Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Mě se to na návěsu stalo.
BES - běs
stř úno 13, 2019 3:33 pm

BUBENIK
Příspěvky: 532
Registrován: čtv dub 29, 2010 5:34 pm
Bydliště: doma

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

https://www.pozary.cz/clanek/205640-kam ... ni-nehode/
Na fcb Požáry bylo i video ( už ho odstranili ),jak ten bílý Man s kládama vletěl do zatáčky u Šidlovského rybníku a na ledě uklouzl návěs a stáhl ho do zmole.
Obrázek
Pane Tohle není vobyčejnej nákladák To je TATRA

A teď šroubovákem tady to udělátko takhle pošoupneš...no....takhle...no a je to v prdeli
stř úno 13, 2019 3:36 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Něco na té NICE bude, neb nedávno jsem měl silniční kontrolu PČR Nymburk, a nic nenašli ani ťuk, a když mi pan policista nevrle vracel papíry, tak profrčela NIKA a policajti mě málem "zbili", že jim projelo tutové rito.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
stř úno 13, 2019 8:06 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

to video je tu https://tv.idnes.cz/krimi/nehoda-kamion ... nestv_jaha

Ja neviem, hneď ako prvé po pozretí videa ma napadla jedna vec. Učí sa to aj v autoškole. Prekážka, nehoda sa označuje trojuholníkom už pred zákrutou.

To policajti, alebo požiarnici nemohli umiestniť varovanie pred nehodou už pred zákrutou? A ešte k tomu bola aj namrznutá cesta?!
čtv úno 14, 2019 9:30 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

To teda kurva mohli, dát jednoho před zákrutu :wall:
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
pát úno 15, 2019 7:46 pm

casper4252
Příspěvky: 251
Registrován: čtv lis 22, 2012 9:58 pm
Bydliště: Chvalčov

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Páni není to jen u nehod. U nás hořel v jedné ulici rodinný dům, bylo tam v úzké ulici 5 cisteren, PČR asi 6 ks. a MP 4 ks. Te ulici se dalo vyhnout z několika stran. Myslíte že tu bandu tupců napadlo uzavřít oba konce ulice kde hořelo, aby tam nezavazeli nedočkaví čumilové? Né nenapadlo, auta jezdili a troubili ať jim uhnem, že musí projet! Od té doby si o PČR myslím své. A jinak většinou jezdíme ke spadlým stromům směr Bystřice pod H. - Tesák a Bystřice pod H. - Hostýn a vždycky chodí řídit provoz dva z vysílačkou každý na jednu stranu i kdyby zatáčka byla kus od místa, aspoň varují řidiče.
sob úno 16, 2019 9:40 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Casper: Hele sorry, ale srovnáváš nesrovnatelné.
To co je na videu - sice je pravda, že to měli označit před zatáčkou - ale na druhou stranu, ty jezdíš do zatáček tak, že kdyby tě tam něco překvapilo, tak to hodíš na bok? Já ne.
Neříkám že na 100% vždy - proto to měli opravdu označit před zatáčkou.

A to s tou ulicí - lidi nemaj bejt paka a maj si umět poradit. Zajímavý, že když stojím někde kde to blokuju - tak takovej pražskej taxikář sotva mě vidí, tak to otočí, odcouvá. Prostě jede pryč a neřeší.
Jenom senilní debil nebo pipka přijede až ke mě, chvíli čumí, pak zjistí že neprojede, jde se vyptávat a protestuje, nebo troubí
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob úno 16, 2019 9:59 am

casper4252
Příspěvky: 251
Registrován: čtv lis 22, 2012 9:58 pm
Bydliště: Chvalčov

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

David29: Když vím že je cesta namrzla, nebo by mohla být namrzlá, jedu jak posraný a ať si mě předjede kdo chce a kde chce. Když to jde rád pustím a zase si jedu v klidu dál.
sob úno 16, 2019 10:05 am

Michi
Příspěvky: 1276
Registrován: čtv kvě 07, 2009 7:05 pm
Bydliště: Rousínov (Vyškov)

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Nechci se dotknout ani policie a ani hasičů. Dokud mě na to neupozornil známý, tak jsem si toho nevšiml. Obyčejný ťukanec na dálnici a hned se tam sjede půlka okresu. Uzavřou skoro celou dálnici a nic se neděje. Ale jsou na místě, jsou vidět a za to mají peníze... Schválně jsem si toho začal všímat a je to tak... A o logice jak správně uzavřít silnici je škoda mluvit...
Na tom videu to spíš vypadá že se lekl co se tam děje a pak už to nezvládl. Takovej hasič nebo policajt před zatáčkou by byla věc...
sob úno 16, 2019 3:56 pm

AAROO
Příspěvky: 406
Registrován: ned úno 22, 2009 3:04 pm
Bydliště: Chotěboř

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Tak ono taky záleží jak ten ťukanec kdo nahlásí. Auta posílá operační od stolu podle toho kdo mu co řekl do telefonu. Pokud jsou jednotky na místě zbytečné velitel zásahu si je redukuje a posílá je zpět na základny. Myslim že hasiči si nejezdí jen tak pro zábavu stát na dálnici a uzavírat jí.
pon úno 18, 2019 3:56 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

https://www.novinky.cz/krimi/497650-aut ... amera.html

tohoto řidiče hovnocucu s profesákem, strčit do té bečky s hovnama.
pon úno 18, 2019 5:47 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne úte úno 11, 2020 7:35 pm, celkem upraveno 1 x.
pon úno 18, 2019 6:22 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

těžko říct z takhle "izometrického" pohledu kamery....ani jeden neubral, ikdyž o sobě museli vědět. Minimálně pokud v osobáku seděl kkt, aspoň ten v hovnocucu měl mít rozum a přibrzdit, netlačit se tak vpravo. Chudák ten třetí co skončil na střeše, ten k tomu přišel jak slepý k houslím. Zlomek sekundy a trefil ho na těžší předek, asi by zůstal na kolech.
pon úno 18, 2019 7:54 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Tohle člověka naučí, kdo jezdí v Praze po Kbelský do kopce a potřebuje doprava sject na Kbely.
Znamená to z levého pruhu do středního a následně do pravého - s tím, že z pravého se každej zase tlačí do středního a jelikož je to sjezd z okruhu (Novovysočanská) ten provoz je silnej.
A ještě vám pomáhaj ti za váma, který přes váš blinkr se neštítí vás tím středním "podjet" - kor, když se do toho kopce sunete naložený 50
A na to celé máte asi 200m - 300m? Vzhledem k tomu že běžně se tam jezdí okolo 70, tak nic moc. Méně zdatný kolega tam takhle natlačil na gabiony Fabii, která se mezi ním a tou zdí ještě otočila...
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pon úno 18, 2019 9:34 pm

Uživatelský avatar
kasty
Příspěvky: 137
Registrován: úte led 05, 2010 5:56 pm
Bydliště: Olomoucko

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

https://www.novinky.cz/krimi/497731-rid ... dakem.html
Dnes měl kolega, co k nám vozí do mlýna obilí, smolný den. V mlze potkal osobák v protisměru.
Nedělám za kolik, ale tak, aby se měl můj šéf dobře. :lol:
MAN TGX 18.480 - r.v. 2014
ZVVZ NCD45 - r.v. 2018
ex. ZVVZ NCD45 - r.v. 2013
ex. MAN TGA 18.430 - r.v. 2006
úte úno 19, 2019 6:30 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 8 hostů