Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Luďa
Příspěvky: 1426
Registrován: sob říj 31, 2009 10:24 pm
Bydliště: Nížkov (ZR) - Brno

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Tak já přidám foto debilů z dálnice. Proč stát na straně a nechat projet aspoň osobáky. Stejně jako ZV 411 YG kde spolujezdec tvrdil, že řidič má strach najet do svojeho pruhu aby si nerozbil auto o kraj dálnice. Asik vo větve stromů. Další byl pán s karavanem kousek vpředu. Pak nemaj lidi na kamiony nadávat.
Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) Luďa dne sob říj 21, 2017 10:34 pm, celkem upraveno 1 x.
Když se potíš u polívky - jsi zdravý.
Když se potíš u acylpyrinu - jsi nemocný.
Když se potíš u sexu - jsi starý.
Když se potíš u práce - jsi blbý
sob říj 21, 2017 7:19 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

...
Neřeším...
sob říj 21, 2017 9:36 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne sob kvě 25, 2019 11:19 am, celkem upraveno 1 x.
ned říj 22, 2017 3:26 pm

Suky
Příspěvky: 187
Registrován: stř srp 26, 2009 8:20 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

A co to mění na zobrazených situacích?
Nejezdím s truckem (ale montuji/spravuji jim převodovky :- )
ned říj 22, 2017 7:40 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

N.
Naposledy upravil(a) sof dne sob kvě 25, 2019 11:18 am, celkem upraveno 1 x.
ned říj 22, 2017 8:23 pm

Uživatelský avatar
Luďa
Příspěvky: 1426
Registrován: sob říj 31, 2009 10:24 pm
Bydliště: Nížkov (ZR) - Brno

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Sof: podívej se na fotky a uvidíš, že tam žádná dodávka není. Jel sem jedničkovou fábií a ta má ofiko šířku 1646 mm (sklopený zrcátka) a pruh má max limit 2200 mm takže mám do limitu půl metru.

Focený to je z ruky když sem nemohl projet. (Ps.vestu sem měl) . Pokud někdo nevěří, tak měřím 204 cm, proto sou fotky z vejšky.

Když byla kolona ve čtvrtek, tak sem si ju taky vystál vod 125 km až po 205 (chvílu jízda pak stání).
Když se potíš u polívky - jsi zdravý.
Když se potíš u acylpyrinu - jsi nemocný.
Když se potíš u sexu - jsi starý.
Když se potíš u práce - jsi blbý
pon říj 23, 2017 12:24 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne sob kvě 25, 2019 11:18 am, celkem upraveno 1 x.
pon říj 23, 2017 2:06 pm

Uživatelský avatar
Luďa
Příspěvky: 1426
Registrován: sob říj 31, 2009 10:24 pm
Bydliště: Nížkov (ZR) - Brno

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

To mi je jasný, že kdejaký SUV se tam horko těžko vejde. Dodávky to samo. Ale ve čtvrtek kolem mě v tom samým zúžení prohučel MAN velikosti Atega a vešel se.
Bejt to nadměr, kdyby borci měnili kolo nebo kdyby tam byly ty mega cedule co tam občas sou neřeknu půl slova, ale todle byl vyloženě naschvál bo po vyfocení se najednou do pruhu vešly a plachty si nepotrhaly ani se s nima neutrhl kraj.

Třeba ten borec s tím karavanem co je vidět kousek v předu (SPZ T-karavan, B-auto) to dělal vyloženě naschvál, bo po jeho dojetí natáhnul eště víc na prostředek a pak když u havárky viděl policajty zas to vzal poslušně do pravýho. A kupodivu se v pohodě vešel.
Když se potíš u polívky - jsi zdravý.
Když se potíš u acylpyrinu - jsi nemocný.
Když se potíš u sexu - jsi starý.
Když se potíš u práce - jsi blbý
pon říj 23, 2017 3:26 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Tak dneska jsem měl málem po dlouhý době bouračku A samozřejmě úplně typickou...

Jedu v Praze po ul. Seifertova (úzká ulice po tram kolejích v obou směrech) a dojíždím k přechodu. Pouštím paní ta přechází - na chodníku v úrovni přechodu stojí černé Mondeo...
Paní přešla, tak se rozjíždím - náhodou jsem si v zrcátku všim, že ten Ford se ke mě nějak moc přiblížil (a tutově jsem věděl, že na chodníku byl celej), takže mi došlo že "podemě" se rojíždí a asi nezaznamenal, že jsem se už po puštění pani rozjel...
Takže jsem chamst na brzdy (samozřejmě s trubkou) a nevěděl jsem, jestli jsem ho nenabral...
Takže varovky a du ven..

Chlápek na mě hned křičel že dobrý, že se nic nestalo.. Že mu nedošlo, že ho nevidím. Říkám tak dobrý... A ten šrám na blatníku máš ode mě? On že ne, že se fakt nic nestalo...
Evidentě nekecal, tak dobrý

Ale jsem rád, že se hned omluvil
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
úte říj 24, 2017 7:17 pm

Jirka Novák
Příspěvky: 5405
Registrován: pon dub 16, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Dneska na D1 za Brnem směrem Praha předvedl Německý ( či jiný exot) s kamionem a D. RZ návěsu BZ atd. totální prasárnu. Jel jsem v levým pruhu s Pajerem a on začal náhle vybočovat do levýho pruhu a začal objíždět pomalejší kamion ve stoupání. Jenže mě málem zavřel na svodidlo a já brzdil tak že za mnou jdoucí auto mi málem vletělo do kufru a za ním další také. Ten debil nebral vůbec ohled na rozdíl rychlostí a se to prašivkou kamionem blokoval levej pruh dva kilometry než předjel jeden pomalejší.
Takže jse pro totální zákaz předjíždění náklaďáků v levým pruhu a to pod 6 body za jeden přestupek a fertig.
Volvo FL 614.
úte říj 24, 2017 10:12 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Jirka Novák: A já pro zákaz nejsem

To bych ze stejnýho důvodu mohl bejt pro plošnej zákazdenního svícení, protože určitý idioti na něj jezdí i v noci...

S nákladákem se dá předjet jiný nákladák úplně normálně. Že je někdo debil, a udělá ti tohle neznamená, že jsou idioti všichni. Já předjíždím relativně často, a nic podobného nedělám
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
stř říj 25, 2017 5:37 am

Jirka Novák
Příspěvky: 5405
Registrován: pon dub 16, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Jenže jak pak vyřešit tyto velice častý situace a to zejména na D1 která je s častým stoupáním a když všechna auta mají nastavený omezovač podobně :?: To pak i s 600 koněma je nakonec problém protože to prostě nepojede víc a tak bude předjíždění vždy sáhodlohý. Zejména když oba řidiči jsou tvrdohlavý a nepustí za nic. Když je rozdíl nastavené tolerance rychlosti omezovačů minimální tak to nejde jinak, než na dvoupruhu to zatrhnout ze zákona. Jinak je to až obecní ohrožování, protože to poslat přímo do levýho před rozjetý auto je prasárna a spolehnutí na to že řidiči kamionu se vepředu nic nestane. Nějaká formulka v zákoně o tom že nesmí ohrozit a omezit je bohužel naprosto neúčinná. Dnešek žádá tvrdý postihy.
Volvo FL 614.
stř říj 25, 2017 7:57 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Vcera Brno-Pha,prehlidka rumunsko-bulharskeho ridicskeho umeni,v levem,nalepeni-nekecam max.2 m od sebe na vratech,ja jel,to jsem ale gauner,pouhych 87km/h,takze kdyby se neco sustlo,chyba by byla ve me,ze jsem jel tak pomalu.Vim,ze to neni nic nenormalniho,takhle jezdi spousta pseudoridicu,jen k tomu zakazu predjizdeni-jsem pro,ale pouze tam,kde jsou jen dva pruhy.A hlavne by to teda musel nekdo hlidat.
...rád se svezu s čímkoliv...
stř říj 25, 2017 10:05 am

Jirka Novák
Příspěvky: 5405
Registrován: pon dub 16, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Ohlídání je možné jednak kamerama a dále mýtnýma bránama kde se snímají data o všech načtených jednotkách na mýto. Dokonce u nedodržení vzdálenosti by tak šlo prokázat díky minimální době načtení další jednotky.
Dneska na okruhu zase jeden umělec předjížděl několik kiláků v oblasi Jesenice a na dvoupruhu je to teda k zakázání když všichni jedou na omezovač a rozdíly v rychlosti jsou minimální. Již není doba kdy auta neměla omezovač a jela i 120 když to výkon motoru a podmínky dovlily. Dneska je to dle normy a tak proto ty nebezpečný situace na dálnicích.
Volvo FL 614.
stř říj 25, 2017 5:03 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Lepení na vrata u Vyškova

Příspěvek

https://www.pozary.cz/clanek/174878-has ... u-dalnice/

Takhle to dopadlo včera u Vyškova. Blb rozpáral od zadu kolegu, na kterého se lepil.
stř říj 25, 2017 7:14 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů