Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Man2203
Příspěvky: 15
Registrován: úte kvě 20, 2014 6:35 pm
Bydliště: Doma

aa..jana

Příspěvek

Každý udělá chybu,to se třeba stane jednou i tobě a pak..... :!:
pát led 08, 2016 11:02 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

Zasloužená smrt.. ???? nevím , ale kokot -debil se eliminoval naštěstí sám a tudíž už nikoho nezabije , což je dobře ,,,, co je blbě , že sebou vzal další život , a zničil dvě auta , z čehož ten řidič kamionu k tomu přišel, jak slepej k houslím :( a buhví jaký ponese případně psych. následky ..... kdyby jel ten idiot sám a zabil se sám, tak mu rád zatleskám ...... je to smutný , ale je to tak ..tečka konec pohádky
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob led 09, 2016 2:45 am

pedrosa
Příspěvky: 293
Registrován: úte říj 26, 2010 8:52 pm
Bydliště: Havířov

Příspěvek

sob led 09, 2016 8:42 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Jako schvalovat a souhlasit se smrtí někoho, kdo udělal volovinu... pěkně jste klesli.

Kdyby měl zařvat každej, kdo udělavá volovinu - tak je na silnicích prázdno a ani sem by neměl kdo psát
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob led 09, 2016 8:47 am

StrejdaChuligan
Příspěvky: 826
Registrován: stř led 04, 2012 7:55 pm
Bydliště: Broumov

Příspěvek

David29 tak to teda pekne kecas. Tady je prece 95% lidi naprosto bezchybna :)
Je vsem hovno po tom, kde jsem a kde jsem byl.
sob led 09, 2016 10:00 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

David29.... a co sis jako myslel, že ho mám - máme litovat ????? kretén zabil nevinnýho člověka ( že zabil sebe, na to mu sere pes) , rozbil dvě auta , v případě, že tam byl autobus plnej dětí a skončil někde hluboko v rokli, taky ho budeš obhajovat ? :roll: taková je bohužel realita na silnicích , a "rozum" některých blbů na silnici , tomu se nevyhneš , nepřevychováš to , neschováš se před tím. leda by ses zamknul někde v bunkru ..... zažil sem několik smrťáků na živo a vždy budu tvrdit , pokud se debil eliminuje sám, udělá jedině dobře pro ostatní , bohužel kolikrát vezme sebou i nevinný :( :( zkus se postavit do role , kdy proti Tobě letí nezvládnutelnej idiot ....a uvidíme , já už si to zkusil dvakrát ..měj se ....... můžeš napsat ódu na to, jak hluboko sem klesl :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob led 09, 2016 10:01 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Martine neříkám, že ho někdo musí hned litovat. Ale i tenhle chybující člověk má rodinu, přátele - a určitě neměl v plánu se tam zabít i s přítelkyní.

Jak jsem napsal, pokud by měl zařvat každej kdo chybuje, tak si tu nepíšeme (a opravdu se nebudu s tebou hádat, jestli jsi nikdy neudělal volovinu). My měli akorát tu kliku, že naše voloviny nebyli život ohrožující nebo jsme je ustáli a pak si akorát řekli "Ty vole, to jsem ale kretén!" To je celé...
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob led 09, 2016 8:30 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

ano ... možná jsme měli kliku ... to není přání smrti, ...to je suché konstatování , nic víc a nic míň .... každý svého štěstí strůjce , jezdil jsema jezdím někdy stále ostře , vždy sem tak jezdil ... volant je moje kreff už od snad 15-ti, o to víc si dovolím říct, že mraky lidí lítaj jako krávy a umí hovno a to doslova ... v dobách kdy auta měla cca 75 koní jako muj moskal (no ...měl vic) ... to bylo trošku bezpečnější ...silnice byli prázdný , dneska je tohle běžnej jev- bohužel , když Ti umře člověk v náručí a Ty víš, že nemáš šanci mu pomoci (a vim o čem mluvím) je to hodně smutný , ale nic , co by si sebou člověk měl nést dál... maximálně ponaučení ..... možná sem bezcitnej ,,, taková je prostě silnice ... to se děje a bude dít dál .... tímto ukončím tuhle morbidní debatu ...každý má na to svůj úhel pohledu .... muj dobrý známý jel hned za tím autem co to natočil a názor má stejný .... proč to ten dotyčnej udělal , když měl x možností, už nikdo nezjistí ... třeba zkrat to už ví jen ten nahoře ... bohužel
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob led 09, 2016 9:22 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Asi takový mix pocitu nesmrtelnosti, spěchu a mizerného odhadu v autě bez motoru.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
sob led 09, 2016 9:25 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Tady to vůbec nebylo o autě bez motoru,ale o řidiči,co ztratil soudnost...bylo předem jasné,že v tomhle místě předjíždět,je o průser,a když jsem viděl pod jakým úhlem tam vletěl,a jak to ještě nelogicky strhnul vlevo pod kamion... ten vůbec nevěděl co dělá,zpanikařil už v momentě co předjížděl a viděl proti sobě světla a pak zareagoval nejhůř jak mohl :(

Kdyby to hodil do škarpy vpravo,troufám si říct že mohli oba vyváznout naživu... ale to je jen spekulace :wink:

P.S: Odjakživa mám auta "bez motoru",nikdy jsem neměl auto,ani osobák,který by "jel",ale stačí jet s rozmyslem a brát v potaz svoje schopnosti a vědět taky na co jeho auto má,a nemá. Rozumně jet a předjíždět se dá i se slabým střepem,ale chce to víc přemýšlet

A nebudu dělat svatýho,kdysi mi při předjížděcím manévru v momentě,kdy jsem přecenil zrychlení auta,zachránilo kastli to,že jsem předjíždění včas vzdal,přibrzdil a zařadil se zpátky za původně předjížděný auto...
Kdybych to rval dál v naději že ho předjedu,dopadlo by to špatně,možná podobně jak na tom videu :wink:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
sob led 09, 2016 11:50 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

ned led 10, 2016 2:15 am

Bagr
Příspěvky: 2576
Registrován: stř bře 01, 2006 6:20 pm
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Z některých komentářů jsem rozčarován.
Vše o Karosách na stránce:
www.karosa.webgarden.cz
ned led 10, 2016 1:26 pm

f.lubo
Příspěvky: 198
Registrován: pát led 01, 2010 4:10 pm
Bydliště: vsetín

Příspěvek

Ona měla 32 a on 36let a byli nekde ze Vsetínska,takže pár minut domů.
lubo
ned led 10, 2016 3:09 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4500
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

Nebudu se vyjadřovat zda to je chuj, nebo né,na to jsou zde jiní odborníci, ale co mě spíš zaráží, nebo co si myslím z toho videa, že to nemohl být devastující náraz, aby z toho byli mrtví. Když kolikrát vidím auta jak vypadají, že to je koule šrotu a potom řeknou, že z toho řidič vylezl živý s pár odřeninami. No nevím.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned led 10, 2016 4:18 pm

mtc

Příspěvek

Náraz můžeš mít malý,jakmile si zlomíš vaz máš smůlu.Tady to byl boční náraz tak by jsem to tipoval na ten zlomený vaz
ned led 10, 2016 5:05 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 hostů