Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Kukal jsem na to taky neboj v TV.psal jsem že se neserou s chlastem.to máš těžké když to tak vezmeš ,nikomu se nic nestalo přece tak co,ten u Strážného dopadl hůře
pon led 06, 2020 9:16 pm

Prouza88
Příspěvky: 6769
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

No jó, ale s přivčeným vokem ± to samý a výsledek uplně jinde :think: sám sem se takhle několikrát otáčel :oops:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon led 06, 2020 9:23 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Vítejte v mrtvém úhlu.

Příspěvek

Je to dobrý vtip. Ale v reále to sranda nieje.
Obrázek



https://www.idnes.cz/usti/zpravy/doprav ... pravy_pakr

Kamión išiel od Trmíc a osobné auto od Lovosíc. Kamión v križovatke odbočoval do ľava smerom na Dečín a osobné auto išlo tiež smerom na Dečín. Kamión po odbočení zostal v ľavom pruhu, lebo na ceste je stredová zábrana, aby sa do pravého pruhu nedalo hneď prejsť.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Keď stredová zábrana skončila kamión začal odbočovať do pravého pruhu. Na google mape je to dobre vidieť, ako sa kamión radí do pravého pruhu.

Obrázek

Tá nehoda sa stala ešte o pár metrov ďalej ako je odfotený kamión na google mape. Kamión pri odbočovaní do pravého pruhu narazil do zadku osobného auta. Otočil ho do ľava. Šoférka to neubzdila, prerazila plot a spadla z mosta. Mala štastie, že to prežila a že sa našli ľudia, ktorý jej pomohli a vytiahli ju z auta.
Obrázek Obrázek Obrázek

Je to len moja špekulácia, mohlo to byť aj inak, ale.. takto nejak vyzerá mŕtvy uhol v praxi.
pon led 06, 2020 10:49 pm

Der Sankte
Příspěvky: 768
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Ale zrovna na té straně má dvě parabolická zrcátka :idea:
úte led 07, 2020 4:27 am

jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Proto jsem se ptal zda ten osobák nemá brzdy?očividně nemá,je na hlavni tak kráva jede furt dal přece.že existují nějaký mrtvé úhly jde kolem ni a nejen kolem ni,takto jezdí každý osobakv cz.já z práva nikdy nepodjizdim nikoho,osobák bus kamion,protože vim ze to takto dopadá.Na vine jsou české autoškoly,maji uzákonit povinnost kazdehonnoveho žák sednout si za volant jen tričku,učitel se ma postavit před masku u spolujezdce a zeptat se zaka-jakmme ted vidíte.nic vice by nebylo třeba.l
úte led 07, 2020 9:58 am

Prouza88
Příspěvky: 6769
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Jak se k tomu staví policie? Někde sem četl, že to jde za osobákem, ale nevím už, za jakých podmínek to bylo :think: Jinak častý nešvar i v zahraničí, daj ti zákaz v levým, uhneš mu nebo tak a pojede tam trouba a pojede, neubere, nepřidá :wall:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte led 07, 2020 10:13 am

jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Neubere a nepřidá proto že to neví.mysli si že ho vidí z kamionu/busu.nevidi ho však.stejne jezdí i má baba dceru vůbec nekomentují.v létě my byla leštit okna na place ,vtom je jedinečná.jak seděla za volantem fh a leštidla okno,stáhl jsem okno spolujezdce,postavil se před masku a hulakam-jak mě vidíš???ona že vůbec.pak sem se postavil vedle dveří spolujezdce a ptám se už je to lepší???ona že ne..... :shock: tak ji to už trochu došlo snad.
úte led 07, 2020 10:29 am

153
Příspěvky: 1153
Registrován: stř led 24, 2018 1:42 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

.
úte led 07, 2020 11:19 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Víte, jak jsou před mosty takové té tyčky, co hlídaj vejšku? Vzhledem k tomu jakej to dělá rambajs, to opravdu může přejet a narvat to pod most idiot. Čas 7:47

PS: Já věděl že pod ten most nepojedu, vím kudy jet abych se vešel. Ale těm tyčkám se nebylo jak vyhnout

https://youtu.be/J48T_H4PyA8
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
stř led 08, 2020 2:44 pm

jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Netusim kdo to řídí ten kamion jen vim ze to je člověk ,,nevyjety,,.komentáře nekomentuji,ale třeba ten Walter mel dělat co?ne každý jezdí prázdný.tomu taxikujsem myslel ze kukne do kufry.na te shelce třeba ted odjeli od stojanu.a jezdit v pruhu pro husy no nevím to je úplná kokotina.dal jsem to raději vypnul.
stř led 08, 2020 3:25 pm

Prouza88
Příspěvky: 6769
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

No jo tak kolega to nemá lehký, mě to náhodou baví.. "jééééď k*urvááááá" :D Dal si prácu to sestřihnout, má to gut a ta prazšťina je top :D
Už sme ho tu pražili za předjíždění a něco se najde i taji no.. Nebuďte psi, sami nejste lepčí :roll:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř led 08, 2020 3:41 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

To video je ode mě.
Walter? Co by měl dělat? Po něm se nic nechtělo... To bylo na toho mamlase, co ho tam zavřel. A bus pruh je platnej pouze v době 6-10 a 14-19. V ostatní dobu se v něm jezit může ;-) Přesněji řečeno, vozidla nad 3,5t i musí, protože těm není jízda v levém pruhu v obci dovolena (pouze při předjíždění, odbočování...)
Taxikář nemá co čumět do telefonu, takovýdle zmrdy miluju - čumím do telefonu, tak se courám a vyližte mi prdel. Nasrat, dostal by klakson znova
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
stř led 08, 2020 3:56 pm

jose rabano
Příspěvky: 7526
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Prouza.ne každý tak jezdí.vstekat se netřeba praskne ti žilka.k tomu videu,co ti brání najet více do křižovatky,myšleno více to zalomit vpravo??pak uvidíš vše,chce to jen v klidu tak najet.pokud do někdy fakt nejde,séru to zalomim to jak osobák normálně v levo a sledují provoz v pravém dolním spiglu.je pravda že hodně zkresluje ale dá se to.Kameru mám taky ale dávat tu nic nebudu,provoz je bohužel takový že je vše o kompromisů.vice se už teda raději nevyjadřují na toto téma.
stř led 08, 2020 4:48 pm

Prouza88
Příspěvky: 6769
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Dodávka, na ní bagr a šup pod most :D
https://tydenikpolicie.cz/ridic-dodavky ... -internetu
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv led 09, 2020 1:01 am

Prouza88
Příspěvky: 6769
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Tak pánové, a už ho maj.. to trochu přepísk ne :think:
https://www.idnes.cz/ceske-budejovice/z ... zpravy_mrl
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv led 09, 2020 1:18 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů