Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Proto me udivuje ze takto v dnešní době ještě někdo jezdí.kameru ma co druhé auto dnes a mobily ma každý úplně.natočit to není žádný problém ale cementu furt-plna cara,zákaz předjíždění,jízda odstavnym pruhem nebo pruhem pro busy.
čtv led 09, 2020 10:42 am

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

truck parking automobilka Peugeot-Citroen Slovensko

Příspěvek

Keby ste niekto potrebovali vedieť ako a kde sa kamiónom parkuje pred automobilkou PSA Peugeot-Citroën na Slovensku, tak tu je návod.

https://www.youtube.com/watch?v=WGWBLNT ... e=youtu.be
čtv led 09, 2020 6:51 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Tolik krásnýho parkovacího místa vám tam postavili :wall: Příkladné :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv led 09, 2020 7:06 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Vem to z druhé stránky.kde se mají postavit?co jsem tam kdy byl tak tam je plac tak na dvacet aut.mysleno vykládka svitku třeba.oni stojí na chodníku otázka zda tam někdo chodí vůbec.aut je prostě moc a nikdo to neřeší,tak to šoféři řeší po svojemu.v huindaj Nošovice to je to samé a taky tam je milion přepravníků s SPZ LT.nikoho se nezastavam ale nedivím se tomu.pamatujes kdysi Irun???tam to stalo i v kruhaci a autista jel domů vlakem do Bilbaa...
čtv led 09, 2020 7:23 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Dokud bude bezne zkolaudovat fabriku bez parkovacich mist pro denni kapacitu kamionu, tak to bude vypadat takhle,zaparkoval bych uplne stejne, vlastne to delam, prijedu do obrovske firmy, kde je parkoviste na pet aut a reknou pockej, tak to necham na silnici rozblikane, jina moznost neexistuje.
...rád se svezu s čímkoliv...
čtv led 09, 2020 7:34 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Asi budem musieť video prerobiť. Myslel som, že každému bude hneď jasné, že šoféri inak parkovať nemôžu. Že na chodníku stáť musia, lebo široko ďaleko toľko voľných parkovacích miest nieje. Dokonca som to dal aj do popisu videa. Ale nenapadlo ma, že niekto si to môže vysvetliť opačne, že šoféri sú hovädá a stoja na chodníku.

Asi sa spýtam priamo PSA Slovakia čo s tým chcú robiť. Aký majú na to názor a či im nevadí, že pred fabrikou stoja kamióny na chodníku a šoféri nemajú žiadne WC. Okolo fabriky nie sú žiadne smetné koše. Takto sa tam neparkuje stále. Ja tam kamiónom nejazdím, len občas prejdem súkromne okolo fabriky, keď si skracujem cestu. Za posledný rok som tam takéto parkovanie videl viac krát. Tráva medzi cestou a chodníkom nerastie a aj podľa toho sa dá usudzovať, že tam kamióny takto parkujú dosť často.

Keby popri ceste vybudovali pozdĺžne státie, dali tam smetné koše a pár prenosných plastových hajzlov, ktoré by pravidelne čistili, tak je po probléme.
čtv led 09, 2020 8:18 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

No jo, u nás to jinak nejde, a i v zahraničí to není lepčí.. Irun nepamatuju, moc exotika na nás :D
Ale třeba u nás ve Strasswalchenu, je nějaká překládka pro autíčkáře či co, a že by to tam někde stávalo sem si nevšiml :wink:
ELe, v Rakousku u Dornbirnu je fabrika na džus, Rauch a vyřešili to jednoduše, koupili plac za městem na 20LKW, dali ti mapku a řekli počkej na zavolání, tam byla budka telefoní a co 10minut musel někdo běžet zvednout telefon :D Spat se ale nedalo, šmejdi :D
sof: My to pochopili neboj, taky sem tam byl a šoférům to nezazlívám :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv led 09, 2020 8:21 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Já to celé neviděl tak se omlouvám.zadne giga hofy stavět netřeba si myslím ať zrobi pruh třeba 5 km tam i zpět.odpadkove kose občas toitoi a vyřešené.takto fungují třeba antwerpy kallo,stávám tam často a rád.na rozdíl od pump a kabina na kabině..
čtv led 09, 2020 8:25 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Prouza88:no alespon to nejak resi, akorat nechapu tu budku, proc jim tam ridic nenapise cislo mobilu, spz, firma prikladne nakej ladenumr atd.? Jedine ze by meli treba drahy tarif😂
...rád se svezu s čímkoliv...
čtv led 09, 2020 9:14 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

HELe třeba už to tam maj jinak, ale podle tý budky to tam tak funguje 20let :D My třeba máme zablokovanej firemní telefon, takže musíš na svůj a s tím sou všelijaký problémy atd.. V itálii taky v Unileveru u Milána, jednou mě tam pobavilo.. je tam vrátnica, nikde nikdo a na ní jen kamera a pod ňu zasouváš papír s číslem auta a nákladu.. zmáčnkeš čudl a čekáš na Luigiho až to laskavě zvedne atd, zeptá se tě ještě na jméno atd.. Byl tam předemnou Maďar a povídá mu, já nevím nějak László Németh :D Ital jenom "scuza?!?" :D Češi sme se váleli, no sranda a nima..
Mě příjmění taky furt motaj, němec neví jestli psát s V(fau) nebo W(vé) nebo F, eště tam mám dlouhý Á, tak tam cpou H.. No a jméno Lukáš, to je taky dycky "Wos?" nebo tam cpe na konec TSCH(č) a SH(š), tak mu hlásím, že su Lukas a zase jestli s C nebo K :wall: To už nevydrží, dá mi tužku a když mu to napíšu, tak zas neví, jak mi má říkat :doh:
No a bratři sou nevlastní a tudle si s tím jejich příjmením nevěděl ital rady, tak mu napsal do papírů nick co má za voknem :doh: Už ho sundal :D
Jinak sem si je všude naučil říkat mistře(meister, maestro..) a mám klid, včera to tam zrovna řval rak po nějakým řidičovi :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv led 09, 2020 10:20 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Prouza88:pokud jde o vyslovovani vychodnoch jmen nemci, tak to tu je jedno video,nikdy me neomrzi, vzdycky, kdyz ho vidim, tak z neho uchcavam, nema chybu😂
https://m.youtube.com/watch?v=I8NVPe_gfZQ
...rád se svezu s čímkoliv...
pát led 10, 2020 5:53 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

To je vůl :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát led 10, 2020 7:49 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Tak mobil uQueh..to je samostatná kategorie,nemyslím aparát sám jsem zastánce retro.ale dovolat se stín třeba jen zpet :D .mě poslal kdysi disponent práci pro někoho jiného,já byl někde dole v patě Itálie a kód někde v Německu tak mu volám zpět,ha ha ha....
pát led 10, 2020 8:46 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

To Prouza88: To jsem si taky říkal, když sof zahnul do druhé ulice. :D :D :D Potom mě udivovalo, co tam je čekajících autopřepravníků.
Jinak kdyby sof jel do TPCA v Kolíně, nebo do Škoda auto Mladá Boleslav, tak by mne zajímalo, co by točil. :D :D :D
To je to, že tyto průmyslové zony projektuje s prominutím debil co má 4 a více vysokých škol, jinak si to neumím vysvětlit. Průmyslová zona jak střední město, ulice(cesty) okolo jak orbitální dráhy, u těch cest chodníky, že by po nich mohli chodit celé prapory lidí(a nikdo po nich nechodí) a pak minimum, či dokonce žádné parkovací místo pro kamiony.
Viz ta průmyslová zona v Trnavě. Na chodník na které se vejde nákladní auto, ale žádné parkovací místo pro kamion. :wall: :wall: :wall: :wall:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát led 10, 2020 5:42 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Ta situace kdyby nastala v CZ, tak věřím že spráce cesty by tam vyhloubil příkop, aby se ty auta nemohla dostat na ten chodník.
Můj případ: Ve středu jsem jel z čech na moravu po D11. U CHlumce nad Cidlinou mě přepadlo čůrání, jel jsem přes Pardubice, tak jsem si vzpoměl, že před Bohdančí byla stará zastávka, kde občas dělali moraváci pauzu. Blížím se k ní už jsem to měl na krajíčku a co nevidím zastávka zrušena a vybagrovaná. No musel jsem to zapíchnout před Rybitví na kraji zastávky, jinak bych se po.... Lidi nechápavě koukali, trolejbus musel trochu počkat, bo mi šlo už o život. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát led 10, 2020 5:51 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů