Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11891
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

myslím, tohle si zaslouží "zvláštní" chlívek určitě nejsem sám, kterej přemejšlí...co by asi dělal, kdyby potkal stejnýho idiota ...to by bylo "srandy" :roll:
co na to říkáte? kolegové profíci??? zvlášť názor "Otese" a "Pedra" mě zajímá....

http://www.youtube.com/watch?v=ilMxDEgapS0

http://www.youtube.com/watch?v=gjSN1k4UA34
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř zář 29, 2010 8:03 pm

Uživatelský avatar
-Lucas-
doprovody
Příspěvky: 318
Registrován: čtv led 14, 2010 5:18 pm
Bydliště: Bratislava

Příspěvek

škoda že ten Magnum nešiel rýchlejšie..
stř zář 29, 2010 8:07 pm

Uživatelský avatar
Martin Kopecký
Matty
Příspěvky: 377
Registrován: úte dub 07, 2009 9:31 pm
Bydliště: Jičín

Příspěvek

to si říkám taky..nadruhou stranu by v tom bylo dost nevinejch..

zastavit, nařezat, sebrat notičky a už nevracet a 500hodin veřejnejch prací na hřbitově
náhradní díly - www.e-cat.cz

jde to tu do řádný pr*ele...
stř zář 29, 2010 8:10 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11891
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

už když mi předjel před tou zatáčkou tak šlo o hubu tak sem vytáh "špiona" a trefil sem se ....že je to vymaštěnec..počítám někdo z těch co jezdí pro zdavotnický zásobování v plzni na slovanskej aleji
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř zář 29, 2010 8:16 pm

karel slezák
Příspěvky: 2349
Registrován: úte srp 24, 2010 9:27 pm
Bydliště: Brünn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Obdivuju tyhle kok*ty že by mu doma píchali starou... za pár let to bude děs běs ten provoz, kolikrát něco objíždíš a hned tě chcou všici podjet. Buď jede jako čuně, nebo se vleče jak sopel. Ale jezdím do U.Há každej tejden a trocha rovinka všeci chcou předjíždět a už není ani snaha se zařadit to jedou dvě auta vedle sebe a ty proti nim!!!!
stř zář 29, 2010 8:17 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

jezdím jenom vnitro a většinou i po takovejhle šoustkách,na nich je to úplně běžná věc,bouhžel je to tak,denně takovejhle magorů potkám mraky,takovýhle by měli benga chytat a dávat jim brutální flastr a ne buzerovat jiný za píčoviny že maji o 10 min přetaženej výkon a nebo že maji na střeše pár posranejch dálkovejch světel který jsou k nečemu dobrý nebo že jedou o 5km/h rychleji,fakt je to od nich ubohý
jinak když se proti mě vyrojí takovejhle imbecil,tak já neuhybám,prostě ne.
tady v praze taky jezději jedny zasobovači lékáren s obdobnými auty a s podobným stylem ježdění,asi je to nařízení firmy
2x Nissan atleon 210
stř zář 29, 2010 8:43 pm

ozzy
Příspěvky: 547
Registrován: čtv črc 19, 2007 4:36 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

sebrat na místě papíry + pořádnou pokutu a jako bonus pořádně rozbít hubu (bohužel to náš právní řád neumožňuje). A přesně jak říká Tomik, na tohle by se policajti měli zaměřovat a ne prudit za osvětlení apod. (který podle mě stejně žádnou nehodu nezaviní)

Jinak je docela příhodný na konci toho prvního videa, jak v místě, kde ten debil dokončí to předjíždění je vedle silnice ten křížek 8)
stř zář 29, 2010 8:59 pm

karlosv8
Příspěvky: 399
Registrován: pát led 01, 2010 4:53 pm
Bydliště: vimperk

Příspěvek

Tohle tema nema nama chybu. Nikdo z nas neni svatej. Jen fotte a natacejte. Myslim si ze materyalu bude dost...
stř zář 29, 2010 10:10 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

Obrázek Obrázek
2x Nissan atleon 210
pát říj 01, 2010 9:21 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

to měl dodávkář štěstí že ten Polák s Magnumem jel tak nějak jako v klidu :lol: :lol:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát říj 01, 2010 9:27 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

no já dneska viděl jednoho imbecila v naprosto stejný situaci akorát jel X5 a ze zatáčky vylítlo FH
2x Nissan atleon 210
pát říj 01, 2010 9:37 pm

Uživatelský avatar
-Lucas-
doprovody
Příspěvky: 318
Registrován: čtv led 14, 2010 5:18 pm
Bydliště: Bratislava

Příspěvek

Môžem sem dať aj našich "kolegov" ktorí predbiehu aj napriek celoplošnému zákazu predbiehania??
pát říj 01, 2010 10:06 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

to je diskriminace,to sem do toho nemontuj :D :!:
2x Nissan atleon 210
pát říj 01, 2010 10:15 pm

Bagr
Příspěvky: 2576
Registrován: stř bře 01, 2006 6:20 pm
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

To čumím je to teda fakt pako s tou dodávkou.No možná jsem mimo OT ale také jste slyšeli v radiu ,myslím, že to bylo ve středu , že ať ten blázen se Subaru kterej se řítí z Mohelničáku a předjíždí kamiony přes dvojtou plnou čáru se zabije někde jinde a sám.Než aby vzal sebou nevinné účastníky.
Vše o Karosách na stránce:
www.karosa.webgarden.cz
pát říj 01, 2010 10:23 pm

Pauli

Příspěvek

To je dobrej nápad, já teda snad pokaždý co jsem teď jel po tom novym okruhu okolo prahé tak v tom tunelu od D1 ke strakonický mě předjel kamion, nejlepší byl někdy minulej tejden frajer od CS Carga co se nejdřív táhnul ani ne 80, tak jsem ho předjel ještě před tim zákazem a jakmile přišel zákaz předjíždění a 80ka, já ubral na tempomatu na 83 a koumák najednou zjistil kde má plyn a hned 90 a předjížděl mě a ostatní co jeli předemnou skoro celej tunel dolů a hned se k němu připojili 2 pšonci.A to stáli nahoře před tunelem policajti.A dneska zase nějakej skopčák, jel celou dobu za mnou, já před tunelem na 80ce opět zpomalil na 83 :oops: a on se na mě nalepil a zapnul si dálkový a když je nevypnul ani v půlce tunelu, tak jsem se nasral a trošku jsem ho vybrzdil :evil: (ikdyž jsem to nikdy dřív nikomu neudělal a řikal si že nikdy neudělám) Nevim, ale poslední dobou mi všichni připadaj jak utržený ze řetězu :roll:
pát říj 01, 2010 10:25 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti