Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Sportujete?

ANO
50
61%
NE
7
9%
Pouze s půllitrem v ruce
25
30%
 
Celkem hlasů: 82

fatal_netware

Příspěvek

Nedávno jsem si přečetl tento článek, kde se Jágrova EX Puhajková ( 27 ) účastnila běhu v Českých Budějovicích v délce 5km a zvládla to v čase 27minut 30 vteřin.
http://www.super.cz/165469-to-je-pohled ... raslo.html

Mě to nedá, ale musím se pochlubit. Sice náš věkový rozdíl je dvoumístný a jsem muž, ale já to dal dneska za 26minut 12 vteřin. ( a to jsem to neměl po rovině )
Obrázek

Přestože Puhajkovou neznám, co z toho plyne? Že Jágr nechodil s žádnou běhnou, ale s courou lol
stř dub 24, 2013 9:34 am

StrejdaChuligan
Příspěvky: 826
Registrován: stř led 04, 2012 7:55 pm
Bydliště: Broumov

Příspěvek

tak nez jsem sedl za volant, tak jsem delal 7 let karate,5 let hral basket3 roky behal orientacni beh ( v me kategorii prumer 8 km na zavod) a naposled 1 rok hral u nas pralesni ligu fotbalu :) no a co jsem usednul za kolecko,tak je mym sportem behani po automobilkach a skladech pro auta a okolo nastavby a kurtovani a o vikendech airsoft,kde si clovek zabeha a zablbne. Za ten rok za volantem ani kilo navic a to zeru jak bezednej :)
Je vsem hovno po tom, kde jsem a kde jsem byl.
stř dub 24, 2013 9:50 am

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Chuligáne,jak já ti závidím,byl jsem vždycky otesánek,a za volantem jak jsem jezdil celej tejden a víkendy,tak mi to rychle naskakovalo až jsem se vyžral na 103 kilo,což byla těžká ostuda,pak jsem do toho trošku šlápnul a za rok a půl to srazil na 73,mno nicméně rok se s rokem sešel,a po dvou letech jsem za necelý rok vyžral zase 7 kilo navrch a dolů se jim nechce,neplatí na ně ani běhání s balíkama na dodávce,ani posilování rukou při opravách aut,mno tak se teď snažím míň žrát a víc chodit,ale jde to dolů zvolna,dokonce tak zvolna že to ještě ani váha nezaznamenala :lol:
Ke sportu se nedokopu,mám k němu těžkou nechuť,když nepočítám večerní procházky a občeasný zaběhání :?
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
stř dub 24, 2013 3:10 pm

Jirkaa
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 4:52 pm

Příspěvek

Zkus brusle, člověk se tolik nenadře a ujede fůru kiláků :D
stř dub 24, 2013 7:47 pm

StrejdaChuligan
Příspěvky: 826
Registrován: stř led 04, 2012 7:55 pm
Bydliště: Broumov

Příspěvek

ono ted to treba jde,ale za par let na tom muzu byt behem roku stejne jako ty :)
Je vsem hovno po tom, kde jsem a kde jsem byl.
stř dub 24, 2013 8:42 pm

Vojtas.DAF
Příspěvky: 1063
Registrován: úte říj 05, 2010 8:04 pm
Bydliště: Jevišovice

Příspěvek

Takže..... já a sport? Od konce základky nic. Psalo se tady o hubnutí/přibírání řidičů a s tím mám svoje zkušenosti. Co jsem jezdil dřív tak jsme se s dispečerem už odzačátku moc nemuseli a jeden měsíc to byl extrém. Prostě samej výjeb, neustálý až obtěžování a deptání a nakonec to skončilo vzájemným vulgárním napadáním a mou výpovědí. Taky jsem prostorově výraznější, no a za 3 týdny jsem zhubl nějakých 17Kg a to jsem žral jak smyslů zbavenej a především sladkosti (asi si to tělo žádalo na nervy, protože normálně jím tyhle věci jen občas a to na to musím mít chuť). Bylo běžný za den sfutrovat 2 velký čokolády, nutelu, rodinný balení sušenek a zapíjet to sladkou sodovkou a při každý návštěvě benzinky sem kupoval několik tyčinek (Snickers, Mars, Bounty, apod.). Byl to mazec, ještěže je to už za mnou
Každý den ve svém životě si užívejte naplno!! Protože nikdy nevíte, který den bude ten poslední....
stř dub 24, 2013 9:28 pm

Uživatelský avatar
Witmen
Příspěvky: 1266
Registrován: stř pro 01, 2010 10:20 pm
Bydliště: Uherský Ostroh-Zlínský kraj

Příspěvek

je mi 19, už asi 5 let šermuju, jizda na kole, kolečkových bruslích, s kamarádama fotbal, florbal...rád se pohybuju, ale i tak vážím 90kg :D ale moc to na mě nejde poznat no :) .. uvidíme co s mojím sportem, až sednu za volant
stř dub 24, 2013 9:53 pm

Andrejcentrum.sk
Příspěvky: 87
Registrován: čtv srp 05, 2010 10:12 am
Bydliště: Bánovce n/B

Příspěvek

hoši, hoši, hoši a čo tak starý dobrý sexííík? Najlepšie pre telo i ducha...
čtv dub 25, 2013 8:58 am

Uživatelský avatar
Petr.75
Příspěvky: 822
Registrován: ned črc 09, 2006 2:23 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

To jo,to je ideální sport na cesty... :lol: :lol: :lol:
čtv dub 25, 2013 9:00 am

Uživatelský avatar
alpenbiker
Příspěvky: 266
Registrován: pon bře 04, 2013 11:56 am
Bydliště: Ústí nad Labem

sportujem

Příspěvek

Tak tohle je můj svět ...

http://alpenbiker.rajce.idnes.cz/

bohužel, pokud se někde protlačím za volant, mám po cyklokariéře :cry:
čtv dub 25, 2013 10:46 am

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Já se chodím ráno věšet do zahradního domku na trám, daří se mi zhruba držet stejnou váhu. A taky posilování s našima pejsánkama.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
čtv dub 25, 2013 9:48 pm

Uživatelský avatar
Ch0s3
Příspěvky: 277
Registrován: pon srp 01, 2011 5:51 pm
Bydliště: Děčín

Příspěvek

Já jsem jako svou prevenci proti infarktu a mrtvici zvolil futsal. Tréninky máme dvakrát týdně plus jednou týdně zápas a fyzička je slušná. Je ale pravda, že jsem pouhý popelář co je denně doma a má na to čas :)
Abroll gang Teplice
pát dub 26, 2013 4:04 pm

dandys
Příspěvky: 324
Registrován: pon říj 16, 2006 7:28 pm
Bydliště: Bystřička

Příspěvek

Tak já krapet sportuju na moto... prima odreagování, adrenalin i dřina :D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=09DzxXA1S9w[/youtube]

občas i neake bolistko ať nekecám ;)
pát dub 26, 2013 5:07 pm

Uživatelský avatar
alpenbiker
Příspěvky: 266
Registrován: pon bře 04, 2013 11:56 am
Bydliště: Ústí nad Labem

dandys

Příspěvek

jste ještě větší blázni než my kolečkáři.... :lol:
pát dub 26, 2013 5:12 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ja se snazim o fitnes-amater.Cinky uz nevozim tak musim improvizovat.Na zhyby pouzivam tyce na zhrnovacce na strese,taky tak vypadaji nektere.Misto tlaku jedu kliky mezi paletama,extremne to bere kozy a navic jich mam plno,tusim 32 :D .Ramena valim s tou zabranou,mam tu nejtezsi co existuje stara rezava kurva ,zadna nova AL.Da se toho plno odvicit na prazdnem navesu,dokonce jsem rad tak jak dnes zrovna ze jsem nestihl nalozit.Na rozdil od disponentu samozrejme.Serou me drepy,to je spaletama na zadach blbosst a ta zabrana je moc lehka-musim to nejak osefovat.Snazim se aspon obden venovat hodku sobe,nekdy vic nekdy min Arnold ze me nebude ale pocit to je super ,jak natahnu 24kurtu na drevo a ani se nezpotim a nekteri lehaji k zemy u toho.Jo a vozim ty stare pruziny.-expandery.
Neřeším...
úte čer 18, 2013 9:06 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 54 hostů