Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

no on je na to zákon který hovoří jasně že jo no :wink:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pon pro 27, 2010 8:43 pm

hošík
Příspěvky: 144
Registrován: pát led 09, 2009 6:38 pm
Bydliště: Královehradecký kraj

Příspěvek

No zákon na to sice asi je,ale sám víš jak to tady chodí.Ale docela mile mě to fakt překvapilo,že aspoň něco ze strany policie dopadlo pozitivně :shock: .
pon pro 27, 2010 8:46 pm

Filip Závada
Příspěvky: 2877
Registrován: ned říj 18, 2009 8:04 pm
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Hm, zákon, tady jde o to, že pokud někdo kličkuje stovkou dva kiláky mezi dírama a pak nějakou vymete a prorazí gumu, tak to je jasné nepřizpůsobení stavu a povaze. Pokud někdo jede po pěkném povrchu a najednou vymete díru a to samé, tak silničáři cálují. A nebo jí prorazí hned na začátku v první díře. Tedy obecně, značka neznačka, pokud jedu po silnici, která je samá díra, tak musím snížit rychlost jízdy, protože případné škody nebudou hrazeny a zrovna tak budu vinnen za případnou nehodu. Takže asi tak, tu problematiku řešíme s lidmi denně, já jim totiž ty kola jezdím měnit :twisted:
www.zafibeton.cz
Slovo "nejde" neznám. A kdo říká, že něco nejde, tak je to tím, že to neumí!!
Světu mír! .. tam, kde lži a peníze vítězí nad pravdou a láskou.
pon pro 27, 2010 10:13 pm

hošík
Příspěvky: 144
Registrován: pát led 09, 2009 6:38 pm
Bydliště: Královehradecký kraj

Příspěvek

Filipe já už vážně nechápu o co ti jde,co tímto vším chceš říci.
pon pro 27, 2010 10:42 pm

Filip Závada
Příspěvky: 2877
Registrován: ned říj 18, 2009 8:04 pm
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ale to není můj problém, že někdo nechápe psaný text a jeho význam. Jen jsem doplnil informaci, jak je to s náhradou škody na silnicích, v návaznosti na diskuzi o přetížených kamionech řepou. Nic víc, nic míň.
www.zafibeton.cz
Slovo "nejde" neznám. A kdo říká, že něco nejde, tak je to tím, že to neumí!!
Světu mír! .. tam, kde lži a peníze vítězí nad pravdou a láskou.
úte pro 28, 2010 1:38 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

to Filip Závada: Asi to sem nepatří, a s řepnou kampaní to nemá co společného. Ale nějak tě nechápu. Však pro tebe by mělo platit "Naše neštěstí, tvoje radost" Nebo ty kola jezdíš měnít zadarmo, ve svém volnu a ze své kapsy? Ty jsi nějaká dobročinná společnost? Zda ano, tak bych potřeboval 4 nové zimní pneu na kozlíka, a obout svoje osobní auto komplet.
úte pro 28, 2010 9:03 am

Uživatelský avatar
Mildys
Příspěvky: 133
Registrován: čtv kvě 01, 2008 1:58 pm

Příspěvek

na kampani jsem jezdil a když se bavíš o Kroupácích tak ty jsou v pohodě protože ve směs mají hlíní. návě. a tříosý tahače takže ty se do tonáže krásně vejdou a ještě si k tomu vydělají, když na kampaň tak s tahačem.Ze začátku kampaně to šlo,dvě fůrky 13000,- vyfakturováno a v jednu odpoledne jsem bil doma.Je sice fakt že ve dvě ráno jsem vstával ale ty tři měsíce se to dá vydržet.A ještě vám posílám malinkou prekérku z řízkama
Obrázek
úte pro 28, 2010 9:47 am

Uživatelský avatar
schimi
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 898
Registrován: stř říj 21, 2009 11:46 am
Bydliště: Příbram

Příspěvek

řepu jsem nikdy nevozil, vím jen že roste na poli a dělá se z ní cukr,kterým si sladím kafe na cestách,ale zajímalo by mě, co jsou to ty "řízky"? díky.
úte pro 28, 2010 9:53 am

petrW.
Příspěvky: 1457
Registrován: ned pro 28, 2008 12:48 pm
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Zbytky řepy po výrobě, rozsekaný na kousky. Vozí se to zpátky do JZD kde to používají jako krmení. Je to mokrý, těžký a nalepí se to a nechce to vypadnout.
úte pro 28, 2010 9:59 am

hošík
Příspěvky: 144
Registrován: pát led 09, 2009 6:38 pm
Bydliště: Královehradecký kraj

Příspěvek

Myldis,to se ti přilepily nebo co že to nesjelo?Shimi řízky to je odpad ze řepy.Je to vlastně vysušená nakrouhaná(nakrájená) řepa,kterou se pak krmý dobytek a dělá se z ní siláž.Ale teď se používá i do bioplynových elektráren.
úte pro 28, 2010 10:01 am

Uživatelský avatar
schimi
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 898
Registrován: stř říj 21, 2009 11:46 am
Bydliště: Příbram

Příspěvek

petrW. dík, zase jsem o něco moudřejší.Čistit korbu potom musí být asi zážitek a asi to i malinko smrdí :?:
úte pro 28, 2010 10:05 am

petrW.
Příspěvky: 1457
Registrován: ned pro 28, 2008 12:48 pm
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nesmrdí, naopak to voní :D Když se to potom utrhne z korby tak to vypadne všechno. Akorát se to blbě vyklápí. Nejdřív to dlouho nic nedělá a pak se to utrhne všechno najednou. Pak se vozí ještě šáma a to je teprv smrádeček. To je taky nějaký odpad, který jsme vozili na pole.
úte pro 28, 2010 10:15 am

Bagr
Příspěvky: 2576
Registrován: stř bře 01, 2006 6:20 pm
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Když jsme vozili řepu, byl jsem jen jako spolujezdec, tak to sklápění řízků byl velkej problém.Musíš pomalinku sklápět, není to sranda.
Vše o Karosách na stránce:
www.karosa.webgarden.cz
úte pro 28, 2010 10:40 am

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

dobrý kipper si poradí se všemi nástrahami této profese :wink:
proto tvrdím kdo nic nedělá nic nepodělá,a vyvrácená korba někdy i více k této profesi prostě patří,a my sklopkaři musíme držet tak nějak při sobě že jo :!: :wink:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
úte pro 28, 2010 11:03 am

Uživatelský avatar
Mildys
Příspěvky: 133
Registrován: čtv kvě 01, 2008 1:58 pm

Příspěvek

jo jo blbe se sypou,ted to uš vím taky,ale vono to nebilo tak hrozny,sednul jsem si do měkýho páč půl fůry se mě vysypalo,přijel s traktorem uvázal jsem řetěz,trošku jsem na korbě nechal aby to nebila taková šupa aš si to sedne zpátky na kola.Vše se povedlo na autě ani škrábanec tak to bylo v phodě,horš bi bylo kdyby se to sypalo do jámy AU AU AU
úte pro 28, 2010 12:14 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů