Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tomiku - ... a očem se to tu celou dobu bavíme?! :pray: :doh: (chce se mi říci Plho ...!) Je to marný ...
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
úte úno 04, 2014 5:12 pm

Uživatelský avatar
Luďa
Příspěvky: 1426
Registrován: sob říj 31, 2009 10:24 pm
Bydliště: Nížkov (ZR) - Brno

pro 4215

Příspěvek

uživatele na Novinkách.CZ s nickem Daniel Florian, Brno nemůžeš brát vážně. Je to známej provokater a už má cca 5. nick co já vím. Ale snižuje věk. Vždycky psal o lidech nad 50 let a teď to snížil na 40.
Když se potíš u polívky - jsi zdravý.
Když se potíš u acylpyrinu - jsi nemocný.
Když se potíš u sexu - jsi starý.
Když se potíš u práce - jsi blbý
úte úno 04, 2014 5:18 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

ne ja jen tak že jsem oto zavadil tak sem to tady dal.podle mě už je na silnici většina hovad a arogantních dementů.
mě to připadá tak,jako moje děti jeden má 4 roky druhej 12 a pořád se hádaji nadávaji a dělají si naschvály a furt dokola.tak mi připadá že většina těch debilů je prostě nedovivinutá nebo má komplexy z dětství
2x Nissan atleon 210
úte úno 04, 2014 5:29 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Dyť to říkám už dávno. Psychotesty, ale opravdu pořádné (podobné na mašinfíru/jeřábníka atd. či pilota obdoba - já je dělal kdysi dávno) by mněly být povinné nejen pro C, C+E a vyšší. Ty by mněly být povinně povinné pro všechny skupiny A, B, .... Neuděláš? O.K. Bude udělán záznam do karty řidiče - jednotný systém. A pokud někdy v budoucnu daná osoba by chtěla dělat řidičské oprávnění, musí znovu (na své náklady) udělat komplexní psychologické vyšetření kde by zjistili zda může či nikoli. To je celé.
A každá pokuta + body (odebrání jen 3 bodů) okamžitě šupajdit na psychologické vyšetření, kde by se ukázalo co je zač daná osoba.
A to to vyšetření by mnělo být povinně co 5 (u profi) a co 7 - 8 let u ostatních řidičů. Jednoduché, nic složitého či převratného ...
A jak by bylo potom příjemně na cestách ... Já se toho nebojím.
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
úte úno 04, 2014 5:45 pm

mtc

Příspěvek

Netopejr -- jeden karambol už mám za sebou,naštěstí se nikomu nic nestalo a auto i s nákladem bylo v pořádku,ale dostat pod ruky toho d..... co mě vytlačil tak ho na místě asi zabiju
úte úno 04, 2014 5:55 pm

Uživatelský avatar
Netopejr
Příspěvky: 1381
Registrován: úte úno 12, 2013 12:59 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

mtc - i mne vytlačila kdysi Ávie a já musel uhnout na kraj cesty, kde mi sjely kola do škarpy a já si urval o okraj asvaltu olejovou vanu. Pak už jen odtahovka, a aviatik? Dobytek ujel! Jo, taky bych ho zastřelil na místě ...
World: 1 + 1 = 2
Czech: 1 + 1 = ?

http://www.barpanet.cz/
úte úno 04, 2014 6:05 pm

čert
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 150
Registrován: pát čer 21, 2013 11:56 pm
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Že se tý diskuzi pitomců na novinkách divíte... Vždyť je to tam samej komunista. Nedávno se mladýmu klukovi-čechovi utrhl vozejk za jakousi 12t na SK, bohužel ale vletěl do protivky, rozstřelil tam čelně auto-dopadlo to blbě. Ale pitomci na novinkách měli o vině jasno- Vlek se utrhl, protože byl řidič mladý jim z toho vyšlo. Je to parta idiotů tam. Prvně je někdo mladý, potom starý, potom ženská, potom moc ožralý, pak zase málo ožralý,... :roll:
úte úno 04, 2014 6:18 pm

Uživatelský avatar
Icewinter
Příspěvky: 1114
Registrován: stř říj 07, 2009 11:37 am
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Příspěvek

vcera na D1 2,5 km. Fotil kamarad celnik, ridic si prej stihnul i sbalit veci... tak aspon ze tak
Obrázek
úte úno 04, 2014 10:49 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

ja to taky říkal psychotesty pro všechny a povině.a ty bambulové tady chtěji na řidičák výpis z trestního rejstříku,nevim jestli mám brečet nebo se smát.a další svoloč je ta mezi náma co dělaji svojí práci jen pro prachy a nic jinýho to sou zmrdi který jen dělaji špatný jmeno řidičům.zrovna dneska jsem na takový 2 kusy narazil a už jsem fakt znechucenej co je mezi náma za svoloč. :roll:
2x Nissan atleon 210
úte úno 04, 2014 10:58 pm

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Co se týče toho kruháče, tak rozhodně nemyslím že s tím mělo nějaké dočinění to, že toho medvěda řídila žena, ty to mají podle mého o to horší, že když něco po..lalají, tak o to víc to lidi vypíchnou. Na stranu druhou zrovna nemyslím, že převrátit auto na kruháči je normální ve smyslu to se může stát kazdému... Vjet do příkopu (utrhnutá krajnice), někoho přehlédnout, odřít, neubrzdit jako jooo, to fakt stačí chvilka a je to, mnohé to potkalo, hnohé to potká... ale převracet se na kruháčích? Kolika z vás se to stalo? Ty kruháče jsou z principu dělané tak aby se jimi projíždělo pomalu a v kontejneru navíc ani nikdy nevíte, co vezete, tak přeci nemůžete valit jak blázni, ne? Jako ještě bych bral, kdyby v tom kontiku byl špatně ukurtovaný náklad ale jinak to prostě přestřelila s rychlostí.
úte úno 04, 2014 11:42 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

třeba to byla technická závada :lol: :lol: :lol: sory zase rejpu :lol:
ten střed kruháče je fakt debilní asi ho tím návěsem vzala a díky tomu se asi překotil holt to asi navrhnul někdo kdo projektuje bobovou dráhu nebo nevim
2x Nissan atleon 210
úte úno 04, 2014 11:59 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Ten kruháč je tam hnus,na ten zvýšenej střed jsem taky kdysi lehce najel zadním kolem a umí to autem houpnout nepěkně :wink:
Myslela že už je to dobrý a lízla to osou návěsu a holt kontejner s vysokým těžištěm udělal svoje...hlavní je,že na tom chodníku kam to lehlo,nikdo nebyl :wink:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
stř úno 05, 2014 12:00 pm

lukasV

Příspěvek

Tak na ten kruhac by som mal tip ze kto to bol ... ale ten Actros nema nemecke SPZ.
čtv úno 06, 2014 2:17 am

Radys

Příspěvek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


gps řekla jasně jedem tudy..:) polský kolega nam zustal za placem dnes:) naloženo 18t po střechu,podmáčená země a nezlobte se na mě blbost.. je to místo kam si netroufnu s osobákem. trakory s ním nehnuly ani žádný jiný pokus o vyproštění.
fota snad seřazena správně..
čtv úno 06, 2014 6:21 pm

vrky
Příspěvky: 251
Registrován: pon říj 20, 2008 6:19 pm
Bydliště: Rudník pod Black Mount

Příspěvek

Ale dojel daleko. A to se cení...
čtv úno 06, 2014 7:03 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů