Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
BigDinno
Příspěvky: 247
Registrován: úte kvě 17, 2011 9:36 pm
Bydliště: Banik!!!!

Příspěvek

jo no, policajt mu říkal ať si to nahlásí nebo že s tím pak bude mít velké problémy.
http://www.youtube.com/watch?v=-BLo6-8_gXQ
ženský,prachy,chlast... To mi nic neříká,protože pracuju jako řidič. 8)
ned dub 13, 2014 7:13 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

no pokud to nahlasi a neprizna tak pojistovna nebude plnit. min tyden mi to bylo take vysvetleno jak to tak chodi a jak se to dela. je to sice bordel ale bohuzel
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
ned dub 13, 2014 7:26 pm

Uživatelský avatar
BigDinno
Příspěvky: 247
Registrován: úte kvě 17, 2011 9:36 pm
Bydliště: Banik!!!!

Příspěvek

to je fakt bordel. no uvidíme
http://www.youtube.com/watch?v=-BLo6-8_gXQ
ženský,prachy,chlast... To mi nic neříká,protože pracuju jako řidič. 8)
ned dub 13, 2014 7:37 pm

meloun
Příspěvky: 422
Registrován: sob lis 13, 2010 12:40 pm
Bydliště: žamberk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

dej vědět, jak to dopadlo....
ned dub 13, 2014 7:49 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Dnešní Praha,všimněte si jak je na autě všechno zohýbané a utrhané,a posunutý motor v rámu dopředu do chladičů... Auto znám od vidění a skoro bych se vsadil,že ho ta firma ještě dá do provozu :D

http://praha.idnes.cz/kamion-se-nevesel ... zpravy_mav
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
pon dub 14, 2014 11:10 pm

Méďa
Příspěvky: 100
Registrován: ned lis 18, 2012 3:03 pm

Příspěvek

někdo od téhle firmy loni ukrad někomu z TF kontejner, bylo tady o tom téma :D :D :D takže boží mlýny 8)
úte dub 15, 2014 7:00 pm

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Chlapi, moc nechápu, jak by mohl nahlásit pojišťovně nehodu a nepřiznat. To by nahlašoval vlastně co? a hlavně proč? A hlavně, policejní protokol je policejní protokol, tam je viník označen a přes to nejede vlak. Právě proto se policajti volají, aby určili viníka.
úte dub 15, 2014 8:08 pm

Štolfa V.
Příspěvky: 574
Registrován: ned říj 05, 2008 8:22 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Když přijede policie,uzná tě vinným a ty podepíšeš protokol, tzn. že souhlasíš s verdiktem pčr pak asi není co řešit. Pokud ovšem s pčr nesouhlasíš a jsi uznán vinným, je tvojí povinností událost nahlásit pojišťovně, ovšem s dodatkem že se necítíš vinným. Pojišťovna nevyplatí pojistně do pravomocného vyřízení.
Toť moje zkušenost.
úte dub 15, 2014 10:02 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

no kdyz to vezmu co sem se dozvedel ja.
ridic mel pred 14 dny mensi kolizi. vinu nepriznal a nepriznal ji ani druhy ucastnik, a tim padem se nechal dat do spravniho a uvidi se jak se rozhodne. ja jelikoz mam auto na operak tak nesmim hlasit nehpdu a musi ji hlasit vlastnik vozidla. ja mu to nahlasil a oni samy rekli ,jo my to nahlasime a vinu neprizname takze dotycny nic nedostane. me to je u prdele,ale kdybych asi mel kolizi s nekym kdo ma auto od teto spolecnosti tak bych asi ostrouhal a byl nasr...j. a oni hresi na to ze nikdo z poskozenych se nebude chtit soudit
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
úte dub 15, 2014 10:31 pm

Uživatelský avatar
BigDinno
Příspěvky: 247
Registrován: úte kvě 17, 2011 9:36 pm
Bydliště: Banik!!!!

Příspěvek

No mě to naštěstí dopadlo ok. Zítra mám rande s likvidátorem. Tak doufám že se na tom už nic nepodělá a opravu schválí. Kdyby jsme totiž neměli dispa vola šlo by to přes autorizovaný servis kde má naše spol dost dobré vztahy. A tam by ho zpracovali asi líp než já někde na parkovišti. Ale holt 20.km je 20.km. Tak uvidíme.
http://www.youtube.com/watch?v=-BLo6-8_gXQ
ženský,prachy,chlast... To mi nic neříká,protože pracuju jako řidič. 8)
úte dub 15, 2014 10:41 pm

Ptacud
Příspěvky: 26
Registrován: ned bře 13, 2011 10:59 am
Bydliště: Czech Republic

Příspěvek

čtv dub 17, 2014 11:47 pm

cestovatel110
Příspěvky: 445
Registrován: ned úno 14, 2010 7:06 am
Bydliště: Mělnicko

Příspěvek

KAMION-nevím,jak Vám,ale mě vadí,jak vozy typu Avia a Praga V3S atd nazývají kamion.To slovo znají hrdinové silnic,chodící v dřevácích s kozí bradou,tahajíce za sebou na 2metrovém řetězu kasírtašku plnou kreditek.Nikdy jsem kamion neviděl,jezdil jsem soupravou,nebo tahačem s návěsem,nesnáším bolševiky,a amerikanismus téže nemusím :lol:
pát dub 18, 2014 12:32 am

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Asi máte pravdu, ten řidič co srazil moju se taky vinný necítí i přes obviněné z trestného činu ublížení na zdraví z nedbalosti a tak místo jednodušší verze dohody vyrovnání mimosoudně se bude muset čekat na soud... Což prostě zbytečné, akorát to vše protahuje... Podle mého jde hlavně o přístup pojišťoven, až to bude jako v USA kdy rozsudky budou vždy dražší než dohoda, tak si pojišťovny rozmyslí, jestli se jim vyplatí chodit do soudních sporů.
pát dub 18, 2014 6:59 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

JiRaY: Jsem jel okolo, ten to musel dobre metelit. Ale docela by mě zajímalo, jak dopadl ridič? Musel si v kabině dobre namlátit...
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob dub 19, 2014 9:18 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

David29: pokud vím,tak těsně po té nehodě ho odvezli do nemocnice a pár dní tam určitě pobyl,otřes mozku,rozbitá hlava,podle toho co jsem slyšel od jeho kolegů nejdřív se to auto "postavilo na zadní",kabina křápla o most,pak trochu povolila nástavba a jak to dopadlo dolů,tak se urvala a překlopila bouda,a on si samozřejmě dal hlavou :wink:
Podle tachografu tam jel cca 50km/h

Jo a to auto bylo cca měsíc a půl předtím na dílně na nějaké větší opravě,dával se mu nový předek,plasty a zkrátka se udělalo aby nějak vypadalo a moc dlouho to nevydrželo :)
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
sob dub 19, 2014 10:56 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů