Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

A z toho plyne ponaučení, že David bezchybně startuje na první našlápnutí :mrgreen: A tak to mělo být, jen nevím co to tam pak nacvičoval :think: Někteří lidi sou...
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát čer 26, 2020 8:46 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Si to někdy zkus, couvnout tam s takovým hovadem
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
pát čer 26, 2020 10:33 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Dnes rano v ostrave na dalnici stala nejaka baba v odstavnem pruhu.s novym supem.nejaky sluzebni popsany.ani varovkama neblikal.jen stala na brzde.jak jsem byl 50m predni,fajne s rurama az pod plachtu 25t,levy blinkr a jak to zeny umi,primo pod kola.mikrosekunda na rozmysleni,vlevo nebylo kam bus vedle me.tak brzdy full kabina do zeme sla.prepocitaval jsem zda do ni jebnout at jsem z obliga,na kamere by to bylo.26kurtu antismate gumy.tak jsem to ubrzdil.a zatroubil jsem.podruhe letos,poprve na Stl,kontrola klaksonu.a cn nasledovalo??pani si dala okynko dolu a fakac,jak z rychle a zbesile,z toho filmu.u pubertaku v tdickach jsem na to zvyklej v celku,ale dama?
pon črc 20, 2020 4:14 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Si se jí měl zeptat a jít zkouknout náklad, jak to popojelo, baba měla viděláno :wall:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon črc 20, 2020 4:25 pm

didi
Příspěvky: 1626
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Podle toho jak to popisuješ, ta MILKA měla do dámy hooodně daleko. Bohužel nám pud nedovolí si jen tak do ní bouchnout a brzdíš i očima. No hlavně žes dobrzdil, roury ti neprošly ložnicí a tak sis jen zanadával a valil dál. Zase o pár vlasů šedivější.🤔
pon črc 20, 2020 4:42 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Jak ti to udela nejaky reditel zemekoule v audi A8 beres to jinak.ale baba?jeste ve sluzebnim?vis jak mas na to okamzik to resit,vlevo neni kam a ty metry fakt rychcle se zkracuji.uz jsem to tahal do odstsavneho,ze ji jebnu z prava odstavnym,ale volvo zabojovalo a kurty nepovolily..uz jsem je kontroloval,jak struny.
pon črc 20, 2020 5:34 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Tohle je Jožine jeden z důvodů proč mám ve všech autech kamery.
pon črc 20, 2020 6:50 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Lubos,ja mam prece taky kameru.je fajn ale ...jak udelat nejmensi zlo.jak by sli trubky do kabiny,rachot,tu brzdu pustim a jebnu do ni.vyrerene.urcite bych ji nezabil a bylo by vse jasne po zhlednuti,a vse by slo za ni.to stani na dalnici,pak omezeni ohrozeni atp.
pon črc 20, 2020 6:55 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

S agresivními dámami, jsem se už párkrát setkal. Motají se jak nudle v bandasce, neví co činí, ale o to jsou drzejší a sprostší. Ale mám takovou teorii, že je to taková úleková agrese, prostě se hrozně lekne a reaguje sprostě. Protože v pár případech, kdy to bylo na cm (podobně jako u Jožina), tak jsem si nechtěl nechat jen tak nasrat od dámičky na hlavu, dojel ji, tak ani nestáhla okýnko a dělala, že tam není.
Podle mě jim to dojde později a možná i toho lituje.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
pon črc 20, 2020 8:57 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

M.z.-kazdy se nekdy sekne.udela chybu,neco spatne.ja,ty,on...to je jasne tak to je.ale postavim se ktomu jak chlap prece.vim,je to baba,citi se bezpecne v te plechovce jak sedi.ale tak to neni.dnes je doba na kokot,kazdy cumi vsude jen ne do spiglu,mobil tablet hodinky.pak to tak dopada.nic se nestalo.takze jedeme dal...
pon črc 20, 2020 9:18 pm

Uživatelský avatar
lubossss
Příspěvky: 4295
Registrován: pát kvě 06, 2011 8:25 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Jožine jak jsi psal, kurty napnuté jak struny, vzpomněl jsem si jak jsem po vojně začínal. Kurty ještě neexistovaly, strečová folie tuším taky ne, jen rádlovací pásky. No měl jsem LIAZ 100.051, valník a na něm pouze POLOŽENOU nepřikurtovanou ,hliníkovou mlíkařskou cisternu, ta pod sebou měla rám z železných ""úček"" za přední čelo jsem dal prázdnou paletu, aby nemohla ""jet"" do předu, a z boků ji proti pohybu ven jistily 2 + 2 cca 40cm dlouhé desky, opřené o prohnilé bočnice. Bečka byla na 8ccm ale sirup do sodovek co jsem rozvážel od Aše po Michalovce, má měrnou hmotnost 1,3t/ccm tzn bečka nikdy nebyla plná, a vlnolamy byly už hodně dlouho všechny vytrhané ze svárů. Po přeřazení jsi musel čekat, až se vlna ocitne vzadu, a pak šlápnout na plyn, jinak se to neovladatelně rozhoupalo, V zatáčkách jsi musel točit volantem absolutně plynule, ""myška"" nepřipadala v úvahu , to se rozhoupalo že bych vylít do pangejtu. To byla autoškola, kam se serou rekondiční jízdy v Librosu. Ještě i po revoluci, když už jsem jezdil na soukromo, z dávno neexistující BETY Postřelmov jsem často vozil silniční obrubníky do BETY Hrabová, Na paletě byla tuna obrubníků, nezapaskováných, jen byly poskládané patra do kříže aby byla vazba, když jsi ""nepředvídal"" a dopustil že jsi musel brzdit brzdou a nééééé motorem, případně jsi osolil zatáčku, měl jsi na vykládce rozcvičku, všechno rukama přeskládat. :D :D :D Dnes by za to byl kriminál. a docela by mě zajímalo, kolik dnešních šoférů, co se bez navigačky ani neumí vysrat, by to s tehdejšími kárami dalo. :D :D :D :D
pon črc 20, 2020 9:59 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Jozin naprosto běžná věc,už dělam že to nevidím...a kdybys ji nahodou dojel a šel za ní,ještě ti nadá do hovad kamioňáckých...
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
pon črc 20, 2020 11:12 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Vsak to je naprosto jasne ze by me zmrdala ze ji nevidim..resila mail v odstavnem pruhu no a pak jela.nic se nestalo,radio hralo naplno asi,ja to dobrzdil tak co.kurty sponuji fest,ne jen jako.v holandsku jsem nalozil role papiru,zakurtoval,jdu pro papirz a nejaky bezpecak jde naproti,stim merakem na kurty,ze kontrola.zmeril dva na posledni roli,zakrutil hlavou ze to je rekord dnes:-)spravne dorvany kurt poznas tak ze jak ho povolis vystreli hacek z oka naproti...
úte črc 21, 2020 7:08 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Jak na to nejde zahrát Smoke on the Water, tak je volná :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte črc 21, 2020 7:18 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Neska na D1 v kopcu na 42km.. třípruh, funím předpisovejch 44.900kg a dojíždí mě Rumun prázdnej, má blinkr a hned na nárazníku za ním v prostředním dodávka "Dopravní značení".. Neuhl, do levýho, neubral, neblikl a tak Rumun začal brzdit :doh: A co myslíš, dodávka taky :wall: Až zpomalil na mou rychlost tak ho teda pustil(levej furt volnej) a když mě míjel, tak už ho dodávka brala s klaksonem :wall:
Jak tudle před Prahou na D5 v zákazu předníždění, jedem 80km/h a za mnou celou dobu Passat, až dojeli osobáky rychlý, tak hodil blinkr, pustil to tam a nasadil s telefonem v rypáku 90km/h :wall: Jel tak asi 4km :clap: Spolujezdec evidentně taky expert..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř črc 22, 2020 9:58 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Stralis 4P2 a 23 hostů