Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

jeste strilet taky mozna by se dalo pouzit :-) ..dyt to musite videt taky prece, jak se u nas jezdi a nerikam krizovat za par minut nebo km/h navic, taky mi prosla i prejeta skoro hodina jizdy, ale s rozumnym vysvetlenim a mesice zpet bez podobnyho prestupku, takze bylo jasny ze to nedelam bezne. O kurtovani se nema cenu bavit, naposled v Mirosove sem se nestacil divit co tam jeden predvedl. A policajti na to se*ou, vidis je akorat kdyz nekdo nekde zastavi a jde si nakoupit. Za ten den jsem potkal jedno policejni auto a v tom zenska v civilu. Nebo semtam nekde meri, ale zas na stejnych mistech. A predjizeni dvou kamionu v obci vysoko nad limitem je na flastr jako krava, to se na me nezlobte, u silnice baraky, kramky... Funguje to v D, tak proc by to neslo u nas, i s toleranci ze kdyz povoli 70, tak se bude jezdit 80......a takovej bonus, zastavil sem na jedne benzine tady, pruhy vedle sebe pro kamiony a nez jsem obesel auto, tak jsem potkal 3 hov*a, 2 v pytliku a jedno volne lozene a to hajzliky zadara byly tak 10 metru max...
pát pro 09, 2016 10:02 am

Uživatelský avatar
mikunited
Příspěvky: 216
Registrován: ned lis 12, 2006 9:25 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

ned pro 11, 2016 8:55 pm

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

asi by se to blbe chladilo a nejde dat noha do okna
ned pro 11, 2016 9:32 pm

Vejr
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 24, 2010 11:06 pm
Bydliště: Kladno

Příspěvek

no chtěl bych se s tím motat někde po městě, rohy návěsu v zatáčce musej čouhat až do protisměru

jo a policajti v neděli na D4 lovili friga jestli neojebávaj zákaz
pon pro 12, 2016 1:30 pm

Das Auto
Příspěvky: 36
Registrován: pon pro 10, 2012 9:32 pm

Příspěvek

čtv pro 15, 2016 10:55 am

luk
Příspěvky: 31
Registrován: ned úno 22, 2009 11:55 am
Bydliště: Hodonín

Příspěvek

Děkuji Policii Olomouckého kraje za vyřešení incidentu před kruhovým objezdem Olomouc - Mohelnice. Já samozřejmě s kamionem v pravém pruhu se snažím zipovat a pouštím osobní automobil před sebe a další se řadí automaticky za mě z léveho pruhu. Řidič předemnou ač nemusí děkuje. V tom se přiřítí další osobní automobil a tlačí se do pravého pruhu. Tlačil se moc až mu upadlo zrcátko a praskla guma.
čtv pro 15, 2016 11:13 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

luk: pěkně napsaný :-D
Mě by zajímalo - co ti řek když jste vystoupili a ty jemu? Mě by to strašně zajámalo, co takový pak pak prohlásí...
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pát pro 16, 2016 12:25 am

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Asi by mi to za ty problémy a ztracený čas nestálo, ale jako školení dobrý.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
pát pro 16, 2016 12:27 pm

luk
Příspěvky: 31
Registrován: ned úno 22, 2009 11:55 am
Bydliště: Hodonín

Příspěvek

David29: Ani jsem nevystupoval, jenom jsem stáhl okno a pán mě řekl jestli se neumím zipovat. Tak jsem mu řekl at se podívá že jeden osobák mám před sebou a další za mnou a že to nebudem řešit před kruháčem a počkám na pumpě. Tak po 15 min pána někdo dovezl na pumpu a chodil kolem kamionu a díval se jestli jestli ho mám nabouraný. Tak se ho ptám co potřebuje, zeptal se jestli jsem neboural. Říkám že já ne ale on do mě. Tak mě začal vysvětlovat že to má nepojízdné že má seknutou gumu. Tak mu říkám at si dá rezervu jestli má a nebo si zavolá odtahovku. Tak že jede pro auto a přijede s policií. Tak po 15 min přijela policie a ptali se jestli mám něco na autě. Říkám že ne, tak prý můžu jet že pánovy už to vysvětlili že to byla jeho chyba.
sob pro 17, 2016 9:02 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

luk: Tak to je pěkný. Ale i kdyby pán měl pravdu ohledně zipu a nezipoval jsi, tak by to stejně byla jeho chyba - protože on může vozidlo při zipování omezit, ale ne ohrozit... Proto když vidím že při zipování bych měl vozidlo nabourat, zastavím (aby eventeulně naboural on mě) nechám ho projet tou mezírkou co nechám a opřu se jen o klakskon
Ale je jasný, že jsi o něm ani nevěděl
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob pro 17, 2016 9:39 am

Uživatelský avatar
halibos
Příspěvky: 22
Registrován: stř čer 22, 2016 6:44 pm
Bydliště: Praha

To je v p........

Příspěvek

Další smrtelná nehoda se na D1 stala na 39. kilometru u Českého Šternberku. Ve směru na Prahu se srazila tři auta. Podle mluvčí Markéty Johnové zemřel řidič nákladního vozidla, který šel umístit výstražný trojúhelník a srazilo ho auto. Silnice je průjezdná jen v jednom pruhu.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/nehody-ledovka-d ... _krimi_neh
ned pro 18, 2016 9:04 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Tohle je strašný. Chceš to co nejlépe vyřešit, dát trojúhleník aby jsi zabránil kolizi - a nějaký pako tě sundá :(
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned pro 18, 2016 9:19 am

Kalvados
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 14, 2012 9:15 am
Bydliště: Morava

Příspěvek

Dokud nebudou trestně stíhat dispečery od SÚS, tak se nic nezmění.
ned pro 18, 2016 9:51 am

PavelSoukup
Příspěvky: 3
Registrován: ned lis 06, 2016 1:16 pm
Bydliště: Praha

Bouračky

Příspěvek

Další absurdní nehody - http://kralmotoru.cz/media/absurdni-bouracky . Kam ty řidiči dávají hlavu ... a kam pořád tak spěchají ...
ned pro 18, 2016 12:22 pm

Uživatelský avatar
Severnaya
Příspěvky: 1222
Registrován: sob úno 02, 2013 5:43 pm
Bydliště: Příbram

AGPI Pisek

Příspěvek

ned pro 18, 2016 2:37 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů