Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: -Ondra-, martin_100, Olda, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jozin
2. NAPOMENUTÍ
Kontaktovat uživatele:

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

Jezdim obcas do Anglie a kdyz uz tak pokazde nekam jinam.K necemu to je dobre,nehrozi ti stereotip.A proto tu praci jeste furt delam,jezdit stabilku,automobilku,nejezdim davno.V patek stal v Dover madar,Waberer,komplet sezrotovany naves z nizkeho viaduktu.Do reci mu nebylo se nedivim.Vzdy jsem uvazoval nad tim jejich znaceny vysky mostu,kam se vlezes.Ze to maji ve stopach jsem pochopil,i kolik je stopa cm.Nekdy to je i v metrech ale ne vzdy.Tak jsem si udelal mensi tahak v me hlave, a to co je pod 13.5stopa(stejne jak delka navesu je 13,5m)je spatne.Takze jak tam je 15stop,ani to neresim a jedu.Kazdy ma nejake figle jak si to zapamatovat ja takto.Nekdo to neresi vubec,necte a jede furt.A nekdo jezdi 20let do Forda treba a tam nic takoveho po ceste neni.
Neřeším...
ned úno 04, 2018 12:00 am

David29
1. NAPOMENUTÍ

Příspěvek

Tak víš co, já jezdím do míst, kde se nákladní auta nevyskytujou, pokud tam náhodou nezabloudí... Podle čehož to vypadá i to, po čem jedu, že tam na to nejsou zvyklý - zejména parkujou osobáky, jak se jim chce.
I kdybych urval schod, tak se nestydím - holt se to může stát, nejde mít oči všude (hlídat toho co ukazuje, hlídat ty co běhaj za autem, hlídat zaparkovaný auto vlevo, a nejdnou zjistíš, že jsi neuhlídal tu hromadu hlíny vpravo). Oproti kolegům mám relativně čistý futra.
Další věc je (ehm, ta pružina v gumě), jsem byl za tmy na šrotáku, kde jsem couval okolo hald šrotu někam do kouta... Takže asi tak. Kličkování mezi roxory na stavbách je normál, to už ani neřeším. Jen si dloubnu do vrtáků, že je to u nich fajn autoškola a perfektně se člověk naučí mejt auto (když jsem tam 5x za den, tak ho za den 5x meju od bahna).
Zničenejch obrubníků mám nespočet - a po varování, že jim ten obrubník zkruvím,.. Inu, objednavatel tam ten beton dostane - obrubník neobrubník, zámkovka nezámkovka.

No, ale dneska další zářez. U hasičů, jsme měli nějaký nácvik. Dostal jsem pokyn, že mám Tatrou vyjet na kruháč a zpět (500m). Bohužel, jsem to nebyl já, kdo s tím autem vyjel z garáže, a kdo tam dal klín. No nic, tak musím sehnat novej... :-D
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned úno 04, 2018 9:04 pm

Ivan Hofman
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Když se kácí les tak litaj třísky , kdo nic nedělá nic neskur.. :D
ned úno 04, 2018 10:13 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“