Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Hmm, taky nám tam foukla jedna důchodkyně minulej pátek... https://youtu.be/ktQcS77aYUg pravý dolní roh, čas 0:36... :?


Obrázek
čtv úno 20, 2020 6:45 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Po ranu byla tahačka ( telefonoval jsem a než jsem tam flaknul manuál a vypnul asr tak bylo pozdě )tak tam oko zůstalo, dopadlo to dobře, hlavní rana šla na kolo , tak max trochu plastu uviďíme co mi pojišťovna dá. Chtěl bych to do léta dát trochu do laku ( kovářova kobyla) korbu opískovat nastříkat , dotunit plasty trochu barvy aby s toho byla🚀 kouknu ještě na spojovačku možna by chtěla preventivně vyměnit a udělat sbíhavost
čtv úno 20, 2020 8:09 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

To je na pokutu aj s tím telefonem :D Poladit by to potřebovalo, hlavně pak mrknout na tu nápravu, ložisko, svislák a jestli je to na vzduchu.. Hodit na pojištovnu preventivně i stou šťouchačkou a šoférovi strhnout prémie :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv úno 20, 2020 8:56 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

To ATW service:Pomohl ten kamerový záznam? Koukal jsem na to dvakrát, a až potřetí a po nápovědě z 36 vteřiny, jsem viděl světla jak jdou do příkopa. :roll: :roll:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv úno 20, 2020 9:46 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

to Prouza88: Telefonoval na poli,nebo kde by mohl zapadnout. To snad není trestné. :D :D :D Ale vytrestal se sám :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv úno 20, 2020 9:49 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Tak předpokládám, že pan Hofman nebude žádnej amatér a když si to situace vyžádá, tak dokáže na přání zapadnout i na silnici :mrgreen: Vlastně mě už se to stalo :oops: A né jednou, za zmínku stojí třeba na přejezdu, na parkovišti, nebo na výjezdu z pole(celý asfalt), hodně lomeným :D Prdel sou pak traktoristi(no máča 16ti letý), bo mu říkáš vem za to, nezastavuj a hlavně pomalu.. JohnDeere jak stodola, no rve tě ven, eště nemáš odbrždíno, 2m lano ani nenapne a letí, že tě málem převráti :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv úno 20, 2020 10:06 pm

čtv úno 20, 2020 10:52 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

...a těch much co tam bylo! :D to chce klid,jenom plechy,jde vo govno...
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
čtv úno 20, 2020 11:38 pm

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

4215: Záznam z kamery ani nebyl potřeba, dopravákům to bylo hned jasný... A v kabině byl svědek navíc... Paní se i přiznala, že starej jezdí taky kamionem, a že pod náklaďákem není poprvé...
pát úno 21, 2020 8:07 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Paní se i přiznala, že starej jezdí taky kamionem, a že pod náklaďákem není poprvé...
:wall: :wall: :wall: Má to doma, ví o čem to je a takhle se chová. :wall: :wall: Ten její by ji měl seřezat jak końa. Teda zda neuznává BDSM. Tam by to bylo zbytečný.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát úno 21, 2020 8:55 am

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

No co na to říct, snad vrátit průkaz řidičský a pořídit průkaz MHD :doh:
Třeba by pomohlo tohle:
https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi ... tomoto_fdv
Já mám třeba synovce, je mu 21, má 3. auto. Na prvním(filcka, benál) oddělal motor, když zkoušel na místě omezovač před babama.. Na druhým(oktáva, ropa) mu to bralo olej a on nedolíval.. Teď(A4, ropa) byla potřeba udělat spojka, jezdil tak dlouho, až udělal aj převodovku :wall: To chtěl bejt mechanik..
Někteří opravdu ne...
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát úno 21, 2020 9:38 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Tak to je zase výmysl, nebo nápad. Akorát opět podhoubý pro korupci. Už to vidím napoprvé neuděláš i kdyby jsi jezdil jak pán bůh, tak někde bokem stranou a buď zaplatíš polovinu, nebo si zaplatíš celý výcvik znova. Viz majitel autoškoly a zkušební komisař v jedné osobě, někde na Moravě.
Ale aby jsem byl upřímný, tak mě nic nenapadá, jak toto vyeliminovat. Jediné co mě tak napadlo, je zatáhnout do toho politiku způsobem: Zkušební komisař (dobře zaplacený-jak se v našich končinách říká) ze strany A a proti němu 3 opoziční stínový komisaři ze strany B, C, D aby ho kontrolovali. Ale i toto by se dalo zneužít. :( :(
Tak jedině zdražit pohonné hmoty, aby lidi dali polovinu výplaty na benzín, a začali by přemýšlet, zda pojede autem, nebo vlakem.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát úno 21, 2020 12:46 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Do nedele jsem si myslel ze jsem uz videl vse.omyl.jedu po polsku,smer pristav,po S3.nekde pod Gorzowem najizdi na dalnici dva drevari,od pohledu jedna firma,stejne fh.ten prvni prazdny.ten druhy nalozeny fest ay nad kabinu.jen jsem vypl tempomat,jeli svizene,sotva bych je prejdel,byly daleko.co se vsak nestalo,ten druhy,nalozeny fest,nasadil hned do leveho,jakoze predjede toho prazdneho,navic do kopce.po 5minutach jizdy v levem to pochopil ze 18tun kolegy je mene nez jeho 40...masakr to mysleni nekterych.
úte bře 03, 2020 9:42 am

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Šak když mu de po rovině o 0,7km/h rychlejc, tak co měl dělat :wall: Dneska sem jel od Rosenheimu k Innsbrucku, no to byl boj :doh: Jedu svejch povinnejch 85km/h, sem tam mu šlápnu a předjedu a na čáře najednou jak když utne a jel sem sám až na Kundl, šicii ujeli a jak se mi jelo :mrgreen: By člověk nevěřil jak to vyklidní taková jízda :wink: Ale večer sem řval jak tygr, bo nebejt těch sk*rvenejch 85ti, tak bych dojel až kam sem potřeboval, z Vídně :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte bře 03, 2020 10:00 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

On,ten plny,chtel predjet toho prazdneho...do kopce...jako nedelam si o nas zadne iluze,ridic kamionu je tupe hovado,to je vseobecne znamo..ale to uz bylo fakt moc.ja puvodne myslel ze ten prazdny ubere,at jede,ne ,to byl souboj dvou dementu truckeru.
úte bře 03, 2020 2:44 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 10 hostů