Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

Sem trošinku spěchal a na Vipitenu na platidlech byla nějaká baustellka nebo co a já ho rval co to šlo :roll: Pak sem musel v Trentu do MAN, bo sem nahoře na chladiču kabinou prosek obě hadice :oops: Jak to nevím :doh:
Obrázek
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř pro 04, 2019 11:01 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

Asi jsem úplný blb.co se stalo?to si uvařil?nebo do něčeho jebnul?
čtv pro 05, 2019 9:40 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

Vzal sem nějakej hrb a jak to skočilo, tak sem si až cvak zubama a ta kabina jak sedla, tak mi prosekla obe hadice na vodu vedoucí do velkýho chladiče na předku.. Tekla mi voda ven, ale z kopce to vopatrně šlo :idea:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv pro 05, 2019 9:49 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

To nedokázal ani sklopkar s Manem na halde :D
čtv pro 05, 2019 10:23 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

No jó, když je žízeň :D Bouda byla tuším na pérech, bo měchy nam od EEV neberou :idea:
Takhle sem se zdemoloval jednou ze soboty na nedělu :D
Obrázek
To je tak, když tě celej tejden honí :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv pro 05, 2019 10:30 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

Pitný režim je v pořádku.zajimave že už vám kupující ksilt nad okno.ja měl bez.v létě idealni :)
čtv pro 05, 2019 7:08 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

Nekupují, to už je tak 5 let ta fotka a tehdá zrovna přišla série, že sme ho měli :wink: Teď ho taky nemám, viz téma MAN a moje úprava rolety a taky na tak vysokým okně je tam k ničemu :D Ovšem kdo ho měl, tak nemusel na myčce skápět to přední zrcátko. Technik se chctěl ukázat a na autě na který sem měl v neděli jít, demonstroval šoférovi skáplění. No a bo nejsou na euro6 stupínky vpředu, tak vyskočil, ohl špígl, rozbil ho vo čelní okno a bylo po školení :D Sem pak v neděli dolít při přebírání auta, že to není v papírech a je rozbitý a kroutil se jak had než mi to kluci řekli :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv pro 05, 2019 7:20 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

Aha.spigl taky sklopuji.to nad oknem.jak mají u nás.kartacem ze země to jde v klidu úplně
čtv pro 05, 2019 7:30 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

Teď ho už nesklápíme vůbec, bo to nějak vyladili kvuli tomu, jinak to jde z kabiny od spolujezdce rukou :wink: Aby sis to nerozbil koštětem :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv pro 05, 2019 7:33 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

Já su jarYn taky :D Záhada jak prase, na jednom hrbu mi poskočilo auto a tak jako se eště dvakrát ponořilo jak člun než se to uklidnilo :shock: Pak zas, tak sem začal přemejšlet, tlumiče vepředu, guma měkká, no to bych zas poznal na volantu. Prasklý péro.. né mám po jednom, to bych už nejel, tak zadek, zutej tuplák nebo utržená kabina. Né, ale co náklad, že by mi tam něco jezdilo, šplouchalo :think: Začínám špekulovat jestli se podemnou nevlní most a nespadne, možná zemětřesení, znovu houpanec a do zad.. To mám jen vypnutý na sedačce předozadní tlumič kmitů, sahám pod stehno, bylo zapnutý. Zahrkám sedadlem dopředu dozadu a už mi to došlo, já měl vypuštěnou sedačku :doh: Asi už potřebjuju dovču, vymějšlím kokotiny :D Mno
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv pro 12, 2019 3:34 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

Jedu od Kladna přes Přítočno - oslnilo mě slunko, říkám si že nic nevidím.
Hledám krajnici, kterou vidím a opatrně jedu.

Najedou před sebou vidím před sluncem větvě - říkám si, že to je divný. A v tu chvíli jeb, najel jsem na obrubník :-D
Pak jsem záhadu vyřešil, opravdu jsem kraj viděl správně. Jenže pak je tam odbočka, a za tou odbočkou je chodník půl metru do sinice a je tam zatáčka


No, a pak kolega na ledu málem sjel do jímky :-D Jak zastavil, tak se svez... Ale dobrý
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
úte led 21, 2020 10:06 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

To je tak, když vám zapadne karta někam, kam by jste se netrefili kdybyste chtěli :D
Obrázek
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pát led 31, 2020 8:17 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

:D Šikula :D
Abych se ti nesmál.. Naložil sem dřevo kdysi, až po střechu, tak sem si ji zhrnul a lozil tam kvůli kurtům a rohům.. no až sem to měl skoro narychtovaný, tak sem se ohl a padl mi telefon mezi ty balíky dřeva.. No musel mi dva balíky vyndat :doh: Samozřejmě, ten vůl musel zrovna volat :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát led 31, 2020 8:28 am

Vejr
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 24, 2010 11:06 pm
Bydliště: Kladno

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

jo. Liánu jsem v 93tím hodil do šrotu i s pasem zapadlým někam za výdech topení. Už jsem ho nenašel. Na Folmavě ze mě měli grenzáci prdel jak se to snažím rozkuchat, pak mě pustili i bez něj
pát led 31, 2020 2:16 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: řidiči umělci aneb co jsme zdemolovali a orvali

Příspěvek

Původní scénář byl víc katasrofickej, že to budu muset rozebrat komplet, abych sundal klávesnici... Ale díky bohu stačilo vytáhnout ten displej a šáhnout za ní a nahmatal jsem ji.
No holt jsem aktivní blbec co ji vobčas vytahuje a chce si vyfoukat kabinu, než jdu domu :-D
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob úno 01, 2020 7:49 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů