Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Karel334
Příspěvky: 1602
Registrován: sob bře 11, 2006 8:36 pm

Příspěvek

v r 2000 jsem o dovolené bydlel u chorvata doma na baráku.Nikde nic zamčeno,byty otevřené ,auta klíč v zapalování okna dole,na skútrech přilby, prostě free zone, musel jsem se ho zeptat že to tam takto funguje.Odpověděl, že když potřebuješ pomoc a přicházíš jako přítel tak máš vždy dveře otevřený.Jak jsi zloděj a pod. zmetek ,tak každý chorvat má na půdě kvér a bude zle!! Mám to stále v paměti a v dnešní době je to dost aktuální.
stř pro 21, 2016 9:10 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne ned kvě 12, 2019 11:41 am, celkem upraveno 1 x.
stř pro 21, 2016 9:55 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

tomis-naprosto stejny nazor jak ty mam na to.Ted ta saskarna co je kolem,milion uniforem,dva miliony civilnich cernych policejnich BMW E60.... :shock: Kde byli pred tim?V prdeli,zalezli na Aralce,jak zpiva p.Nohavica,,Ladovska zima,,.A ty zatarasy co staveji v CZ jsou kcemu?Kolik takych dementu do CZ zavita?.Nejvice mi j lito ridice,byl prepaden,nemel sanci to sam vyresit,pokud byl pobodan na uvod hned,muzes byt nabouchany jak chces ale sili ti odchazeji hodne rychle.Nevinnych me je taky lito,samozrejme,jen ti uz meli aspon minimalni cas na to zareagovat,uskocit uhnout,resit to.Ten mladik plny dojmu v TV jak tam vyklada-obrovsky kamion projel tesne kolem me...Co to je za sracky?Jaky obrovsky?standart17m,jak tesne kolem tebe?On jel po ceste a on sel po chodniku,tyto dve komunikace jsou snad vedle sebe ne?
Neřeším...
čtv pro 22, 2016 3:15 am

Uživatelský avatar
Vincek1
Příspěvky: 1269
Registrován: ned pro 04, 2011 10:22 am
Bydliště: Krnov

Příspěvek

Sof-moc rád čtu Tvoje komenty, vždycky sednou jak prdel na hrnec.U toho Radiožurnálu jsem taky nasraný, jaké s*ačky do nás cpou :savle:
(DAF LF 45.220) bývalo:) - teď stůl ( kancelářský ) a židle ( s kolečkama :D )
čtv pro 22, 2016 6:32 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Vincek-v Krnove mate klid ne?
Neřeším...
čtv pro 22, 2016 8:00 am

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Příspěvek

Sof presne :thumbud: :thumbud: :thumbud:
čtv pro 22, 2016 8:19 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

A já si vždycky říkám, kdo takový debilní rádio jako Radiožurnál poslouchá.. Jsem vždycky vzteky bez sebe, když automatické vyhledávání mi to tam 2x zasebou naladilo :-D

Já tyhle média s pseudozprávama neřeším - poslechnu si co se stalo (bouchla bomba, byl to ten a ten, tolik a tolik lidí zařvalo) - ale podrobnosti mě nezajímaj, protože vím že z 90% to jsou neověřené informace nebo záměrně redaktorem zkreslené, nebo přibarvené... Fakt nevím, který dementi třeba koukaj na zprávy na Nově. Takžé média beru s rezervou, a jelikož se událost prostě stala, nic s ní neudělám - tak mě podrobnosti fakt nezajímaj
. Ve finále je mi to tak nějak jedno.... Je to smutný co s stalo v Berlině, ale ten fakt nijak nezměním. Když bych začal střílet černý - tak by mě zavřli, takže bohužel nijak pomoct nemůžu.

A nebavím se o tom, že jednu událost jsou média schopna řešit celý týden, každý den 15min - ale už nic moc nového se člověk nedoví
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
čtv pro 22, 2016 8:31 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ja myslim ze jeste horsi je Impuls,nez radiozurnal,staci chvilku vnimat ty jejich ,,zpravy,,.
Neřeším...
čtv pro 22, 2016 8:52 am

Kalvados
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 14, 2012 9:15 am
Bydliště: Morava

Příspěvek

Ad Karel
To co píšeš bude subjektivní, zvláště chvilku po občanské válce. pro někoho debilní rádio Radiožurnál poslouchám, protože právě toto médium je objektivní a když se chci pobavit přelaďuji třeba F 1.
čtv pro 22, 2016 9:15 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Tak mě zprávy v rádiu vůbec nezajímaj.. Stejně je moc nevnímám. A vzhledem k tomu co tam hraju - to je tak na usnutí :-D
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
čtv pro 22, 2016 10:04 am

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

David 29: Zprávy ani podrobnosti mě nezajímaj... Tak hlavně, že máš jasno... :roll:

Ti, kteří "už vědí", co přesně se v kabině polského kamionu odehrálo mohou přispět s britskými šoféry na rodinu zavražděného řidiče https://www.gofundme.com/van9vwuk , ale "pozor" na tomhle webu se občas pomáha i syrským uprchlíkům...
čtv pro 22, 2016 10:14 am

Uživatelský avatar
Vincek1
Příspěvky: 1269
Registrován: ned pro 04, 2011 10:22 am
Bydliště: Krnov

Příspěvek

Jožko-jasně, , že klid, Krnov není Berlín:) Jinak všem přeji klidné svátky:)
(DAF LF 45.220) bývalo:) - teď stůl ( kancelářský ) a židle ( s kolečkama :D )
čtv pro 22, 2016 11:08 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Budu se opakovat,Radiozurnal na me pusobi nejverohodnej.Obcas blaf a kachna,at je cim zaujmout.Podstatne zlepsily sve dopravni zpravodajstvi,i kdyz to furt neni ono,uz aspon reknou cislo silnice a hlavne smer,kde je ta ci nehoda.Takovy Impuls ti rekne,co mu zavola nejaky podnikatel po ranu ,co je zvykli delat PHA-BRNO za hodku,ze uz dlooooooouho ceka v priserne kolone(500m napriklad,zuuzeni do praveho pruhu)atp.Na D1 je prevraceny KAMION(avie stoji na vyjezdu dalnice,atp.)
Neřeším...
čtv pro 22, 2016 11:32 am

tomis
Příspěvky: 57
Registrován: ned črc 27, 2008 9:14 am

Příspěvek

Musím znovu reagovat na tohle téma, protože se mě to tak nějak dotklo mnohem víc, než ty ostatní útoky.., asi proto, že zahynul jeden z nás, náš kolega v branži.. :( , nechci to tady rozpytvávat, ale tak jsem se do toho řidiče vžil, odpoledne si volá s rodinou, stojí v Berlíně, kousek od domova, určitě jeden z posledních kšeftů pro letošek, těší se na Vánoce s rodinou, jak budou nakupovat dárky atd..pak přijde ke kabině nějaká špína hnusná, bůh ví odkud a zabije ho..je mi ho opravdu líto..jen by mě zajímalo, co se tam dělo, zřejmě asi řidič nebyl zamklej v kabině, tak na něj nahoru vyskočil nebo co..přece jen do zamknutýho auta se jen tak nedostane a hlavně by měl čas zavolat policii..nevěřím, že není nikde záznam z městských kamer, co se tam dělo, ty záběry existujou, ale jsem si jist, že na nich je něco, co svět nemá vidět..možná už fantazíruju, ale já jim prostě nikomu nevěřím!!!
No a jak už jsem psal, pak tam přijde celá německá delegace v čele s Merkel a tváří se smutně, takový nervy, co do mě vjely, to se nedá ani popsat, když jsem to viděl..!!!
O naší vládě a reakci na útok, to nepotřebuje komenář, to je debilita, nic jinýho!!!
,,Jsem rád,, že se útok nestal opět ve Francii, ale v Německu, protože je to jejich vina, co se tam stalo..! nevinných lidí je mi nesmírně líto.. :(
Jak už tady někdo psal, los mohl a v budoucnu může vyjít na kohokoliv z nás..bohužel, to je realita..
Proto nebuďte lhostejný k těmhle věcem, už jen debata k tomu je lepší než nezájem a lhostejnost..
Chraňte svoje rodiny a sebe a na cestách buďte opatrní a vždy, když po vás někdo bude něco chtít, třeba jen cigáro, dobře si rozmyslete, komu otvíráte dveře..
Já se po tomhle incidentu už svůj postoj zaujal na obranu mé rodiny a sebe ma cestách..jinak to bohužel nejde!!! :?
čtv pro 22, 2016 1:00 pm

slobo
Příspěvky: 697
Registrován: stř srp 19, 2009 2:09 pm
Bydliště: ICTY local in The Haague

Příspěvek

scénář pro další policejní pátrání:


:naughty:

Jak jinak,
než že skutečný atentátník bude muset být obyčejný opilec a dobrodruh,
který vždy toužil řídit kamion.

V hnutí mysli a po zápasu s polským řidičem došlo, k čemu došlo.
Vyšetřování skončilo, zapomeňte :!:


http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/ ... dnou-obet/
čtv pro 22, 2016 1:15 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů