Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
FireMAN
Příspěvky: 150
Registrován: pát lis 02, 2007 2:25 pm
Bydliště: Roudnice n.L.

Příspěvek

tak co mám zkušenost, přijedeš ke klepači, čipneš si kartu a ten naloží ti kolik máš nastaveno. my jezdili na 30t a nikdy nic nespadlo a čepice byla :wink:
no a na začátku kampaně klidně 3 fůry, ale po zahlcení cukrovaru pouze 2 fůry na auto takže jsi byl po 16 hodině doma, vydělat se dalo dost, nikdo si nevzal dovolenou ani náhodou
ned pro 26, 2010 10:19 pm

Filip Závada
Příspěvky: 2877
Registrován: ned říj 18, 2009 8:04 pm
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Takže je to jak jsem si myslel, přetížené, a to oni jezdí silničkama kolikrát na dva osobáky makadam politej asfaltem, no, ale jenom dneska jsem na úseku mezi Čeprem a Kolínem na silnici I/12 napočítal 7 aut s proraženou pneumatikou, a to je jne co jsem jel dvakrát tu trasu a co vidím za zahrady, teď tam zase stojí někdo na hazardech a mění kolo. :!: :mad: No, tak policie s tím nic nedělá, a tak asi, protože nemám co dělat, začnu provádět diverzní akce, protože už mě to kurva nebaví. Jako že si mi třeba náhodou zrovna tam kde jezdí rozbije Tatra atp. Ne, dělám si legraci, ale zamyslete se všichni, ty peníze tady jsou, jenom je pár firem a jednotlivců hromadí a některé firmy jako třeba Strabag nebo Skanska tady ošidí kdeco a tučné zisky tečou do zahraničí a tam se nám smějí co jsme to za banánovou republiku, kde občané rozkrádají vlastní rozpočet. Nám kdyby někdo nabídl ohýbačku na rohlíky tak se tady najde pár lidí, co by je pro stá "výhodně" koupilo.
www.zafibeton.cz
Slovo "nejde" neznám. A kdo říká, že něco nejde, tak je to tím, že to neumí!!
Světu mír! .. tam, kde lži a peníze vítězí nad pravdou a láskou.
ned pro 26, 2010 11:08 pm

Filip Závada
Příspěvky: 2877
Registrován: ned říj 18, 2009 8:04 pm
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Je zvláštní, že na západ od hranic silnice rozbíté nejsou, ale kamionů tam jezdí možná i víc. Takže kamiony to nědělají, ale PŘETÍŽENÉ kamiony ano, a do suchý píči, je to tady všechno stejně drahé nebo dražší než na západě, žrádlo, palivo, elektronika, tak doprdele, kam ty prachy jdou?? :mad: :evil: :!: :!: :!: Myslím, že když to vydělává nepřetížené v Rakousku, tak jak to nemůže vydělávat tady? A když to můžou bagouni hlídat tam, tak proč zase tady někdo mhouří oči?? Už se těším, až po mě budou chtít lékárničku po Novém roce. Řeknu - nemám, a co má bejt, já mám všechno dodržovat :?: To si tady v tý republice akorát za čuráka. Policajti jsou snad od toho, aby byl pořádek a nikdo nic neničil, na kontrolu lékárniček a padesátky na čtyřproudé silnici bez přístupu chodců je nepotřebuje asi nikdo z nás. Jenže takhle se nejlépe vybírají pokuty.. Jak řekl Pohlreich, u nás jsou značky rozmístěné tak, aby umožňovaly bezproblémový výběr pokut :twisted:
www.zafibeton.cz
Slovo "nejde" neznám. A kdo říká, že něco nejde, tak je to tím, že to neumí!!
Světu mír! .. tam, kde lži a peníze vítězí nad pravdou a láskou.
ned pro 26, 2010 11:17 pm

Michal89
Polák
Příspěvky: 1151
Registrován: čtv úno 18, 2010 8:43 pm
Bydliště: Těmice

Příspěvek

Filip Závada:Ty se ptáš kam jdou ty prachy.A ty to nevíš?To snad ví uplně každý.A neznám tvoji profesi.A musíš být naivní že si myslíš Přetížené Kamiony.Ano ty kamiony jsou přetížené a ty přetížené kamiony někdo řidí.Ano jsou to řidiči a ty řidiče taky někdo řídí.Opět správně dispečeři a ty řídí zase šefové.A ty zase tlačí bud spedice nebo cena trhu to takhle dělat.Ve většině případů je to spíš hamižnost a mamon dopravců.Ale, někdy to taky znamená existenční možnost pro ty dopravce.Tím je nechci obhajovat v tom jak nás ojebávají a podobně, ale vem si kolik vidím řidiču jak stojí na parkovišti v temném koutě a tahnou kanistr s hadicí do kastlu.Asi nebude s vodou.Vidím jak si berou kurty do auta, když pro ně přijede manželka,přitelkyně.A jiné věci.
Mohli by jsme tu hodiny polemizovat o tom kdo koho okrádá a kam se prachy cpou a kam by se měli cpát.Nevim asi nejsem kompetentní, abych tohle řešil takže mě omluvte.
ned pro 26, 2010 11:47 pm

Dany
Příspěvky: 531
Registrován: čtv kvě 24, 2007 9:04 pm
Bydliště: Lázně Bělohrad

Příspěvek

Filip Závada: co to meleš za sračky,pokud jsi někdy jezdil řepnou kampaň tak víš,že jsi placený z fakturace a podle náprav,takže,pokud jsi jezdil v Dobrovicích,tak víš že co jsi přivezl nad tonáž,tak ti nebylo započítáváno do fakturace,taktady nemel o přetížených autech.
Lepší ztratit vteřinu v životě, než život ve vteřině
pon pro 27, 2010 12:46 am

Filip Závada
Příspěvky: 2877
Registrován: ned říj 18, 2009 8:04 pm
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Já řepu nikdy nevozil, to bych se tady tak blbě neptal kolik to váží a podobně. Já se jen ptal, jestli ty soupravy co mají nástavce pomalu metr nad váží přes limit a jak moc. Zajímá mě to, protože ničí okresky, poslední zbytky pěkných silnic v mém okolí, utrhané krajnice, propadlé mostky, výtluky. A ona existuje firma, která ti nepřiplatí zato, že jsi něčeho dovezl více na jednu otočku? Tak to asi žiju někde jinde, protože je to tak u potravin, stavebnin, betonu, který vozím, prostě každý chce mít všechno hned a najednou.
www.zafibeton.cz
Slovo "nejde" neznám. A kdo říká, že něco nejde, tak je to tím, že to neumí!!
Světu mír! .. tam, kde lži a peníze vítězí nad pravdou a láskou.
pon pro 27, 2010 1:31 am

roman325e

Příspěvek

Ja si myslim ze to neni az tak o vaze aut jako spis o kvalite tech silnic. Jak by jinak bylo mozny ze na novych usecich jsou do pul roku diry jak do prdele a na jinych mnohem starsich diry nejsou? A kdyz jsem jel ted po kolinsky tak jsem cumel jak puk. To jsou diry ze i na nakladaku muzes urvat kolo. A i kdyz bylo nad nulou tak tam nebyli videt ani jedni cestari co by aspon ty nejvetsi diry zaplacali lopatama.
pon pro 27, 2010 7:22 am

hošík
Příspěvky: 144
Registrován: pát led 09, 2009 6:38 pm
Bydliště: Královehradecký kraj

Příspěvek

Já tady těm našim chytrákům ve vsi co lamentujou když projede nějakej řepák říkám jedno-Každej nadáváte jak to je hrozný,ale cukr si pak koupíte a sežerete taky. :mad:
pon pro 27, 2010 7:38 am

Uživatelský avatar
milan815
Příspěvky: 480
Registrován: úte dub 07, 2009 9:57 am
Bydliště: J.Hradec

Příspěvek

Já jsem jezdil s tatrou a vozil jsem kolem 24 tun to je 41t celková.
fotka je z roku asi 2003,nakládal jsem tak aby to v zatáčkách nepadalo.
Obrázek
pon pro 27, 2010 8:35 am

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

Hošík-přesně tak,já si pamatuji jak jsem jel jednou do takové pidimidi obce pro řepku,statek soukromý a hezký,nové omýtky,uklizeno atd.ale když jsem vjel do obce hned mi jeden pán hrozil že co tam jedu,tak jsem jen doufal že pán pracuje na statku a vůbec mu nedošlo že mu jedu vydělat na výplatu :lol: :lol:
jinak si myslím že toto téma je úplně k ničemu,jde tady o přetěžování jestli nějaké v dnešní době se vůbec koná,když vezmu jaký já mám návěs a jakou hromadu uhlí do něj dám(a to mám váhy na nápravy a nepřetěžuji) tak se mi ta řepa pořád zdá být jako pírko,jinak by to někdo mohl hodit tam kde se o přetížení diskutuje.
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pon pro 27, 2010 8:39 am

Uživatelský avatar
Johnny_P
Příspěvky: 2092
Registrován: ned srp 09, 2009 12:56 pm
Bydliště: Kolín

Příspěvek

roman325e: jo, na "Českobrodský" od Kolína na Prahu je snad nejhorší silnice v čr :roll:
(sorry za OT :wink: )
Scania R streamline Topline E6 (2015) + plachta Krone(2015) lowdeck
Mými životními vzory jsou Kentán z Montargi, Bender a Homer Simpson
pon pro 27, 2010 8:44 am

Filip Závada
Příspěvky: 2877
Registrován: ned říj 18, 2009 8:04 pm
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Mě o tý silnici chvíli povídej, já od ní bydlím 300 m a ty rány od kamionů jsou slyšet v noci až do baráku. Jsou tam díry i 18 cm :!: hluboké. A přetěžování že není? To byl vtip ne? Vždyť na přetížených kamionech stojí celá autodoprava :!: :!: Konkrétně kontejnery, tam bývá naloženo moc a nikdo neví ani co veze a kolik to váží.
www.zafibeton.cz
Slovo "nejde" neznám. A kdo říká, že něco nejde, tak je to tím, že to neumí!!
Světu mír! .. tam, kde lži a peníze vítězí nad pravdou a láskou.
pon pro 27, 2010 11:11 am

Michal89
Polák
Příspěvky: 1151
Registrován: čtv úno 18, 2010 8:43 pm
Bydliště: Těmice

Příspěvek

Nikdo nepsal že přetěžování není jen že někdy prostě není na výběr.A nebo, když je tak je to jenom mamon po prachách.Tak si přečti můj předchozí přispěvek.A na přetížených kamionech stojí celá autodoprava tak to je trochu silné slovo a nesouhlasím s tebou :!: .Ty to bereš jako by to bylo pravidlem co kontejner nebo sklopka automaticky musí mít 50t celkovou.A naklad bůh ví jaký. :roll:
pon pro 27, 2010 11:19 am

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

já netvrdím že přetěžování není ale rozhodně není v takové míře jaké bylo.a kdo dnes přetěžuje při trestech jaké za to jsou není normální,já jen srovnávám to co mi vleze uhlí do mého návěsu s tím co jsem měl možnost sledovat ty kteří tu řepu vozí,nevím jak je řepa těžká ale podle těch fůr bych to zas až tak divoce neviděl,za druhé podle fůry někdo pozná kolik toho má? pokud ano tak když vezu koks tak to by mě PČR musela zastovovat co 10 km protože to nejde ani zaplachtovat a mám toho jen 26 tun takže o 2 tuny méně než můžu.
já nevím mi to příjde naprosto zbytěčné čeření vody,a diskuse na toto téma ( přetížené auta ) už je tady více než dost.
a P.S. petici proti přetíženým vozům jsi podepsal,pokud ne tak je to střelba do vzduchu ale s patronami bez kulek :!:
a ještě jedno P.S. jsi tatrovák tak bys měl vedět jak tatrovácký podvozek ničí asfalt :?: :wink:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pon pro 27, 2010 11:20 am

hans6520
Příspěvky: 50
Registrován: stř říj 13, 2010 10:39 pm
Bydliště: Jevišovice

Příspěvek

Nejsou fotky náhodou z Přerova? Jinak řepná kampan' to mluví samo za sebe vydělat se tam prej dá ale jak tady již padlo za jakou cenu? Podle mě jsou lepší příležitosti...
tady už nejsem a zdravim všechny co mě znají ;-)
pon pro 27, 2010 11:22 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů