Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Me jak zastavi Bag kontrola probiha takto.vytahne mou kartu vezme cmr a licenci a jde do auta.nekdy ani tachograv nevztahuje.polak tam vzdy narve svoji kartu a do slotu flesku.bere si pas ridicak tp oba licenci cmr.pak fuknout.pak svetla jak sviti.obejde gumy.spatna guma je tisic zlotych ani nevis jak.kontrola nakladu kurty.za me delaji svoji praci nejvice profesionalne.nejvetsi amateri jsou cesi.doneste mi kartu,odkud ji tahne se nediva.treba z kapsy.a holandani,to jsou jeste vetsi blbci.udelal jsem pet vytisku ,on je fotil a nekam posilal..
ned srp 09, 2020 6:35 pm

Uživatelský avatar
Vincek1
Příspěvky: 1267
Registrován: ned pro 04, 2011 10:22 am
Bydliště: Krnov

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

https://40ton.net/mial-polski-przeglad- ... a-granice/ ITD i na Poláka počíhá:) Jel z Itálie do Polska, ve čtvrtek byl zanesen do systému, že prošel STK ( v Polsku) a hranice překročil v pátek :doh:
(DAF LF 45.220) bývalo:) - teď stůl ( kancelářský ) a židle ( s kolečkama :D )
pon srp 10, 2020 4:31 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

8let na tvrdo, A ještě by tam mělo být: propadnutí majetku do druhého kolene rodiny. A to by mělo být i u nás. Přijede podnikatel v nejdražším SUvčku a trvalý pobyt má na obecním úřadě.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob srp 22, 2020 10:31 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ma-1 ... .seznam.cz
Včera jsem o tom psal a hle dnes článek stejného smýšlení.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned srp 23, 2020 1:06 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Dnes rano v 5 jsem jel do prace.s bavorem.na obchvatu Bohumina,pred rondlama,jsem dojel cervenou sklopu.ostravske cislo,volvo,naves brnenske.jel prazdny,naprava nahore.jel jsem v klidu za nim.prvni rondl ma dva pruhy.da se tam v klidu predjet.pokud teda jede jednym pruhem.jel samozrejme napric dvema.v klidu,rikam si.za rondlem je prerusovana cara,tam ho ometu.skoncila plna,levy a palba..nikdo nikde podotykam,ani na proti.objedu ho elegantne,s blinkrama samozrejme.a co nasledovalo?klakson.dlouhy.a pak dalkove,mezi cocky mi pustil.ne jen blikl ale svitil x sekund..muze mi nekdo vysvetlit kdo tomu rozumi co to melo znamenat?z jeho strany?nijak jsem ho neomezil neohrozil a predjel na presusovane care.nechapu to trochu.jo a vse mi sviti,i vzadu.
čtv srp 27, 2020 9:47 am

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Jezeďák dostal tatru no :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv srp 27, 2020 10:00 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

No ja si myslel ze jsem videl vse.auto v protismeru u Plzne,fabii v protismeru na kruhaci v Havirove.ale toto jsem nepochopil.ze by komplex z toho ze bmw predjelo Fh?
čtv srp 27, 2020 12:14 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

No znamenalo to "vybrzdi me do zastaveni,vylez a dej mi na klec, abych se priste drzel ve svym pruhu a netroubil"
😂
...rád se svezu s čímkoliv...
čtv srp 27, 2020 3:17 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Ele :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv srp 27, 2020 3:57 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Ja to opravdu nepochopil.chapu agresivni ridice,nasleduji akci reakci.toto nechapu o co slo.
čtv srp 27, 2020 5:44 pm

Bagr
Příspěvky: 2576
Registrován: stř bře 01, 2006 6:20 pm
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

No jo no, asi neměl svůj den i když to ho neomlouvá jakou udělal kravinu. Spíš mě vadí že jedu v pravém 130 na dálnici vidím před sebou 2 kamiony dojíždím kouknu do zrcátka, hodím blinkr jsem v levém a najednou mi to tam pošle kamion s PL kterej začíná predjíždět kamion z LT. Tak na brzdy čekám až ho predjede a ještě zdržuje tak bliknu že se může zařadit a on klakson jak prase. Kdyby počkal za mnou nic nejelo. Nepochopím to :-(
Vše o Karosách na stránce:
www.karosa.webgarden.cz
čtv srp 27, 2020 6:30 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

To co popisujes je bezny jev na dalnici.me uz to nezarazi mozna uz.reakce nakladniho auta vs.osobni,jak dnes,jsem nezazil.pripomenu,prerusovana cara,cesta prazdna,on 90,ja 130?mzik predjeti...a dalkove do spiglu,at nic nevidim.
čtv srp 27, 2020 6:38 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

nejezdi se 80? :think: :D
čtv srp 27, 2020 6:45 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

wckr: Ne :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv srp 27, 2020 7:04 pm

Bagr
Příspěvky: 2576
Registrován: stř bře 01, 2006 6:20 pm
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

No když jedu se sklápěčkou a mám za sebou zapřihnutou světelnou šipku jedu 80 km nehonim to tak mě všichni zběsile predjíždí asi jsem brzda teda :-D
Vše o Karosách na stránce:
www.karosa.webgarden.cz
čtv srp 27, 2020 7:24 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů