Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned led 06, 2019 11:31 am

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne úte zář 10, 2019 11:43 am, celkem upraveno 1 x.
pát led 18, 2019 2:58 am

Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2428
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

každy ma občas slabu chviľku :D
pát led 18, 2019 3:52 pm

Der Sankte
Příspěvky: 767
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

sof, To se stane...já zase na žigulu v úterý dolil takový obligátní půl-litřík oleje, ve čtvrtek odpo se jdu mrknout na měrku, kolik ho tam je a zjistim, že dva dny jezdím z víčkem ventilového víka odloženým na filtr-boxu :D ...jak píše kolega, každý máme občas slabší chvilky :wink:
pát led 18, 2019 6:55 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

:D :D :D
2x Nissan atleon 210
ned led 27, 2019 7:33 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
sob úno 02, 2019 9:40 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Nj, na druhou stránku asi nikdo nemůžem říct, že jsme nikdo neudělal nikdy kokotinu... I já, jsem taky udělal pár přešlapů. Je to kokot, o tom žádná.. Tohle ho taky ponaučilo
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob úno 02, 2019 10:20 am

Kalvados
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 14, 2012 9:15 am
Bydliště: Morava

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Toto není kokotina, navíc to hází na kohokoliv ne na sebe. A říct, že se jdu odstřelit nebo pověsit, za to by mu měli sebrat papíry, protože to fakt nemá v hlavě v pořádku.
sob úno 02, 2019 5:01 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

http://www.autoforum.cz/bleskovky/psych ... i-sanitku/




Hľadal som video k tomuto odkazu, lebo na stránke video nefunguje, http://www.autoforum.cz/bleskovky/rusky ... ocekavani/ a našiel som podobných videi viac. Vyzerá to tak, že trolejbusy sa asi v Rusku bežne obiehajú.

https://www.youtube.com/watch?v=B_iue2MmWdk


A pri hľadaní som našiel aj video tohto šoféra. https://www.youtube.com/watch?v=LgyNbVee3jM
úte úno 05, 2019 10:43 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

no nic..., prostě ukázkový představitel toho co se dnes nachází mezi sedačkou a volantem, mentál bezmozek co toho srdečně lituje, chybí už jen záběr na nazouváky a hubu bez zubů. Hlavně chlapi tu profesi tajit, nezaškatulkovat se a . A toho pi**usa co zaměstnává takové exoty zavřít na 100 let a sebrat koncesi, protože toto se už nedá :wall:
pát úno 08, 2019 12:01 pm

Kalvados
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 14, 2012 9:15 am
Bydliště: Morava

Čurák za volantem

Příspěvek

sob úno 09, 2019 11:10 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Kalvados - to nech my niekto povie kde sa to v tych ludoch bere😓🙈 normalne ho vytiahnut z auta a nafackovat.
mal som v tyzdni nieco podobne. 24t kyseliny v cisterne, frcim 83,dialnica, obiehal ma ttv hlavacek lkw,typek noha v okne a telefon na drzke,bliknul som mu ze sa moze zaradit, zaradil sa ani nepodakoval a hned motorovka (asi) brzdové mu neblikli,a na 60,som mal co robit,to za nim zabrzdiť, za mnou plachta hned dialkove,objel ma,pustil som sa za nim,objel hlavacka,ktory furt telefonoval, zaradil dom sa a hlavacek zase vyrazil a predjel mna. to uz som brzdil pre istotu, a za kilometer sjel na parking bo hlavacek zase samozrejme 60😓🙈

zakaz objehania nebol,tak neviem co vysiloval
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
sob úno 09, 2019 1:36 pm

Kalvados
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 14, 2012 9:15 am
Bydliště: Morava

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Toto se mi stát na velkým, nebrzdím.
sob úno 09, 2019 4:11 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

curak to byl to jsi napsal spravne,stacilo vsak zareagovat vcas to poslat do prava za ten kamion a nalepit se a bylo by to vyresene,nemel by sanci se dostat mezi vas,navic toto bylo hodne citelne ze to udela.Klakson nicemu nepomuze ani blikani,naopak,ten hnup zrovna ejakuluje jak to vidi ve spiglu.Priste to udelej jak ti rikam,netreb a vytrestas ho uplne.Ten kamion by si uz pak stejne nepredjel,ztratils rychlost.
sob úno 09, 2019 5:01 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Kdo potkal debila ...mentála???? foto+video

Příspěvek

Kalvados - kyselina neni piesok😅😁 ze ta akurat obsype,kyselinu brzdis citovkou na niekolko krat,zatapnut to tak ti zvedne zadnu napravu na tahaci do luftu a dostane to taky kopanec ze sa vyvratis a trafit ho tak my to utrhne cisternu z capu🙈

Jozine - s adr uz jazdim po svedsku 83. zaplatil som 650e za 86, ani sa so mnou nejak nevybavoval. jazdi sa 80,tolerancia 3km, vse vyssie zaplatit - tak my to vysvetlil. ale kolegynku mal taku ze som slintal jak pes, 1,90vyska, postavavicka jak z casaku, 3kozicky a pohlad tak jebavy ze sa my zatmelo pred ocami,ked po mne kukla. a ked sa zohla pre papiere do osobaku a trcala jej ritka obopnuta ,bratku, vypadli my oci 😅😅, proste dokonalost sama😍 Som tu pokutu snad aj s radostou zaplatil v tej chvili😅

Takze tym ze jazdim len 83, by sa predomna stejne hlavacek dostal, takze myslim ze odbocka na parkaro bola asi najlepsie riesenie🤷🏻‍♂️
Mne akurat nejde do hlavy,co si tym ty ludia ako dokazuju🤦🏻‍♂️ osobak frci,nahli sa,pak vybrzduje kamion,to uz ma casu dost,dalsi ta s lkw ozavodi 90 a pak 60sa taha pred tebou,a ked sa ti ho podari obehnut tak zase pred teba a brzdy,alebo ho zacnes objehat a najednou mu to leti a idete vedla seba jak tydyti. To si snad neco kompenzuju?🤦🏻‍♂️
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
sob úno 09, 2019 5:48 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů