Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Takže nohy mi vymenili aspoň provizorně a já jel vyložit naklad z toho Stuttgartu na skládku. Podotýkám že tam jezdí JENOM auta které jsou určeny na stavbu. Myslím tím ty zvedlé MAN, aroxy apod. Příjezd na kopec po rozblácené cestě jsem ještě ustál bez újmy. Na vrcholku jsem měl nacouvat na okraj kopce a vyklopit. Celý týden lilo, tak jsem se šel chlápka v buldozeru radši zeptat, jestli se tam nezabořím. Odpověď klasická: Že prý neee, že je to dost tvrdé a každý se z tama dostal v pohodě.
OK. Zapínám uzávěrku a svižně couvám k okraji. Už už jsem byl skoro tam, když v tom plasty zapraskaly a spojlery pod nárazníkem zůstaly ležet před autem. Nasraný jak plná žumpa vyletím z auta a řvu na toho buldozeristu jestli si ze mě dělal srandu či co, dál mu už jen česky nadávám do přirození obou pohlaví.
No nic vykopil jsem to, naklad mě posunul asi tak o 5 metrů a dál ani prd. To už ke mě buldozerista nacouvával s buldozerem a mává na mě ocelovým lanem. Zahákli jsme a s uširvoucím skřípěním mě vytáhl z bahna.
Stojí před výjezdem, auto orvané jak samica, zablácené po střechu... Volám opět dispo, že jsem urval spojler pod nárazníkem. Jeho odpověď mě dostala. Prý- a nárazník? Máš? Říkám že ano. A on prý, tak to jsi ještě v poho. Dirk tam nechal včera i nárazník :shock:
A poslal mě nakládat do Mnichova. Nikdo se ani neobtěžoval zavolat- je to tam na pikaču, dávej bacha. Hlavně že se to odvezlo. Ke konci týdne jak jsem se tak občas potkával s kolegama, jsem postupně zjišťoval že snad nebylo nikoho, kdo by ten týden přežil bez újmy na autě. No celkový učet- 13tis euro škody!!!
Stavbu nakonec přepustili jinému dopravci a my si dáváme auta dokupy ještě teď.
No dařilo se 8)
úte bře 15, 2016 8:50 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

13 tis € za si kupuji ojetý vůz z D :roll: :lol: . Nevíš za jaké ceny jezdíte ?
úte bře 15, 2016 9:17 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Tak to bych kecal, ale tak nějak tuším že jsme za ten týden v plusu asi nebyli :D
úte bře 15, 2016 9:26 pm

paprna
Příspěvky: 714
Registrován: stř říj 21, 2009 10:27 am
Bydliště: Morava

Příspěvek

jakube chybama sa clovek uci. Nekdy je to proste levnejsi a nekdy drazsi. Ja si osobne pri jizde do hliny davam velikeho majzla.
Střídač. Uz nestridam :P
http://www.youtube.com/paprna
sob bře 19, 2016 3:56 pm

Tudle
Příspěvky: 537
Registrován: ned bře 01, 2009 1:41 pm
Bydliště: Studénka/ Křivsoudov

JakubS

Příspěvek

Já kladně hodnotím tu myčku. Provedení může být různé, ale v Čechách by se s tím nikdo moc nezatěžoval viz stavba v Třinci, jak psal nedávno Roadek. A zásada zní: nikdy nevěř lidem na stavbě, že to je v pohodě.... nikdy není :lol: :lol: :lol:
A dispečerům, to je to samé :lol: :lol: :lol:
Židle a telefon :-)
ned bře 20, 2016 4:34 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

S myčkama je to smutný. Dělám do staveb necelý rok a zažil jsem ji dvakárt - z toho jednou trvale vypnutou.

Nejlepší je, tak ti všude řeknou, at jedeš tady pomalu a vemeš za to pak dál.... A just ne, vždy za to vezmu hned za stavbou, at ten bordel de za nima
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned bře 20, 2016 5:06 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Pracovníkům staveb se nedá věřit ani nos mezi očima, jsou schopni řidiče navigovat do míst, kde pomůže už jenom vrtulník.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
ned bře 20, 2016 5:34 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

A "domkaři" si myslí, že auto se dá přenést a mají dojem, že kam zajela ávie a nezapadla, že to zvládne i 35t mix
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned bře 20, 2016 9:05 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne stř úno 19, 2020 6:04 pm, celkem upraveno 1 x.
sob čer 11, 2016 11:38 pm

tv-luky
Příspěvky: 127
Registrován: pát zář 25, 2015 10:52 pm
Bydliště: SK východ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Čo neopravis s lepiacou paskou,tak tam treba este viac pasky :D

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
sob čer 11, 2016 11:54 pm

Bagr
Příspěvky: 2576
Registrován: stř bře 01, 2006 6:20 pm
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Až bude pršet, zateče mu do toho a bude po srandě :-D
Vše o Karosách na stránce:
www.karosa.webgarden.cz
ned čer 12, 2016 12:51 pm

xkubisekx
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 363
Registrován: ned lis 02, 2008 1:32 am
Bydliště: Zlín

Rám návěsu

Příspěvek

Tak se odporoučel jeden návěs do šrotu. Tak dlouho se jezdilo s prázdnýma měchama na poslední nápravě až se "ucho utrhlo"

Obrázek


Obrázek
Není umění jet na západ, ale na východ. Do portugalska dojede i chobot s osobákem, do Kazachstánu Pan řidič...
pát čer 24, 2016 7:41 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Ten rám návěsu hlavně vykazuje značnou korozi sám o sobě :-)

Podle vzhledu to není nejnovější Schmitz,a vypadá to že byl dost nakládanej na zadek...
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
sob čer 25, 2016 1:33 pm

xkubisekx
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 363
Registrován: ned lis 02, 2008 1:32 am
Bydliště: Zlín

Příspěvek

No starsi je to jo, r.v. 2001. Ram a vse okolo uz ma svoje za sebou, proto sem s nim pocital max. do zari.
Nakladany na zadek moc nebyl, max. cca 1 metr za posledni napravu a to jeste zadne velke zatizeni. Vozil z 75% kari site, takze naklad
krasne rozlozeny od cela, kousek za posledni napravu. Ale ze zatezaku vypadlo gumove tesneni, takze se mechy na posledni naprave
nefoukaly do plna a pak to dopadlo takto. Praskla je jen leva strana.
Jasne je, ze byl uz celkem hodne orezly, ale koupil sem ho pred 3 rokama za par susnu, takze sem ani necekal ze vydrzi tak dlouho jak vydrzel.
Skoda jen ze sem na nem pred 3 mesicama delal komplet nove brzdy a elektrika.
Není umění jet na západ, ale na východ. Do portugalska dojede i chobot s osobákem, do Kazachstánu Pan řidič...
sob čer 25, 2016 8:00 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

nějak mi nejdou nahrát fotky...

Tak aspon takhle. Takhle spí betonpumpy :-)

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=580C39DB
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned čer 26, 2016 11:03 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů