Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

A co se prihodilo?
...rád se svezu s čímkoliv...
pon srp 06, 2018 11:44 am

Uživatelský avatar
Luďa
Příspěvky: 1426
Registrován: sob říj 31, 2009 10:24 pm
Bydliště: Nížkov (ZR) - Brno

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Potkali se auta co jeli od Želetavy na zelenou s autama co mě objeli, když sem zastavil u semaforu. Jezdí se tam jedním pruhem a druhej je vyfrézovanej vo 40 čísel hloub. A pak si tam ještě kluk ulomil kolo na dodávce když se vyhejbali a navíc za sebou měl vlek.
Když se potíš u polívky - jsi zdravý.
Když se potíš u acylpyrinu - jsi nemocný.
Když se potíš u sexu - jsi starý.
Když se potíš u práce - jsi blbý
pon srp 06, 2018 8:42 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

A jo, ja furt hledal souvislost s tim stribrnym a on je chaoz az uplne vpredu, slusnej mazec.
...rád se svezu s čímkoliv...
pon srp 06, 2018 11:10 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Já vím že to není tenhle případ, ale třeba ted je omezení na staré Benešovské (Praha - Kamenice), kde je taky kyvadlový provoz u obce Hlubočinka. A v jednu chvíli tam byla skutečnost, že když jsem na jedné straně vjel na zelenou (a chvíli po mě už padla červená), tak než jsem dojel na stranu druhou, protijedoucím už svítila zelená a museli čekat...

Nevím jestli to byla chyba nebo ne, ale považuju to za správné. Žádné zbytečné čekání = největší plynulost
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
úte srp 07, 2018 7:19 am

Uživatelský avatar
Adjunkt
Příspěvky: 1487
Registrován: úte led 11, 2011 7:56 am
Bydliště: Děčín

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

To se u nás letos stalo několikrát. Frézovali a pokládali asfalt na dlouhém úseku, takže interval na semaforu byl na knop. A pak když se v tom úseku chvilku motala pracovní technika, tak se jedna kolona aut zdržela a střetla se s již protijedoucí kolonou (bylo to přes několik zatáček, takže od semaforu k semaforu na sebe neviděli). Totální kolaps. Museli jsme se všichni domluvit, kdo bude couvat (nikdo si nechtěl kurvit auto sjížděním z 20 cm schodu), navíc autobusák nechtěl, no byla to sranda asi na půl hodiny :)
úte srp 07, 2018 8:03 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Tak musej lidi používat mozek.
Zelená neznamená, že můžu bezhlavě jet - prostě počkám, až auta odjedou
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
úte srp 07, 2018 4:20 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Vcera jsem delal pauzu hodinovo,pred L.Bohdanec ,na okresce je taky miniparkig na tri auta max,v obou smerech.Zastavim,jdu se vyvencit do krovy vzadu,koukam predemnou letity Daf,od pohledu popelnice.Motor vchodu samozrejme,trucker kllimoval,sluchatka na usich,datluje naFB.Starsi chlap nez ja .Jdu za nim,zaklepu,on stahneokno a ja mu rikam-ty,mas tam vzadu na rezerve navesu polozeny nejaky dreveny tramek,jen tak,vsak ti to vypadne a rozbijes nekomu sibu-on rika,kurva,to tam je mesic,to nespadne,a zavira okno hned.Znovu klepnu,zas okno dole,a rikam mu se bez asi podivat,vsak to tam nejak nedrzi.On zaremca neco at neotravuji,zavre se opet a onanunuje dal u pocitace.Rikam si vduchu,to je cyp.Nevylezl....Ubehlo 45minut,Daf se dal do pohybu,a jak vyjel,samozrejme to spadlo a holka ve filde bzdi aj ocima,aby nebourala.Dalsi pripad obrtrotla za volantem trucku...............
Neřeším...
úte srp 07, 2018 4:35 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Ctvrtek odpo v Genk(BE).Typicka ukazka jak je priserne jezdit nejakou stabilku.jak cloveku z toho mr..da-Djedu na nakladku granulatu,v zivote jsem tam nebyl.Stoji tady uz auto z Csad Ostrava,reknu si v duchu,fajn,krajan,jdu pozbirat rozumy co a jak.Dojdu k nemu,chlap pred duchodem.Vidi ze lezu z auta taky z ostravskou spz.Zaklepu okno se stahne na pul,rikam,ahoj,jak to tu chodi?Odpoved-co chces???misto pozdravu.Opakuju se ,ze se chcu jen zeptat kam mam jit a co sebou,odpoved-tam mas kancl se bez zeptat,Ja tady jezdim stabilne furt porad, a zavrel okno.Dal jsem se uz nic neptal radeji,jestli budu stejny za deset let cca,obesim se radeji na spigl.Dojdu do kanclu,tam sedi dama v letech,jmenovka Agniezka,takze polka,a ta mi ochotne vse vklidu vysvetlila kam najet,kde to pak zakurtovat a pak vyfotit atd,tak jsem podekoval a jel nakladat.Nalozim,postavim se na parkikng,co nejdal od toho individua z Csad a vklidu zakurtuji.Snad ho uz nikdy nepotkam ale svet je maly tak asi jo.
Neřeším...
ned srp 19, 2018 11:32 am

jujo
Příspěvky: 104
Registrován: úte črc 25, 2017 8:32 pm

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Jozine tak to s tým "kolegom" je teda hrozne smutné.
ned srp 19, 2018 2:05 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

To se najde i ve firmě. V práci kde teď pracuju, začínal jsem na traktoru a jednoho dne měl kolega dovolenou, tak jsem si asi po pěti letech sednul do náklaďáku, dojel poprvé v životě na obalovnu, dojdu do místnosti pro šoféry a povídám: zdravím chlapi, prosím vás, jak to tady chodí? A největší eso mi povídá:tak co sem jezdíš, když nevíš? Pochopitelně starej česan.
BES - běs
ned srp 19, 2018 2:27 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Tak samozrejme,casani jsou nasrani uz jen z principu na vsechny kolem.Pred dvaceti lety jezdily jen oni,tocily jeden Hambug za tyden ,,ve dvojku,,jeste.Dnes je to firma za zenitem,auta nejvetsi nejlevnejsi plecky co existuji,same stare struktury,ja na Karla a Karel na me..Jeste mu rikam u odjezdu,az pojedes k nam do Ostarvy,taky ti rad poradim jak ty me ted,a on-ja tam nepojedu mam stabilku...Tak jsem to ukoncil slovy nikdy nerikej nikdy..Napis Csad Ostrava je jen Logo,chlap byl nekde od Sumperka.
Neřeším...
ned srp 19, 2018 5:35 pm

Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Příspěvky: 1566
Registrován: sob zář 04, 2010 10:53 am
Bydliště: jihlava

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Takových hrdinů už bylo co jim skončila stabilka a pak koukali jak suva z nudli že jsou na světě i jiné firmy😛😜
Zijte dlouho a blaze.
ned srp 19, 2018 5:50 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Dnes jsem zahledl u Ostravy fungl novy tahac zn.Ford,od Csad Ostrava....Parada,nic horsiho uz dnes nelze koupit myslim.Setri na pravych mistech,k tomu plny autobus Ukrajincu tam nastoupil nedavno....Fajn firma.
Neřeším...
pon srp 20, 2018 5:18 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11891
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

jozin.... twl dobrý :mrgreen: :mrgreen: jo jo bejvávalo v čsad všude "ja tu jezdim 20 let " mistr nad mistry uhni ..... no byl sem mladej neuhnul ..něco zablekotal , ja taky a dostal koupel wapkou celej ...a řikám tady je těch tvejch 20 ty kokote vymr.... a drzhej den sem byl u ředitela .....houno se stalo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: asi sem postiženej ...tihle kokti mě srali dycky jak za mlada, tak i ted ...když vim tak kurwa poradim nikdo nejsme bruser ...tam ví všechno ..i jak si utírat prdel...
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon srp 20, 2018 7:49 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3397
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

všechno je o lidech a o atmosféře kterou kolem sebe šíří jejich náčelníci. Ostravsko je tím vyhlášené, že je to tam samej "gřuch". Jak sdělí ostravák ostravákovi, že mu zdrhla stará? "Piča v piči,pičo!
sob zář 01, 2018 6:22 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 2 hosti