Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

:D
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
úte zář 29, 2020 6:23 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Jožin má svérázný postupy :D To houpání by mi ani nevadilo, ale vyloženě nesnáším, když tě dojde debil budit a mlátí na tu kabinu jak na dubový vrata forhouzu :wall:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte zář 29, 2020 6:45 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Raku.houpani pouzivam na arogantni hovada co stoji,pred kabinou,v zatacce atd.at si uvedomi ze neco delaji spatne.houpani jeste nikdo nevydrzel.spadnes z postele...na hrubou diru hruba zaplata.
úte zář 29, 2020 7:18 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Dnes na a4 nekde u Karlmarxstad.ultra kokot.prazka modra scanie.stary topline.za tim natahovaci naves.a na nem nejaka bedna,siroka pres 3m.dlouha 20?schwer od pohledu,ale i kdyz asi nebyla,duta,jen steny.to je jedno.a ted ten styl jizdni.po rovine kilo.sto kmh.tzn.furt v prostrednim.jen zasahoval do 3,osobakum.ty brzdily furt.celou dobu v prostrednim,jak debil.kamiony v pravem po care.nevim,vest neco takoveho,bez doprovodu nic,jedu nenapadne v pravem at si me nikdo radeji nevsimne.ne kilem po rovine,magnet nebo vypinac.totalni cyp.
úte říj 13, 2020 6:09 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

No to snad není pravda :wall: Teď sme se o tom bavili, že to prostě někteří neumí a umět nebudou..
A2 ještě ve Vídni, 5ráno, čtyřpruh, skoro nikde nikdo, já v pravým, všem sem ujel, za mnou prázdno a vedle mě kilometrovej sjezd. Ten kretén v osobáku jel vedle mě, sotva mě předjel a dává blinkr, to už sjezd končí, začíná plná, pomale se řadí předemě, odstup tak 5m, blinkr bliká brzdovky nesvítí(mě to přestává hrát) a těsně před svodidlem kdy se to rozbíhá mi to zašlápne a sjede :wall: Jako hoši to vám nepřeju, Volvo začlo jećet, šlo to natvrdo, já za to cuk jinak bych ho poslal na svodidlo betonový, k*rva to se naklonilo napravo že se musel vávěs postavit na tři, bo předek šel spojlerem nebo čím po asfaltu a katapultovalo mě to až do třetího, jinak bych to položil.. Ty vole :!:
Je to hodina a eště se klepu, p*ča, takový manévry se sto tunama, eště že vezu přesílený čtverky dorvaný na krev, bejt to suchý pětky, tak se ty šasy stočili do vrtule a lehlo to nalevo :pray: Protože jestli to nejelo po třech kolech aj jak sem to rovnal,tak už to snad ani převrátit nejde :shock:
Tý kráso..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát lis 06, 2020 6:11 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Vsak to bylo citelne ze bude odbocovat pak.klasicka situace.to je priprava na prazky okruh tam bezne sjizdej z tretiho,a to kolmo na sjezd.bez blinkru samozrejme
pát lis 06, 2020 6:17 am

pon lis 09, 2020 10:30 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Jak za války, budem fasovat vesty ne reflexní, ale neprůstřelný, helmy zrovna tak kevlarový :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon lis 09, 2020 10:48 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Karhák.. A pro sichr telefon v rypáku :wall:

Obrázek
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon pro 07, 2020 10:21 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Tak já dneska po dlouhý době na někoho vyběh.. Měl tu smůlu, že vzhledem k situaci neměl kam ujet :-D

Jel jsem naloženej, navíc s řídkým betonem - každej rozjezd strach, abych to nevylil, furt se snaží člověk dojíždět na červenou tak, abych nemusel zastavovat...
Jedu, zprava vidím otáčejícího se osobák, který couvá na hlavní.
Vidím, že kouká na druhou stranu a ne na mě - lehce jsem zatroubil, aby si mě všim. Zastavil a z auta mě vyfuckoval? No to bylo něco pro mě...
Takže jsem zastavil a vyběh na něj.
Argumentoval, že jsem byl daleko a mohl jsem ho pustit, že tam pak mám stejně kolonu. Tak jsem mu řekl že je to pěkný, ale mě nebaví věčně zastavovat a rozjíždět se. Řekl mi, že to chápe - na otázku, proč mě teda fakuje už neodpověděl...

Já nevím. Tak něco zkurvím - tak zamávám a je to. Nebo se kaju potichu a myslím si co si o prdeli. Ale ne, že ještě dotyčnýho vyfakuju.
To je přesně to samý, jak nedávno vyfakovala frajerka policajty...
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
stř pro 09, 2020 3:58 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Záznam máme? Uka :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř pro 09, 2020 4:06 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

:-D :-D :-D
Ačkoliv mě slyšela asi celá ulice, tak kamera nevím.. Ale vrazím to až do dálší kompilačky. V tý co bude jedno otevření dveří na někoho už mám :D
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
stř pro 09, 2020 4:09 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Jako já jsem schopen jakkékoliv pirátské chování pochopit, sám ledacos poruším...
Ale tenhle bezmozek si o školení od PČR zasloužil. Přál jsem mu ho... a dočkal jsem se

https://youtu.be/pezinxLorzk
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob úno 06, 2021 8:49 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

No dobře :D Ale nakonec ho možná pustili jen tak, to nevíme :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob úno 06, 2021 9:00 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Asi jo, evidentně to nebyli ani dopraváci - takže záznam asi neměli žádnej. Ale na výchovnej efekt by to stačit mohlo, pokud to není úplnej blb
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob úno 06, 2021 9:18 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů