyklubaly třeba cigarety nebo cukrovinky a blokoval to hodinu.... Striktně - kdo jak dojede, tak je na řadě, 4215 má pravdu, že složit kamion a nebo 7,5tunu s jednou paletou trvá většinou velmi velmi podobně.

a navíc... miluju když někdo dojede s "jednou" paletou a já tam čekám s kamione ale mám taky jen tři palety a čekat musím....

Ale aby to nevypadalo, že nikoho nepustím, tak to není , občas člověk někoho pustí když vím že rampu zasekám na dvě hodiny ale vše má své meze. pošta nebo DPD je většinou rychlá, hodí balíky a jedou pryč a pokud si vykládku domluví že to natahají bokem, zadem, střechou nebo je složí venku vozíkem, tak je mi to jedno, ale neblokuj mi rampu :wink: těch dodávek jezdí mraky a kdybych měl pouštět každou, tak tam čekám po "dvou minutách" celý den....
sob led 22, 2011 1:45 pm

mili

Příspěvek

Souhlasím s Mírou.
sob led 22, 2011 1:46 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4464
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

To Johnny p: Přesně jak to napsal mirazapletal, jsem to myslel. Když přijede "aviatik" domluvý se s ostatníma a vidím že to je opravdu na 2 minuty, není problém. Ale když přijede "aviatik" Se slovy mám jednu paletu, dodák delší než návěs, tak z hrušky dolů. Myslel jsem že jsem to napsal srozumitelně. Když někde stojíš ve skladu 4-5 hod, chodíš se ptát a pozorovat, tak už po 3 hodinách získáš přehled jak to v tom skladu chodí. A právě takový mě dokážou vytočit, že náramně spěchají na vykládce, ale na silnici to vypadá že to má placené hodinovkou a jen se kochá přírodou při jízdě.
Neříkám, že to děláš ty, ale jsou mezi námi i takový.
sob led 22, 2011 2:38 pm

Michal89
Polák
Příspěvky: 1151
Registrován: čtv úno 18, 2010 8:43 pm
Bydliště: Těmice

Příspěvek

Přesně tak jak píšete.Já takhle pustil na Kauflandu v Ilavě kluka s "jednou paletou"a škaredě jsem na to doplatil.Zůstal jsem tam viset o 1h30min dýl.
Takže je skoro úplně jedno jestly máš jednu paletu nebo 33 papíry budou dělat stejně.A to jsem tam ještě potom seděl na paletě a pozoroval ty skladníky.Jak si tam jezdí na těch vozíkách sem a tam a zase sem a tam.Tam popovídaj tam se zastavěj.Nakonec mě přehodili na vedlejší rampu a za 40min jsem odjížděl a kluk tam ještě řešil dodáky. :?
sob led 22, 2011 3:03 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

Polské šachty na vás :lol: :lol: já najel pod sýpu v 7 ráno si říkám pohoda nejpozději v 10 dopoledne odjíždím ha odjel jsem v 10 ale večer to jest ve 22:00 hod :lol: :lol:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob led 22, 2011 3:59 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4464
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

Roade ty jsi to zase rozštípl. :D :D :D V 10.00hod jsi měl vyskočit z kabiny, převléknout do monterek, vyfasovat kahan a jít si narubat uhĺa, třeba by to tak dlouho netrvalo. :D :D A to si vem, kdyby jsi pustil před sebe nějakého stára, že jede jen pro 10q uhlí, tak tam stojíš ještě teď. :D :D :D
sob led 22, 2011 5:21 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

tak to né když přijede velký auto na tu šachtu kde jsem čekal tak malá auta odjíždějí z pod sýpy páč ví co je čeká,prvně velký a pak malý :lol: ale na šachtách je to o tom že stačí maličkost a prostě to nejde,je tam až moc přepravních technologií než se to dostane k tobě a ještě se to musí rostřídit a taky někdy na vagony se nakládá,no a ještě se můžeš modlit aby nebyl náhodou smrták nebo výbuch to máš pak na dny i týdny
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob led 22, 2011 5:30 pm

Beden
Příspěvky: 342
Registrován: čtv říj 01, 2009 9:45 pm

já to dělám takhle

Příspěvek

Já se neptám prostě najedu před rampu, otevřu to a dělám že nadávající kamioňáky nevidím, najedu a běžím dovnitř, přiběhnu nasednu a rychle odjedu, za branou zadělám a je to. čekat kvůi paletě se mě nechce, držku ti nikdo nerozmlátí a že sem čůrák mě nevadí.
sob led 22, 2011 7:50 pm

Pauli

Příspěvek

:lol: :lol: :lol: to mi něco připomíná :lol: Eště lepší je zastavit za tou frontou kamionů, otevřít čelo, shodit paletu dolů a protáhnout jí kolem nich dopředu paleťákem a sledovat ty kyselý xichty :lol: Pak cestou zpátky jim zamávat papírama, otočit se a jet pryč :lol:
sob led 22, 2011 8:31 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

No tak zase prr pánové,já jsem zrovna ten "jednopaleťák",respektive v mém případě balíčkář,a jako fakt je že kolikrát kolegialita některých řidičů kamionů je donebevolající,prostě nepustí a nepustí,ačkoliv mají plný auto chlazenýho,a já třeba 10 balíčků a jeden dodák,ale nezájem,seš v pořadí a nazdar,odchod :wink: To kolikrát nemá cenu řešit,jsou dny kdy se čeká furt,ale jisté je že třeba v mým případě to nikdy netrvá dýl jak půl hodiny komplet,a kolikrát čekám za hanzalíkem hodinu a půl a pak vidím ten rozesmátý ksicht že jsem si počkal :wink:

Jo a to že se sereme na silnici do kopce třeba 50,a po rovině 70?Vzhledem ke stáří vozového parku se kterým jezdíme a k tonážím co se vozí(modří už věcí) je jasný,že to nebude v kopcích nijak slavný a leckdy ani po rovině když fouká protivítr, když to prostě víc nejede,tak to víc nejede ani kdybych se rozkrájel :D Já taky můžu nadávat na to že mně kamion brzdí do kopce tím že se sere 30,ale nic tím nezměním,takže prosím trochu ohleduplnosti k nám kindertruckerům,jedeme v tom všichni a společně,jen každý s jinou tonáží a velikostí auta :wink:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
sob led 22, 2011 10:23 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

prdlajs,nic nebude,hezky do fronty a čekat na silnicích uhnout i kdyby to znamenalo sjet do škarpy,a jinak pokud staré vrány máte šup pro nové a pokud možno české výroby hušty hušty to by nám vélkým ještě scházelo otravovat se za malýma a strarýma
:smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :alien: :naughty:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob led 22, 2011 10:28 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

No co na tohle odpovědět...Snad jen že všechno už bylo řečeno :D
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
sob led 22, 2011 10:36 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

:lol: :lol: :lol: to byl forek
ale když už jste u toho tak přidám jednu příhodu z PL.
přišel za mnou s malým autem jestli bych ho nepustil,tak já že jo no to jsem si dal vezl deputát asi tak 10 lidem.na korbě přihrátky a hezky to měl rozdělené všem 10 lidem.problém byl v tom že paní na váze mu vystavovala 10 papírů pro každého příjemce deputátem,co z toho plyne že já před sebe pustil 10 kamionů to jsem ale dobračisko co :lol: :lol: :lol:
od té doby malý,velký mají prostě smůlu :wink:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob led 22, 2011 11:14 pm

vladis
Příspěvky: 175
Registrován: úte kvě 18, 2010 9:32 pm
Bydliště: Rokycany

Příspěvek

To ja jsem takhle v Susici na betonarce poustel vsechny maly auta,samo ze se museli hezky zeptat :D Michacka davala 0,33 kubiku a ja vzdycky bral tak 12...tech 5min me preci neposere,nez aby tam on pak kvuli 0,33kubiku drepel s avii dve hodiny...
sob led 22, 2011 11:26 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů