Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

kuntík
Příspěvky: 986
Registrován: pát črc 17, 2009 3:11 am
Bydliště: JM

Příspěvek

Já jen k těm dohodám o provedení práce...obvolal jsem většinu pojištoven a jen u České pojištovny a ČSOB pojištovny se to na ty dohody vztahuje.
asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
pát zář 11, 2015 1:55 pm

Maillo
Příspěvky: 49
Registrován: stř črc 18, 2012 8:28 am
Bydliště: Big Bilovic

Příspěvek

Dle mě je to k ničemu.Kreje to tři a půl násobku platu,všichni máte psanou desítku.Když mě vul převrhl kamion že psal esemesku dostal jsem 45tisíc a škoda byla 800tisíc.Osobně jsem za trhneš gumu,urveš zrcátko?Tak to zaplať,dá to pojišťovna rád ti to vrátim.
Zaměstnavatelé šetří na mzdách a jediný, kdo na to doplácí jsou řidiči. Toto je jediná výhoda řidiče, když bere minimální mzdu, že odpovídá jen 4,5 násobkem hrubé mzdy. Z čeho by tu škodu 800.000 kč jako zaplatil, když vlastně dostává 9000 kč měsíčně? Ta blbostka má hradit spoluúčast havarijního pojištění, a né mrdlé kola protektorů, na kterých zaměstnavatel zase šetřil. Každá mince má dvě strany. To ale nic nemění na tom, že autodoprava je téměř v prdeli, a je jedno, jestli si šofér, nebo majitel autodopravy.

A jak psali kolegové, pojištění jako takové je vždy o tom, jak se to nahlásí, ať je to majetkové, nebo životní. Každá smlouva obsahuje VPP, kde jsou napsané výluky pojištění, ale to přece nikdo nečte.
Neni jiná možnost jak donutit " pana šoféra jak se chovat k autu"
A je nějaká možnost, jak donutit pana majitele, jak se má chovat k zaměstnancům?

Prostě je to fakt naprd z obou stran :(

Hlavně kolama dolů :)
pát zář 11, 2015 5:43 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů